Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы әкімінің 2022 жылғы 19 қыркүйектегі № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 қыркүйекте № 29682 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы әкімінің 2023 жылғы 9 наурыздағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы әкімінің 09.03.2023 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 48, 50-баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі №756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданының Малеевск ауылдық округі аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып жетекшілік ететін Алтай ауданы әкімінің орынбасары тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау жетекшілік ететін Алтай ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданының әкімі Е. Мустафин

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима района Алтай Восточно-Казахстанской области от 19 сентября 2022 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 сентября 2022 года № 29682
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 48, 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года №756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Малеевского сельского округа района Алтай Восточно-Казахстанской области.
2. Назначить руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера курирующего заместителя акима района Алтай и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающий из настоящего решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима района Алтай.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Алтай Е. Мустафин