Қаратөбе ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2022 жылғы 9 желтоқсандағы № 24-9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 12 желтоқсанда № 31059 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қаратөбе ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Н. Мендешов
Батыс Қазақстан облысы
Қаратөбе аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 24-9 шешіміне қосымша
Қаратөбе ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
Теңге (қосылған құн салығынсыз)
Жайлы үйлер
айына 1 тұрғыннан
184,76
Жайлы емес үйлер
айына 1 тұрғыннан
184,76
Жылдық тариф бірлігіне (көлем)

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Каратобинскому району
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 декабря 2022 года № 24-9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 декабря 2022 года № 31059
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Каратобинскому району, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Н. Мендешов
Приложение
к решению Каратобинского
районного маслихата
Западно-Казахстанской области
от 9 декабря 2022 года № 24-9
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Каратобинскому району
Наименование
Расчетная единица
Тенге (без налога на добавленную стоимость тенге)
Домовладения благоустроенные
в месяц с 1-го жителя
184,76
Домовладения неблагоустроенные
в месяц с 1-го жителя
184,76
Годовой тариф на единицу (объем)