Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 20 шілдедегі № 282 "Жарма ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 29 сәуірдегі № 174 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 7 мамырда № 27960 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Жарма ауданының әкімдігінің 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 521 қаулысы.
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Жарма ауданының әкімдігінің 08.12.2023 № 521 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Жарма ауданының әкімдігі: ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 20 шілдедегі № 282 "Жарма ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған орындарды белгілеу туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №7386 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте "Жарма ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының оның ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жарма ауданының әкімі Н. Сактаганов

О внесении изменений в постановление акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 20 июля 2020 года № 282 "Об определении мест для осуществления выездной торговли в Жарминском районе"
Постановление акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 29 апреля 2022 года № 174. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 мая 2022 года № 27960. Утратило силу постановлением акимата Жарминского района области Абай от 8 декабря 2023 года № 521.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жарминского района области Абай от 08.12.2023 № 521 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Акимат Жарминского района: ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 20 июля 2020 года № 282 "Об определении мест для осуществления выездной торговли в Жарминском районе" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №7386) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Жарминского района Восточно-Казахстанской области";
пункт 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"1. Определить и утвердить места для размещения нестационарных торговых объектов на территории Жарминского района Восточно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Жарминского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жарминского района Н. Сактаганов
Приложение к постановлению

2022 жылғы 29 сәуірдегі
№ 174 қаулысына
қосымша
Жарма ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 20 шілдедегі
№ 282 қаулысына
қосымша
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
№
Стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Алып отырған алаңы, шаршы метр
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі, жыл
Жақын орналасқан инфрақұры лым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
Қызмет саласы
1
Ақжал ауылдық округі, Жаңаөзен ауылы, Жамбыл көшесі, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "К. Шәкенов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне қарама-қарсы
50
5
"Али" азық-түлік дүкені
ауыл шаруашылығы өнімдерін сату
2

от 29 апреля 2022 года
№ 174
Приложение к постановлению
акимата Жарминского района
от 20 июля 2020 года
№ 282
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Жарминского района Восточно-Казахстанской области
№
Места размещения нестационарных торговых объектов
Занимаемая площадь, квадратный метр
Период осуществления торговой деятельности, лет
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
Сфера деятельности
1
Акжальский сельский округ, село Жанаозен, улица Жамбыла, напротив коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени К. Шакенова отдела образования по Жарминскому району управления образования Восточно-Казахстанской области
50
5
продовольственный магазин "Али"
реализация сельскохозяйственной продукции
2

Аршалы ауылдық округі, Аршалы ауылы 2 квартал 37 үйге қарама-қарсы
20
5
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ауыл шаруашылығы өнімдерін сату
3
Ауезов кенті, "Дарын" наубайханасына қарама-қарсы
20
5
"Айгуль" азық-түлік дүкені
ауыл шаруашылығы өнімдерін сату
4
Божығұр ауылдық округі, Салқынтөбе ауылы, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Салқынтөбе негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
30
5
"Салқынтөбе" азық-түлік дүкені
ауыл шаруашылығы өнімдерін сату
5
Белтерек ауылдық округі, Белтерек ауылы, Тәуелсіздік көшесі 18 үйдің оң жағында
20
5
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ауыл шаруашылығы өнімдерін сату
6
Бірлік ауылдық округі, Бірлік ауылы, Гайнуллина көшесі 15 үйге қарама-қарсы
30
5
"Дусупова А" жеке кәсіпкердің азық-түлік дүкені
ауыл шаруашылығы өнімдерін сату
7
Бірлікшіл ауылдық округі, Сұлусары ауылы, Достық көшесі 36 үйдің оң жағында
30
5
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ауыл шаруашылығы өнімдерін сату
8
Жарық ауылдық округі, Жарық ауылы, "Казпочта" акционерлік қоғамының әкімшілік ғимаратына қарама-қарсы
30
5
"Бекзат" азық-түлік дүкені
ауыл шаруашылығы өнімдерін сату
9
Жарма кенті, "Жарма кентінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының әкімшілік ғимаратына қарама -қарсы
30
5
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ауыл шаруашылығы өнімдерін сату
10
Жаңғызтөбе кенті, 9-квартал №25 ғимаратына қарама- қарсы
100
5
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ауыл шаруашылығы өнімдерін сату
11
Қалбатау ауылдық округі, Қалбатау ауылы, "Қазақстан Халык банкі" Акционерлік қоғамының әкімшілік ғимаратына қарама-қарсы
100
5
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ауыл шаруашылығы өнімдерін сату
12
Қарасу ауылдық округі, Қарасу ауылы, Чикирова көшесі № 15 үйге қарама-қарсы
20
5
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ауыл шаруашылығы өнімдерін сату
13
Қаратөбе ауылдық округі, Қаратөбе ауылы, "Қаратөбе ауылдық округі" әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
30
5
"Рустем" азық-түлік дүкені
ауыл шаруашылығы өнімдерін сату
14
Қапанбұлақ ауылдық округі, Қапанбұлақ ауылы, Атамекен көшесі 25 үйге қарама-қарсы
20
5
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ауыл шаруашылығы өнімдерін сату
15
Қызылағаш ауылдық округі, Қызылағаш ауылы, Абай көшесі № 22 үйге қарама-қарсы
20
5
"Мурат" азық-түлік дүкені
ауыл шаруашылығы өнімдерін сату
16
Суықбұлақ кенті, "Дастан" кафесінің оң жағында
30
5
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ауыл шаруашылығы өнімдерін сату
17
Үшбиік ауылдық округі, Үшбиік ауылы, Байғара көшесі 6 үйге қарама қарсы
30
5
"Мухамеджан" азық-түлік дүкені
ауыл шаруашылығы өнімдерін сату
18
Шалабай ауылдық округі, Шалабай ауылы, "Келешек" тойханасына қарама-қарсы
20
5
"Достар" азық-түлік дүкені
ауыл шаруашылығы өнімдерін сату
19
Шар қаласы, Тәуелсіздік көшесі 124 үйге қарама-қарсы
100
5
"Береке" азық түлік дүкені
ауыл шаруашылығы өнімдерін сату

Аршалинский сельский округ, село Аршалы, напротив, дома 37 квартала 2
20
5
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
реализация сельскохозяйственной продукции
3
поселок Ауэзов, напротив хлебопекарни "Дарын"
20
5
продовольственный магазин "Айгуль"
реализация сельскохозяйственной продукции
4
Божыгурский сельский округ, село Салкынтобе, напротив коммунального государственного учреждения "Салкынтобинская основная школа" отдела образования по Жарминскому району управления образования Восточно-Казахстанской области
30
5
продовольственный магазин "Салқынтөбе"
реализация сельскохозяйственной продукции
5
Белтерекский сельский округ, село Белтерек, справа от дома 18 по улице Тәуелсіздік
20
5
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
реализация сельскохозяйственной продукции
6
Бирликский сельский округ, село Бирлик, напротив дома 15 по улице Гайнуллина
30
5
продовольственный магазин индивидуального предпринимателя "Дусупова А"
реализация сельскохозяйственной продукции
7
Бирликшильский сельский округ, село Сулусары, справа от дома 36 по улице Достык
30
5
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
реализация сельскохозяйственной продукции
8
Жарыкский сельский округ, село Жарык, напротив административного здания Акционерного общества "Казпочта"
30
5
продовольственный магазин "Бекзат"
реализация сельскохозяйственной продукции
9
поселок Жарма, напротив административного здания коммунального государственного учреждения "Дом культуры поселка Жарма"
30
5
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
реализация сельскохозяйственной продукции
10
поселок Жангизтобе, 9-й квартал напротив здания № 25
100
5
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
реализация сельскохозяйственной продукции
11
Калбатауский сельский округ, село Калбатау, напротив здания Акционерного общества "Народный банк Казахстана"
100
5
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
реализация сельскохозяйственной продукции
12
Карасуский сельский округ, село Карасу, напротив дома 15 по улице Чикерова
20
5
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
реализация сельскохозяйственной продукции
13
Каратобинский сельский округ, село Каратобе, напротив административного здания государственного учреждения "Аппарат акима Каратобинского сельского округа"
30
5
продовольственный магазин "Рустем"
реализация сельскохозяйственной продукции
14
Капанбулакский сельский округ, село Капанбулак, напротив дома 25 по улице Атамекен
20
5
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
реализация сельскохозяйственной продукции
15
Кызылагашский сельский округ, село Кызылагаш, напротив дома 22 по улице Абая
20
5
продовольственный магазин "Мурат"
реализация сельскохозяйственной продукции
16
поселок Суыкбулак, справа от кафе "Дастан"
30
5
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
реализация сельскохозяйственной продукции
17
Ушбиикский сельский округ, село Ушбиик, напротив дома 6 по улице Байгара
30
5
продовольственный магазин "Мухамеджан"
реализация сельскохозяйственной продукции
18
Шалабайский сельский округ, село Шалабай, напротив тойханы "Келешек"
20
5
продовольственный магазин "Достар"
реализация сельскохозяйственной продукции
19
город Шар напротив дома № 124 по улице Тәуелсіздік
100
5
продовольственный магазин магазин "Береке"
реализация сельскохозяйственной продукции