Теректі ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 31-4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 желтоқсанда № 31428 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Теректі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Теректі ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Теректі аудандық мәслихатының "Теректі ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға және әкетуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2017 жылғы 9 шілдедегі № 12-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4857 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Теректі аудандық мәслихат хатшысы А. Нургалиев
Қазақстан Республикасы
Батыс Қазақстан облысы
Теректі аудандық мәслихаты
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 31-4 шешіміне қосымша
Теректі ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
Теңге (Қосылған құн салығысыз)
Жайлы үйлер
1 тұрғыннан айына

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Теректинскому району
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 декабря 2022 года № 31-4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2022 года № 31428
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3) статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1) статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Теректинскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Теректинского районного маслихата "Об утверждении тарифов на сбор и вывоз твердых бытовых отходов по Теректинскому району" от 9 июня 2017 года № 12-5 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4857).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Теректинского районного маслихата А. Нургалиев
Приложение
к решению Республика Казахстан
Западно-Казахстанская область
Теректинский районный маслихат
от 23 декабря 2022 года № 31-4
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Теректинскому району
Наименование
Расчетная единица
Тенге (Без налога на добавленную стоимость)
Домовладения благоустроенные
в месяц с 1-го жителя