Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2023 жылғы 30 қаңтардағы № 60 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 1 ақпанда № 31835 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес тізбе бойынша Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министріне жүктелсiн.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Индустрия және инфрақұрылымдық
даму министрі
М. Карабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Еңбек және
халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Қазақстан Республикасының
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің 2023 жылғы
30 қаңтардағы № 60 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. "Кәсіптік стандарттарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2013 жылғы 9 желтоқсандағы № 404 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9241 болып тіркелген).
2. "Талдаудың химиялық және физика-химиялық әдістерін қолдана отырып материалдар құрамы мен қасиеттерін талдау" кәсіби стандартты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 436 бұйрығы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9162 болып тіркелген).
3. "Диспетчерлік жабдықтарға және телеавтоматикаға техникалық қызмет көрсету және жөндеу" кәсіби стандартты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 441 бұйрығы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9160 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых приказов Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 30 января 2023 года № 60. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 февраля 2023 года № 31835
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан по перечню согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
М. Карабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министра индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 30 января 2023 года № 60
Перечень утративших силу некоторых приказов Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
1. Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 9 декабря 2013 года № 404 "Об утверждении профессиональных стандартов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9241).
2. Приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 26 декабря 2013 года № 436 "Об утверждении профессионального стандарта "Анализ состава и свойств материалов с использованием химических и физико-химических методов анализа" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9162).
3. Приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 26 декабря 2013 года № 441 "Об утверждении профессионального стандарта "Техническое обслуживание и ремонт диспетчерского оборудования и телеавтоматики" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9160).

4. "Аяқ киім өндірісі" кәсіби стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 455 бұйрығы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9390 болып тіркелген).
5. "Тігін өндірісі және киімді модельдеу" кәсіби стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 456 бұйрығы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9399 болып тіркелген).
6. "Трикотаж, тоқыма, галантерея бұйымдарының технологиясы" кәсіби стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 457 бұйрығы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9395 болып тіркелген).
7. "Иіру және түту өндірісінің технологиясы" кәсіби стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 458 бұйрығы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде болып № 9388 тіркелген).
8. "Жеңіл өнеркәсіп ұйымдарының жабдықтары" кәсіби стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 459 бұйрығы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде болып № 9400 тіркелген).
9. "Электр техникасы өндірісінің жалпы кәсіптер" кәсіби стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 468 бұйрығы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9186 болып тіркелген).
10. "Аккумуляторлар мен батареялар өндірісі" кәсіби стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 469 бұйрығы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9185 болып тіркелген).
11. "Қайыс-ер бұйымдары өндірісі" кәсіби стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 473 бұйрығы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9417 болып тіркелген).
12. "Тоқыма галантерея өндірісі" кәсіби стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 474 бұйрығы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9418 болып тіркелген).

4. Приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 30 декабря 2013 года № 455 "Об утверждении профессионального стандарта "Обувное производство" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9390).
5. Приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 30 декабря 2013 года № 456 "Об утверждении профессионального стандарта "Швейное производство и моделирование одежды" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9399).
6. Приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 30 декабря 2013 года № 457 "Об утверждении профессионального стандарта "Технология трикотажных, текстильных, галантерейных изделий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9395).
7. Приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 30 декабря 2013 года № 458 "Об утверждении профессионального стандарта "Технология прядильного и чесального производства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9388).
8. Приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 30 декабря 2013 года № 459 "Об утверждении профессионального стандарта "Оборудование организаций легкой промышленности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9400).
9. Приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 30 декабря 2013 года № 468 "Об утверждении профессионального стандарта "Общие профессии электротехнического производства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9186).
10. Приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 30 декабря 2013 года № 469 "Об утверждении профессионального стандарта "Производство аккумуляторов и батарей" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9185).
11. Приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 30 декабря 2013 года № 473 "Об утверждении профессионального стандарта "Шорно-седельное производство" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9417).
12. Приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 30 декабря 2013 года № 474 "Об утверждении профессионального стандарта "Производство текстильной галантереи" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9418).

13. "Мақта өндірісі" кәсіби стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 475 бұйрығы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9416 болып тіркелген).
14. "Киіз басу өндірісі" кәсіби стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 476 бұйрығы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9424 болып тіркелген).
15. "Жасанды былғары өндірісі" кәсіби стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 477 бұйрығы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде болып № 9422 тіркелген).
16. "Былғары галантерея өндірісі" кәсіби стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 478 бұйрығы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде болып № 9415 тіркелген).
17. "Жүн өндірісі" кәсіби стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 479 бұйрығы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9423 болып тіркелген).

13. Приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 30 декабря 2013 года № 475 "Об утверждении профессионального стандарта "Производство ваты" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9416).
14. Приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 30 декабря 2013 года № 476 "Об утверждении профессионального стандарта "Производство валяльно-войлочных изделий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9424).
15. Приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 30 декабря 2013 года № 477 "Об утверждении профессионального стандарта "Производство искусственной кожи" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9422).
16. Приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 30 декабря 2013 года № 478 "Об утверждении профессионального стандарта "Кожгалантерейное производство" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9415).
17. Приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 30 декабря 2013 года № 479 "Об утверждении профессионального стандарта "Шерстяное производство" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9423).