Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы Самар ауылдық округінің Cамар ауылының құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы Самар ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 6 мамырдағы № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 мамырда № 28041 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, Самар ауылының тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылдың 27 желтоқсанындағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы Самар ауылдық округінің Самар ауылының құрамдас бөліктері:
Новоселов көшесі - Шәмші Қалдаяқов көшесіне;
Солнечная көшесі - Шуақты көшесіне;
Подгорная - 2 көшесі - Қалисатар Жотабаев көшесіне;
Горный тұйық көшесі - Қыратты тұйық көшесіне қайта аталсын.
2. "Самар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оның ресми жарияланғанынан кейін Көкпекті ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімінің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
әкімі А. Кудербаев

О переименовании составных частей села Самарское Самарского сельского округа Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области
Решение акима Самарского сельского округа Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 6 мая 2022 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 мая 2022 года № 28041
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учҰтом мнения населения села Самарское и на основании заключения областной ономастической комиссии от 27 декабря 2021 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать составные части села Самарское Самарского сельского округа Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области:
улицу Новоселова - на улицу Шәмші Қалдаяқов;
улицу Солнечная - на улицу Шуақты;
улицу Подгорная 2 - на улицу Қалисатар Жотабаев;
переулок Горный - на переулок Қыратты.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Самарского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Кокпектинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким А. Кудербаев