Орал қаласының аумағында жолаушылар мен багажды қалалық қатынастарда автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тарифті белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 19 шілдедегі № 1285 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет миниКүші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 10 қаңтардағы № 1 қаулысыменстрлігінде 2022 жылғы 28 шілдеде № 28933 болып тіркелді.
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 10.01.2024 № 1 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19 бабына сәйкес, Орал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Орал қаласының аумағында жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдауға келесі мөлшерде сараланатын тариф белгіленсін:
1) Интернет желісі және ұялы байланыс құрылғыларын қоса алғанда, электрондық төлеу жүйесі арқылы жол ақысын қолма-қол ақшасыз төлеу кезінде - 80 (сексен) теңге;
2) жол ақысын қолма-қол төлеу кезінде - 150 (жүз елу) теңге.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Орал қаласының әкімі М. Сатканов
"КЕЛІСІЛДІ"
Орал қалалық
мәслихаты

Об установлении дифференцированного тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории города Уральск
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 19 июля 2022 года № 1285. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 июля 2022 года № 28933. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 10 января 2024 года № 1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 10.01.2024 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", акимат города Уральск ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дифференцированный тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории города Уральск в следующих размерах:
1) при безналичной оплате за проезд через систему электронной оплаты, включая посредством сети Интернет и устройств сотовой связи - 80 (восемьдесят) тенге;
2) при наличной оплате за проезд - 150 (сто пятьдесят) тенге.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Уральск М. Сатканов
"СОГЛАСОВАНО"
Уральский
городской маслихат