"Шекті аукциондық бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 33 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің м.а. 2023 жылғы 15 ақпандағы № 70 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 17 ақпанда № 31929 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Шекті аукциондық бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 33 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16536 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:
"Жаңартылатын энергия көздерiн пайдалануды қолдау туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 6-бабының 5-8) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген шекті аукциондық бағалар осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Жаңартылатын энергия көздері департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалғаны туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің м.а. А. Хасенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
Министрдің м.а.
2023 жылғы 15 ақпандағы
№ 70 Бұйрыққа
қосымша
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2018 жылғы 30 қаңтардағы
№ 33 бұйрығымен
бекітілген
Шекті аукциондық бағалар
Р/с №
Электр энергиясын алу үшін пайдаланылатын жаңартылатын энергия көздерінің технологиясы
Тариф шамасы, теңге/килоВатт*сағат, (қосылған құн салығынсыз)
1
Жел энергиясын түрлендіруге арналған жел электр станциялары

О внесении изменений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 30 января 2018 года № 33 "Об утверждении предельных аукционных цен"
Приказ и.о. Министра энергетики Республики Казахстан от 15 февраля 2023 года № 70. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 февраля 2023 года № 31929
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 30 января 2018 года № 33 "Об утверждении предельных аукционных цен" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 16536) следующие изменения:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 5-8) статьи 6 Закона Республики Казахстан "О поддержке использования возобновляемых источников энергии" ПРИКАЗЫВАЮ:";
предельные аукционные цены, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту по возобновляемым источникам энергии Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра А. Хасенов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
Приложение
к приказу И.о. Министра
от 15 февраля 2023 года № 70
Утверждены приказом
Министра энергетики
Республики Казахстан
от 30 января 2018 года № 33
Предельные аукционные цены
№ п/п
Технология возобновляемых источников энергии, используемая для получения электрической энергии
Величина тарифа, тенге/килоВатт*час
(без налога на добавленную стоимость)
1
Ветровые электростанции для преобразования энергии ветра