Шыңғырлау ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 қарашадағы № 33-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 қарашада № 30806 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабының 3-тармағының 2)-тармақшасына, "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 1 қыркүйектегі № 347 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24212 болып тіркелген) сәйкес, Шыңғырлау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Чингирлаускому району
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 ноября 2022 года № 33-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 ноября 2022 года № 30806
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 1 сентября 2021 года № 347 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24212), Чингирлауский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Шыңғырлау ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының "Шыңғырлау ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 27 қазандағы №16-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4952 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсы.

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Чингирлаускому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Чингирлаускому району" от 27 октября 2017 года №16-3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4952).

3. Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 қазандағы №16-3 "Шыңғырлау ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2021 жылғы 6 қаңтардағы №65-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6773 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсы.

3. Признать утратившими силу решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области "О внесении изменений в решение Чингирлауского районного маслихата от 27 октября 2017 года №16-3 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Чингирлаускому району" от 6 января 2021 года №65-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6773).