Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы Талдыбұлақ ауылдық округінің Талдыбұлақ ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы Талдыбұлақ ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 11 ақпандағы № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 ақпанда № 26840 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы Талдыбұлақ ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 30 наурыздағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы Талдыбұлақ ауылдық округі әкімінің 30.03.2022 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес және Сырым ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының міндетін атқарушының 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 16-41/6 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Сырым ауданы Талдыбұлақ ауылдық округі Талдыбұлақ ауылының аумағында ірі қара малдың жұқпалы ринотрахеит ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдыбұлақ ауылдық округінің әкімі Д. Танзенов

Об установлении ограничительных мероприятий в селе Талдыбулак Талдыбулакского сельского округа Сырымского района Западно – Казахстанской области
Решение акима Талдыбулакского сельского округа Сырымского района Западно-Казахстанской области от 11 февраля 2022 года № 3.Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 февраля 2022 года № 26840. Утратило силу решением акима Талдыбулакского сельского округа Сырымского района Западно-Казахстанской области от 30 марта 2022 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима Талдыбулакского сельского округа Сырымского района Западно-Казахстанской области от 30.03.2022 № 4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Сырымского района от 6 января 2022 года № 16-41/6, РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Талдыбулак Талдыбулакского сельского округа Сырымского района в связи с выявлением болезни инфекционный ринотрахеит крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Талдыбулакского сельского округа Д. Танзенов