Алтай ауданының мәслихатының 2021 жылғы 21 қазандағы № 8/5-VII "Алтай ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері және оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2022 жылғы 23 қарашадағы № 25/17-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 желтоқсанда № 30905 болып тіркелді
Алтай ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Алтай ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері және оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2021 жылғы 21 қазандағы № 8/5–VII (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25020 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасында реттік нөмірі 1 жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"
1
Мүгедектігі бар балалары бар немесе тәрбиелеп отырған отбасылар.
".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданының мәслихат хатшысы Л. Гречушникова

О внесении изменения в решение маслихата района Алтай от 21 октября 2021 года № 8/5–VII "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по району Алтай"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 23 ноября 2022 года № 25/17-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 декабря 2022 года № 30905
Маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Алтай "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по району Алтай" от 21 октября 2021 года № 8/5–VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 25020) следующее изменение:
в приложении 2 указанного решения, строку порядковый номер 1 изложить в новой редакции:
"
1
Семьи, имеющие или воспитывающие детей с инвалидностью.
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата района Алтай Л. Гречушникова