"Денсаулық сақтау саласындағы есепке алу құжаттамасының нысандарын, сондай-ақ оларды толтыру жөніндегі нұсқаулықтарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 30 қазандағы № ҚР ДСМ-175/2020 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2023 жылғы 24 қаңтардағы № 13 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 25 қаңтарда № 31763 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Денсаулық сақтау саласындағы есепке алу құжаттамасының нысандарын, сондай-ақ оларды толтыру жөніндегі нұсқаулықтарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 30 қазандағы № ҚР ДСМ-175/2020 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21579 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
бұйрықтың кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Азаматтық және қызметтік қаруды сатып алуға, сақтауға, сақтауға және алып жүруге рұқсат алу үшін медициналық қарап-тексеру қорытындысы" 076/е нысаны осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық көмекті ұйымдастыру департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаменті осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
А. Ғиният
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
2023 жылғы 24 қаңтардағы
№ 13 Бұйрыққа
қосымша
"Азаматтық және қызметтік қару, азаматтық пиротехникалық заттардың айналымы салаларындағы рұқсаттар алу үшін медициналық қарап-тексеру қорытындысы" № 076/е нысаны
20___ жылғы "___" _________
Азаматқа берілді: ___________________________________________________________
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
__________________________________________________________________________
ЖСН_____________________________________________________________________
Облыс (қала) ______________________аудан___________________________________
Алдын-ала/мерзімді қараудың медициналық қарап-тексерудің нәтижелері бойынша
(керекті астын сызыңыз)
__________________________________________________________________________
Мекеме аты
Терапевт дәрігері___________________________________________________________
қолы Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
куәландыру күні 20___жылғы "___" ___________________________________________
Қорытынды _______________________________________________________________
__________________________________________________________________________
қарсы көрсетілімдер бар/жоқ
Дәрігердің мөр орны
Невропатолог дәрігері _______________________________________________________
__________________________________________________________________________
қолы Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
куәландыру күні 20___жылғы "___" ___________________________________________
Қорытынды _______________________________________________________________
__________________________________________________________________________
қарсы көрсетілімдер бар/жоқ
Дәрігердің М.О.
Офтальмолог дәрігері_______________________________________________________
__________________________________________________________________________
қолы Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
куәландыру күні 20___жылғы "___" ___________________________________________
Қорытынды________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
қарсы көрсетілімдер бар/жоқ
Дәрігердің М.О.
Оториноларинголог дәрігері__________________________________________________
__________________________________________________________________________
қолы Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
куәландыру күні 20___жылғы "___" ___________________________________________
Қорытынды________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
қарсы көрсетілімдер бар/жоқ
Дәрігердің М.О.
Психиатр дәрігері психологиялық тестлеумен: _________________________________
_________________________________________________________________________
Қолы Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
куәландыру күні 20___жылғы "___" __________________________________________
Қорытынды________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
қарсы көрсетілімдер бар/жоқ
Дәрігердің М.О.
Психикаға белсенді әсер ететін заттардың болуына сұйық биологиялық ортаға талдау
___________________________________________________________________мерзімі
қорытындысы______________________________________________________________
__________________________________________________________________________
орындаушының қолы орындаушының Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Нарколог дәрігері __________________________________________________________
__________________________________________________________________________
қолы Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
куәландыру күні 20____жылғы/год "_____" ____________________________________
Қорытынды________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
қарсы көрсетілімдер бар/жоқ
Дәрігердің мөр орны
Медициналық тексеру қорытындысы (Заключение медицинского осмотра)
Терапевт дәрігер: ____________ _______________ қолы Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Мөрдің орны ________________ _____________
Медициналық ұйымның басшысы _______________ қолы Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Медициналық комиссиясының мөрі
Комиссия төрағасы ___________________________ қолы Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Хатшы _______________ ______________________ қолы Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
"Азаматтық және қызметтік қаруды сатып алуға, сақтауға, сақтауға және алып жүруге
рұқсат алу үшін медициналық қарап-тексеру қорытындысы" № 076/е нысанының
қысқартулары:
1
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
2
МО
Мөр орны
3
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)

О внесении изменения в приказ исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 октября 2020 года № ҚР ДСМ-175/2020 "Об утверждении форм учетной документации в области здравоохранения, а также инструкций по их заполнению"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 24 января 2023 года № 13. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 января 2023 года № 31763
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 октября 2020 года № ҚР ДСМ-175/2020 "Об утверждении форм учетной документации в области здравоохранения, а также инструкций по их заполнению" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21579) следующее изменение:
форму № 076/у "Заключение медицинского осмотра (для получения разрешения на приобретение, хранение и ношение гражданского и служебного оружия)" приказа изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту организации медицинской помощи Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
А. Ғиният
Приложение к приказу
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
от 24 января 2023 года № 13
Форма № 076/у "Заключение медицинского осмотра (для получения разрешений в сферах оборота гражданского и служебного оружия, гражданских пиротехнических веществ)"
20___ года "___"_________
Выдано гражданину (-ке): ______________________________________________
Ф.И.О. (при его наличии) ______________________________________________
_____________________________________________________________________
ИИН ________________________________________________________________
Область (город) __________________________ район _______________________
по результатам предварительного/периодического медицинского осмотра
(нужное подчеркнуть) в организации _____________________________________
наименование организации
Врач терапевт _________________________________________________________
подпись Ф.И.О. (при его наличии)
дата освидетельствования 20___года "___" _________________________________
Заключение ____________________________________________________________
_______________________________________________________________________
противопоказания имеются /отсутствуют
Место печати врача
Врач-невропатолог______________________________________________________
подпись Ф.И.О. (при его наличии)
дата освидетельствования 20___года "___" _________________________________
Заключение ____________________________________________________________
_______________________________________________________________________
противопоказания имеются /отсутствуют
Место печати врача
Врач-офтальмолог_______________________________________________________
подпись Ф.И.О. (при его наличии)
дата освидетельствования 20___года "___" __________________________________
Заключение _____________________________________________________________
________________________________________________________________________
противопоказания имеются /отсутствуют
Место печати врача
Врач-оториноларинголог__________________________________________________
подпись Ф.И.О. (при его наличии)
дата освидетельствования 20___года "___" __________________________________
Заключение _____________________________________________________________
________________________________________________________________________
противопоказания имеются /отсутствуют
Место печати врача
Врач-психиатр с психологическим тестированием: ____________________________
______________________________________
подпись Ф.И.О. (при его наличии)
дата освидетельствования 20___года "___" ___________________________________
Заключение ______________________________________________________________
________________
противопоказания имеются /отсутствуют
Место печати врача
Исследование жидких биологических сред на наличие психоактивных веществ
______________________________________________________________________
дата
результат ______________________________________________________________
_______________________________________________________________________
Ф.И.О. (при его наличии) исполнителя
Врач-нарколог___________________________________________________________
подпись Ф.И.О. (при его наличии)
дата освидетельствования 20___года "___" __________________________________
Заключение _____________________________________________________________
________________________________________________________________________
противопоказания имеются /отсутствуют
Место печати врача
Заключение медицинского осмотра
Врач терапевт ____________________________________________________________
подпись Ф.И.О. (при его наличии)
Место печати врача
Руководитель медицинской организации ______________________________________
подпись Ф.И.О. (при его наличии)
Место печати врача
Председатель комиссии _____________________________________________________
Ф.И.О. (при его наличии) подпись
Секретарь _________________________________________________________________
Ф.И.О. (при его наличии) подпись
Список сокращений формы № 076/у "Заключение медицинского осмотра (для получения разрешения на приобретение, хранение, хранение и ношение гражданского и служебного оружия)":
1
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
2
МП
Место печати
3
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)