Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы Шалғай ауылдық округі Карпов ауылының көшелерін қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы Шалғай ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 11 ақпандағы № 4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 ақпанда № 26859 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Карпов ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 28 сәуірдегі қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы Шалғай ауылдық округі Карпов ауылының көшелері:
Южная көшесін Бірлік көшесіне;
Центральная көшесін Думан көшесіне;
Целинная көшесін Береке көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалғай ауылдық округінің әкімі Т. Кантемиров

О переименовании улиц села Карпово сельского округа Шалғай района Бәйтерек Западно-Казахстанской области
Решение акима сельского округа Шалғай района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 11 февраля 2022 года № 4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 февраля 2022 года № 26859
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Карпово и на основании заключения областной ономастической комиссии от 28 апреля 2021 года РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Карпово сельского округа Шалғай района Бәйтерек Западно-Казахстанской области:
улицу Южная на улицу Бірлік;
улицу Центральная на улицу Думан;
улицу Целинная на улицу Береке.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Шалғай Т. Кантемиров