Теректі ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 1 қарашадағы № 28-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 11 қарашада № 30494 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Теректі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Теректинскому району
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 1 ноября 2022 года № 28-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 ноября 2022 года № 30494
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Теректі ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Теректі аудандық мәслихатының "Теректі ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 9 шілдедегі № 12-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4856 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Теректинскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Теректинского районного маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Теректинскому району" от 9 июня 2017 года № 12-4 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4856).

3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Теректі аудандық мәслихат хатшысы А. Нургалиев
Қазақстан Республикасы
Батыс Қазақстан облысы
Теректі аудандық мәслихаты
2022 жылғы 1 қарашадағы
№ 28-1 шешіміне қосымша
Теректі ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілерінің түрлері
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жиналған жылдық шамасы, м3
1.
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Теректинского районного маслихата А. Нургалиев
Приложение к решению
Республика Казахстан
Западно-Казахстанская
Теректинский районный
маслихат
от 1 ноября 2022 года № 28-1
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Теректинскому району
Виды объектов накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1.
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель