Созақ ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 қарашадағы № 140 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 қарашада № 30848 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365 бабы 3 тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Созақ ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Күші жойылды деп танылсын:
1) Созақ аудандық мәслихатының "Созақ ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өндеуге және көмуге арналған тарифтерін бекіту туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 55 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3953 болып тіркелген);
2) Созақ аудандық мәслихатының "Созақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 55 "Созақ ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өндеуге және көмуге арналған тарифтерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы 2019 жылғы 13 наурыздағы № 225 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4930 болып тіркелген).
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Б. Байғараев
2022 жылғы 23 қарашадағы
№ 140 Шешімге қосымша
Созақ ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
Теңге (қосылған құн салығынсыз)
Жайлы үйлер
1 тұрғын, айына

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Созакскому району
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 23 ноября 2022 года № 140. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 ноября 2022 года № 30848
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Созакскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу:
1) решение Созакского районного маслихата "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по Созакскому району" от 23 декабря 2016 года № 55 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3953);
2) решение Созакского районного маслихата "О внесении изменении в решение Созакского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 55 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по Созакскому району" от 13 марта 2019 года № 225 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4930).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Б. Байғараев
Приложение к решению
от 23 ноября 2022 года
№ 140
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Созакскому району
Наименование
Расчетная единица
Тенге (без налога на добавленную стоимость)
Домовладения благоустроенные
1 житель, в месяц