"Риддер қаласы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін айқындау туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2020 жылғы 16 қыркүйектегі № 46/8-VI шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 14/7-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 25 сәуірде № 27745 болып тіркелді
Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Риддер қалалық мәслихатының 2020 жылғы 16 қыркүйектегі № 46/8-VI "Риддер қаласы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін айқындау туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7610 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Риддер қаласы бойынша тұрғын үй сертификаттары:
әлеуметтік көмек ретінде қарыз сомасының 10% мөлшерінде, бірақ 1,5 миллион (бір миллион бес жүз мың) теңгеден аспайтын мөлшерде;
әлеуметтік қолдау ретінде қарыз сомасының 10% мөлшерінде, бірақ 1,5 миллион (бір миллион бес жүз мың) теңгеден аспайтын мөлшерде анықталсын.".
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Риддер қалалық мәслихатының хатшысы Е. Нужных

О внесении изменения в решение Риддерского городского маслихата от 16 сентября 2020 года № 46/8-VI "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по городу Риддеру"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 апреля 2022 года № 14/7-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 апреля 2022 года № 27745
Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 16 сентября 2020 года № 46/8-VI "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по городу Риддеру" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7610) следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Определить размер жилищных сертификатов по городу Риддеру:
10% от суммы займа, но не более 1 500 000 (один миллион пятьсот тысяч) тенге в виде социальной помощи;
10% от суммы займа, но не более 1 500 000 (один миллион пятьсот тысяч) тенге в виде социальной поддержки.".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Риддерского городского маслихата Е. Нужных