Ұлан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 сәуірдегі № 365 "Ұлан ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2022 жылғы 12 қазандағы № 187 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 қазандағы № 30218 болып тіркелді
Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұлан аудандық мәслихатының "Ұлан ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін айқындау туралы" 2020 жылғы 22 сәуірдегі № 365 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7037 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін.
2 –тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) халықтың әлеуметтік жағынан осал топтары:
мүгедектігі бар балалары бар немесе оларды тәрбиелеуші отбасылары;
"Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен марапатталған немесе бұрын "Батыр ана" атағын алған, сондай-ақ І және ІІ дәрежелі "Ана даңкы" ордендерімен марапатталған көпбалалы аналар, көпбалалы отбасылар;
толық емес отбасылар.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Г. Калиева

О внесении изменения в решение Уланского районного маслихата от 22 апреля 2020 года № 365 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Уланскому району"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 октября 2022 года № 187. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 октября 2022 года № 30218
Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Уланскому району" от 22 апреля 2020 года № 365 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7037) следующее изменение:
подпункт 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
" 2) социально уязвимые слои населения:
семьи, имеющие или воспитывающие детей с инвалидностью;
многодетные матери, награжденные подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившие ранее звание "Мать-героиня", а также награжденные орденами "Материнская слава" І и ІІ степени, многодетные семьи;
неполные семьи.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Г. Калиева