Шардара ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 11 сәуірдегі № 103 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 сәуірде № 27657 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Шардара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Шардара ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Шомпиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шардара ауданының әкімі К. Жолдыбай
Шардара ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 11 сәуірдегі № 103
қаулысына қосымша
Шардара ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Шардара ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 5 ақпандағы № 29 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5400 болып тіркелген) қаулысы;
2. Шардара ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 25 тамыздағы № 201 "Шардара ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 5 ақпандағы № 29 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5764 болып тіркелген) қаулысы;
3. Шардара ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 18 наурыздағы № 100 "Шардара ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды және (немесе) маршруттарды айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6114 болып тіркелген) қаулысы.
4. Шардара ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 24 шілдедегі № 183 ""Б" корпусындағы аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік әкімшілік қызметшілері мен Шардара ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5735 болып тіркелген) қаулысы;
5. Шардара ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 405 "Шардара ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 24 шілдедегі № 183 ""Б" корпусындағы аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік әкімшілік қызметшілері мен Шардара ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6009 болып тіркелген) қаулысы;

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Шардаринского района
Постановление акимата Шардаринского района Туркестанской области от 11 апреля 2022 года № 103. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 апреля 2022 года № 27657
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Шардаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторых постановлений акимата Шардаринского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б.Шомпиева.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шардаринского района К. Жолдыбай
Приложение к постановлению
акимата Шардаринского района
от 11 апреля 2022 года № 103
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Шардаринского района.
1. Постановление акимата Шардаринского района от 5 февраля 2020 года № 29 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5400);
2. О внесении изменений в постановление акимата Шардаринского района от 25 августа 2020 года № 201 "Постановление акимата Шардаринского района от 5 февраля 2020 года № 29 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5764);
3. Постановление акимата Шардаринского района от 18 марта 2021 года № 100 "Об определении специально отведенных мест и (или) маршруты для осуществления выездной торговли на территории Шардаринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6114);
4. Постановление акимата Шардаринского района от 24 июля 2020 года № 183 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов финансируемых из районного бюджета и административных государственных служащих аппарата акима Шардаринского района корпуса "Б"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5735);
5. О внесении изменений в постановление акимата Шардаринского района от 31 декабря 2020 года № 405 "Постановление акимата Шардаринского района от 24 июля 2020 года № 183 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов финансируемых из районного бюджета и административных государственных служащих аппарата акима Шардаринского района корпуса "Б"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6009).