Шектеу іс-шараларын тоқтату және Шемонаиха ауданы Каменевский ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 10 наурыздағы "Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы Каменевский ауылдық округі Рулиха ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданының Каменевский ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 8 шілдедегі № 4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 шілдеде № 28796 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шемонаиха аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2022 жылғы 22 маусымдағы № 136 ұсынысының негізінде ШЕШТІМ:
1. Ірі қара малдың бруцеллез ауруын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты, Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданының Каменевский ауылдық округі Рулиха ауылының аумағында белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Шемонаиха ауданының Каменевский ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 10 наурыздағы "Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы Каменевский ауылдық округі Рулиха ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27295 болып тіркелген) № 2 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шемонаиха ауданы
Каменевский ауылдық округінің әкімі
Б. Тайтөлеуов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Каменевского сельского округа Шемонаихинского района от 10 марта 2022 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Рулиха Каменевского сельского округа Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области"
Решение акима Каменевского сельского округа Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 8 июля 2022 года № 4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 июля 2022 года № 28796
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представления руководителя государственного учреждения "Шемонаихинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 22 июня 2022 года № 136 РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Рулиха Каменевского сельского округа Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Каменевского сельского округа Шемонаихинского района от 10 марта 2022 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Рулиха Каменевского сельского округа Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 27295).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Каменевского сельского округа
Шемонаихинского района
Б. Тайтөлеуов