Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 21-8 "Батыс Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 7 қыркүйектегі № 13-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 қыркүйекте № 29467 болып тіркелді
Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 21-8 "Батыс Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5452 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Батыс Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер ету үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы";
көрсетілген шешімінің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2018 года № 21-8 "Об утверждении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по Западно-Казахстанской области"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 7 сентября 2022 года № 13-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 сентября 2022 года № 29467
Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2018 года №21-8 "Об утверждении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по Западно-Казахстанской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5452) следующие изменения:
заголовок изложить в новой редакции:
"О ставках платы за негативное воздействие на окружающую среду по Западно-Казахстанской области";
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. Батыс Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер ету үшiн төлемақы мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.";
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Батыс Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер ету үшін төлемақы мөлшерлемелері";
1 -тармағының 1,2-жолдары жаңа редакцияда жазылсын:
"
1
Күкірт оксидтері (SOx)
10
2
Азот оксидтері (Nox)
10
";
1-тармағының 9-жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"
9
Көміртегі монооксиді

"1. Утвердить ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду по Западно- Казахстанской области согласно приложению к настоящему решению.";
В приложении к указанному решению:
заголовок изложить в новой редакции:
"Ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду по Западно-Казахстанкой области";
строки 1,2 пункта 1 изложить в новой редакции:
"
1
Оксиды серы (SOx)
10
2
Оксиды азота (NOx)
10
";
строку 9 пункта 1 изложить в новой редакции:
"
9
Монооксид углерода

0,16
";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Өндіріс және тұтыну қалдықтарын көму үшін төлемақы мөлшерлемелері мыналарды құрайды:
Қалдықтардыңтүрлері
Төлемақы мөлшерлемелері (АЕК)
1тонна үшін
1гигабеккерель (Гбк) үшін
1.
Өндіріс пен тұтыну қалдықтарын полигондарда, жинақтауыштарда, санкцияланған үйінділерде және арнайы бөлінген орындарда көмгені үшін:
1.1.
Осы кестенің 1.2-жолында көрсетілген қалдықтарды қоспағанда, төлемақыны есептеу мақсаттары үшін қауіптілік қасиеттері ескерілетін қалдықтар

0,16
";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5.Ставки платы за размещение отходов производства и потребления составляют:
Виды отходов
Ставки платы (МРП)
за 1 тонну
за 1 гигабеккерель (Гбк)
1
2
3
4
1.
За захоронение отходов производства и потребления на полигонах, в накопителях, на санкционированных свалках и в специально отведенных местах:
1.1.
Отходы, по которым для целей исчисления платы учитываются свойства опасности, за исключением отходов, указанных в строке 1.2 настоящей таблицы:

0,19
".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Б. Конысбаева

0,19
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Б. Конысбаева