Борышкердің және банкроттың қаржылық жағдайына мониторинг жүргізу қағидалары мен мерзімдерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2023 жылғы 10 наурыздағы № 254 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 10 наурызда № 32039 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің м.а. 13.09.2024 № 626 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасы азаматтарының төлем қабілеттілігін қалпына келтіру және банкроттығы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының 13) тармақшасына және 48-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Борышкердің және банкроттың қаржылық жағдайына мониторинг жүргізу қағидалары мен мерзімдері бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің м.а. 13.09.2024 № 626 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Қаржы министрі
Е. Жамаубаев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары –
Қаржы министрінің
2023 жылғы 10 наурыздағы
№ 254 бұйрықпен
бекітілген
Борышкердің және банкроттың қаржылық жағдайына мониторинг жүргізу қағидалары мен мерзімдері
Ескерту. Қағидалар жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің м.а. 13.09.2024 № 626 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Борышкердің және банкроттың қаржылық жағдайына мониторинг жүргізу қағидалары мен мерзімдері (бұдан әрі – Қағидалар) "Қазақстан Республикасы азаматтарының төлем қабілеттілігін қалпына келтіру және банкроттығы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі – Заң) 9-бабының 13) тармақшасына және 48-бабының 1-тармағына сәйкес әзірленді және Заңның 5-бабы 3-тармағында көзделген негіздер бойынша соттан тыс банкроттық рәсімін қолданған тұлғаларды қоспағанда, кредиторлар алдындағы міндеттемелерді орындаудан жалтару мақсатында жеке мүддесінде жасалған іс-әрекеттерін анықтау үшін, борышкердің және банкроттың қаржылық жағдайына мониторинг жүргізу тәртібі мен мерзімдерін айқындайды.

Об утверждении Правил и сроков проведения мониторинга финансового состояния должника и банкрота
Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 10 марта 2023 года № 254. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 марта 2023 года № 32039.
Сноска. Заголовок - в редакции приказа и.о. Министра финансов РК от 13.09.2024 № 626 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) статьи 9 и пунктом 1 статьи 48 Закона Республики Казахстан "О восстановлении платежеспособности и банкротстве граждан Республики Казахстан", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила и сроки проведения мониторинга финансового состояния должника и банкрота.
Сноска. Пункт 1 - в редакции приказа и.о. Министра финансов РК от 13.09.2024 № 626 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
- Министр финансов
Республики Казахстан
Е. Жамаубаев
Утверждены приказом
Заместителя Премьер-Министра
– Министра финансов
Республики Казахстан
от 10 марта 2023 года № 254
Правила и сроки проведения мониторинга финансового состояния должника и банкрота
Сноска. Правила - в редакции приказа и.о. Министра финансов РК от 13.09.2024 № 626 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила и сроки проведения мониторинга финансового состояния должника и банкрота (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 13) статьи 9 и пунктом 1 статьи 48 Закона Республики Казахстан "О восстановлении платежеспособности и банкротстве граждан Республики Казахстан" (далее – Закон) и определяют порядок и сроки проведения мониторинга финансового состояния должника и банкрота в целях проверки его действий на предмет их совершения в личных интересах с целью уклонения от исполнения обязательств перед кредиторами, за исключением лиц, применивших процедуру внесудебного банкротства по основаниям, предусмотренным пунктом 3 статьи 5 Закона.

2-тарау. Борышкердің қаржылық жағдайына мониторинг жүргізу тәртібі мен мерзімі
2. Борышкердің қаржылық жағдайына мониторинг Заңның 48-бабына сәйкес функцияларына Қазақстан Республикасы азаматтарының төлем қабілеттілігін қалпына келтіру және банкроттығы жөніндегі мемлекеттік басқаруды жүзеге асыру кіретін облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бойынша мемлекеттік кірістер департаменттерінің бөлімшелері жүзеге асырады (бұдан әрі – МКД бөлімшесі).
3. Борышкердің қаржылық жағдайына мониторинг соттан тыс немесе сот арқылы банкроттығы рәсімдерін қолдану туралы өтініш берілген күнге, мынадай көздерден:
1) салық есептілігі нысандарынан (жеке табыс салығы бойынша (240.00-нысан), жеке тұлғаның активтері мен міндеттемелері туралы (250.00-нысан) және жеке тұлғаның кірістері мен мүлкі туралы (270.00-нысан), оның ішінде Қазақстан Республикасынан тыс жерлерде мүлік пен мүліктік құқықтардың болуы бөлігінде декларацияларда);
2) екінші деңгейдегі банктердің мәліметтерінен;
3) тіркеуші мемлекеттік органдардың деректер базасынан (құзыреті шегінде);
4) сот органдарының деректер базасынан алынған мүлік, оның ішінде ортақ бірлескен меншіктегі мүлік туралы ақпаратты зерделеу және талдау жолымен жүзеге асырылады.
4. Борышкердің қаржылық жағдайының мониторингі
Келесі ретпен 20 (жиырма) күнтізбелік күн:
1-кезең – соттан тыс банкроттық қолданылған және (немесе) сот арқылы банкроттығы рәсімін қолдану туралы шешім заңды күшіне енген күннен бастап күнтізбелік 60 (алпыс) күн өткен соң;
2-кезең – соттан тыс банкроттық рәсімі және (немесе) сот арқылы банкроттығы рәсімі аяқталғанға дейін кемінде 20 (жиырма) күнтізбелік күн бұрын.
Сот арқылы банкроттығы рәсімін ұзарту кезінде борышкердің қаржылық жағдайына мониторингі ұзарту мерзімі ескеріле отырып жүргізіледі.
5. Кредиторлар алдындағы міндеттемелерді орындаудан жалтару мақсатында борышкердің жеке мүддесі үшін іс-әрекеттер жасауы:
1) мүліктің, оның ішінде шет мемлекеттерде тіркелген мүліктің болуы туралы ақпаратпен (салық есептілігі нысандарындағы мәліметтерге сәйкес (240.00, 250.00, 270.00 нысандары));
2) банк шоттарында ақшаның болуы туралы мәліметтермен;
3) "Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 47-бабында көрсетілген негіздер бойынша тоқтатылған атқарушылық іс жүргізулерді қоспағанда, мүлікті, оның ішінде аяқталмаған атқарушылық іс жүргізулерді қайтару туралы борышкердің пайдасына орындалмаған сот шешімдерінің болуымен;
4) тіркеуші мемлекеттік органның борышкерге мүлікті тіркеу туралы ақпаратымен расталады, оның ішінде:
борышкердің мүлкіне және (немесе) активтеріне байланысты құқық белгілейтін құжаттарда (жылжымайтын мүлік, жер учаскесі, көлік, жарғылық капиталдағы үлесі);
куәліктердің, лицензиялардың және рұқсат беру сипатындағы өзге де құжаттардың болуы туралы мәліметтер;
мүліктің және (немесе) активтердің қозғалысы туралы мәліметтер (сатып алу-сату шарттары, сыйға тарту, кепіл, жалдау);
зияткерлік меншік туралы мәліметтер (өнер туындылары, шығармашылық және ғылыми әзірлемелер, ноу-хау);
бағалы қағаздар, акциялар, облигациялар туралы мәліметтер.

Глава 2. Порядок и сроки проведения мониторинга финансового состояния должника
2. Мониторинг финансового состояния должника в соответствии со статьей 48 Закона осуществляется подразделениями департаментов государственных доходов по областям, городам республиканского значения и столице, в функцию которых входит осуществление государственного управления по восстановлению платежеспособности и банкротству граждан Республики Казахстан (далее – подразделение ДГД).
3. Мониторинг финансового состояния должника осуществляется путем изучения и анализа информации об имуществе, в том числе находящимся в общей совместной собственности на дату подачи заявления о применении процедуры внесудебного или судебного банкротства, из следующих источников:
1) формы налоговой отчетности (декларации по индивидуальному подоходному налогу (форма 240.00), об активах и обязательствах физического лица (форма 250.00) и о доходах и имуществе физического лица (форма 270.00), в том числе в части наличия имущества и имущественных прав за пределами Республики Казахстан);
2) сведения банков второго уровня;
3) базы данных регистрирующих государственных органов (в пределах компетенции);
4) базы данных судебных органов.
4. Мониторинг финансового состояния должника проводится в течении 20 (двадцати) календарных дней в следующей последовательности:
1 этап – по истечении 60 (шестидесяти) календарных дней со дня применения внесудебного банкротства и (или) вступления в законную силу решения о применении процедуры судебного банкротства;
2 этап – не менее чем за 20 (двадцать) календарных дней до завершения процедуры внесудебного банкротства и (или) процедуры судебного банкротства.
При продлении процедуры судебного банкротства мониторинг финансового состояния должника проводится с учетом срока продления.
5. Факт совершения должником действий в личных интересах с целью уклонения от исполнения обязательств перед кредиторами, подтверждается:
1) информацией о наличии имущества, в том числе зарегистрированного в иностранных государствах (согласно сведениям из форм налоговой отчетности (формы 240.00, 250.00, 270.00));
2) сведениями о наличии денег на банковских счетах;
3) наличием неисполненных судебных решений в пользу должника о возврате имущества, в том числе неоконченных исполнительных производств, за исключением исполнительных производств, прекращенных по основаниям, указанным в статье 47 Закона Республики Казахстан "Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей";
4) информацией регистрирующего государственного органа о регистрации на должника имущества, в том числе:
правоустанавливающих документов, связанных с имуществом и (или) активами должника (недвижимость, земельный участок, транспорт, доля в уставном капитале);
сведения о наличии свидетельств, лицензий и иных документов разрешительного характера;
сведения о движении имущества и (или) активов (договора купли-продажи, дарения, залога, аренды);
сведения об интеллектуальной собственности (произведения искусства, творческие и научные разработки, ноу-хау);
сведения о ценных бумагах, акциях, облигациях.

6. Осы Қағидалардың 4-тармағында көрсетілген мерзімдерде МКД бөлімшесі:
1) осы Қағидалардың 3-тармағында көзделген деректер мен құжаттарды жинауды жүзеге асырады;
2) алынған деректер мен ақпаратқа талдау жүргізеді;
3) мынадай құжаттардың бірін жасайды:
Осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша кредиторлар алдындағы міндеттемелерді орындаудан жалтару мақсатында борышкердің жеке мүддесінде жасаған іс-әрекеттері анықталған жағдайда – Қазақстан Республикасы Әкімшілік рәсімдік-процестік кодексінің 73-бабының нормаларын сақтай отырып, борышкердің кредиторлар алдындағы міндеттемелерді орындаудан жалтару белгілерінің болуы туралы қорытынды (бұдан әрі – Қорытынды);
Осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша кредиторлар алдындағы міндеттемелерді орындаудан жалтару мақсатында борышкердің жеке мүддесі үшін жасаған әрекеттері белгіленбеген жағдайда – борышкердің кредиторлар алдындағы міндеттемелерді орындаудан жалтару белгілерінің жоқтығы туралы анықтама (бұдан әрі – Анықтама).
7. Осы Қағидалардың 6-тармағының 3) тармақшасында көрсетілген құжаттар барлық жолдарды толтыра отырып және кредиторлар алдындағы міндеттемелерді орындаудан жалтару мақсатында борышкердің жеке мүддесі үшін іс әрекеттер жасау фактісін растайтын құжаттарды қоса бере отырып, 2 (екі) данада жасалады.
Қорытындыға және (немесе) Анықтамаға осы Қағидалардың 4-тармағында көзделген мерзім аяқталғанға дейін кемінде күнтізбелік 2 (екі) күн бұрын МКД қызметкері мен бөлімшесінің басшысы қол қояды.
8. Жасалған Қорытындылар және Анықтамалар туралы ақпарат Қорытындыда және Анықтамада берілген тіркеу нөмірлерін көрсете отырып, осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша борышкердің кредиторлар алдындағы міндеттемелерді орындаудан жалтару белгілерінің болуы туралы Қорытындыларды және борышкердің кредиторлар алдындағы міндеттемелерді орындаудан жалтару белгілерінің болмауы туралы Анықтамаларды есепке алу журналына енгізіледі.
Қорытындының және Анықтаманың бір данасы МКД бөлімшесінің номенклатуралық істерінде сақталады, ал екінші данасы жасалған күннен бастап 3 (үш) жұмыс күні ішінде борышкерге жіберіледі.
9. МКД бөлімшесі жасалған күннен бастап 3 (үш) жұмыс күні ішінде Қорытындылар – рәсімді тоқтатады немесе міндеттемені тоқтатудан бас тартады, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген шараларды қабылдайды.
3-тарау. Банкроттың қаржылық жағдайына мониторинг жүргізу тәртібі мен мерзімі
10. Заңның 48-бабына сәйкес банкроттың қаржылық жағдайына мониторингті МКД бөлімшелері жүзеге асырады.
11. Банкроттың қаржылық жағдайына мониторинг, мынадай көздерден:

6. Подразделение ДГД в сроки, указанные в пункте 4 настоящих Правил:
1) осуществляет сбор данных и документов, предусмотренных пунктом 3 настоящих Правил;
2) проводит анализ полученных данных и информации;
3) составляет один из следующих документов:
Заключение о наличии признаков уклонения должника от исполнения обязательств перед кредиторами (далее – Заключение) – при установлении действий, совершенных должником в личных интересах с целью уклонения от исполнения обязательств перед кредиторами по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам с соблюдением норм статьи 73 Административного процедурно-процессуального кодекса Республики Казахстан;
Справку об отсутствии признаков уклонения должника от исполнения обязательств перед кредиторами (далее – Справка) – при не установлении действий, совершенных должником в личных интересах с целью уклонения от исполнения обязательств перед кредиторами по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
7. Документы, указанные в подпункте 3) пункта 6 настоящих Правил, составляются в 2 (двух) экземплярах с заполнением всех полей и приложением документов, подтверждающих факт совершения должником действий в личных интересах с целью уклонения от исполнения обязательств перед кредиторами.
Заключение и (или) Справка подписываются работником и руководителем подразделения ДГД не менее чем за 2 (два) календарных дня до истечения срока, предусмотренного пунктом 4 настоящих Правил.
8. Информация о составленных Заключениях и Справках заносится в Журнал учета Заключений о наличии признаков уклонения должника от исполнения обязательств перед кредиторами и Справок об отсутствии признаков уклонения должника от исполнения обязательств перед кредиторами по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам с отражением регистрационных номеров, присвоенных Заключению и Справке.
Один экземпляр Заключения и Справки хранится в номенклатурных делах подразделения ДГД, а второй экземпляр направляется должнику в течении 3 (трех) рабочих дней со дня составления.
9. Подразделение ДГД в течение 3 (трех) рабочих дней со дня составления Заключения – прекращает процедуру или отказывает в прекращении обязательств, а также применяет меры, предусмотренные законодательством Республики Казахстан.
Глава 3. Порядок и сроки проведения мониторинга финансового состояния банкрота
10. Мониторинг финансового состояния банкрота в соответствии со статьей 48 Закона осуществляется подразделениями ДГД.
11. Мониторинг финансового состояния банкрота осуществляется путем изучения и анализа информации об имуществе, в том числе находящимся в общей совместной собственности в течение 3 (трех) лет после признания должника банкротом, из следующих источников:

1) салық есептілігі нысандарынан (жеке табыс салығы бойынша (240.00-нысан), жеке тұлғаның активтері мен міндеттемелері туралы (250.00-нысан) және жеке тұлғаның кірістері мен мүлкі туралы (270.00-нысан), оның ішінде Қазақстан Республикасынан тыс жерлерде мүлік пен мүліктік құқықтардың болуы бөлігінде декларацияларда);
2) тіркеуші мемлекеттік органдардың деректер базасы (құзыреті шегінде);
3) кредиторлардың шағымдары мен мәліметтері бойынша борышкер банкрот деп танылғаннан кейiн 3 (үш) жыл iшiнде мүлік, оның ішінде ортақ бірлескен меншіктегі мүлік туралы ақпаратты зерделеу және талдау жолымен жүзеге асырылады.
12. Банкроттың қаржылық жағдайының мониторингі 3 (үш) жыл iшiнде мынадай ретілікпен:
1-кезең – борышкер банкрот деп танылған күннен бастап жартыжылдық кезең өткен айдан кейінгі айда;
2-кезең – банкроттың қаржылық жағдайына мониторингтің бірінші кезеңі жүргізілген күннен бастап 1 (бір) жыл өткен соң;
3-кезең – банкроттың қаржылық жағдайына мониторинг жүргізу кезеңі аяқталғанға дейін 3 (үш) ай бұрын жүргізіледі.
13. Банкроттың мемлекеттік тіркеуге жататын мүлікті, оның ішінде ортақ бірлескен мүлікті сатып алу фактісі:
1) мүліктің, оның ішінде шет мемлекеттерде тіркелген мүліктің болуы туралы ақпаратпен (салық есептілігі нысандарындағы мәліметтерге сәйкес (240.00, 250.00, 270.00 нысандары));
2) тіркеуші мемлекеттік органның банкротқа мүлікті тіркеу туралы ақпаратымен, оның ішінде:
банкроттың мүлкіне және (немесе) активтеріне байланысты құқық белгілейтін құжаттарда (жылжымайтын мүлік, жер учаскесі, көлік, жарғылық капиталдағы үлесі);
мүліктің және (немесе) активтердің қозғалысы туралы мәліметтермен (сатып алу-сату шарттары, сыйға тарту, кепіл, жалдау);
зияткерлік меншік туралы мәліметтермен (өнер туындылары, шығармашылық және ғылыми әзірлемелер, ноу-хау);
бағалы қағаздар, акциялар, облигациялар туралы мәліметтермен расталады.
Ортақ бірлескен мүлікті айқындау кезінде осындай мүліктің меншік нысанын көсете отырып банкрот бойынша тіркеуші огандардың мәліметтері ескеріледі.
14. Осы Қағидалардың 12-тармағында көрсетілген мерзімдерде МКД бөлімшесі:
1) осы Қағидалардың 11-тармағында көзделген деректер мен құжаттарды жинауды жүзеге асырады;
2) алынған деректер мен ақпаратқа талдау жүргізеді;
3) мынадай құжаттардың бірін:
Қазақстан Республикасы Әкімшілік рәсімдік-процестік кодексінің 73-бабының нормаларын сақтай отырып, осы Қағидаларға 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша соттан тыс/сот арқылы банкроттық рәсімі аяқталғаннан кейін банкроттың мемлекеттік тіркеуге жататын мүлікті, оның ішінде ортақ бірлескен мүлікті сатып алуы туралы қорытынды (бұдан әрі – Қорытынды);
Осы Қағидаларға 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша соттан тыс/сот арқылы банкроттық рәсімі аяқталғаннан кейін банкроттың мемлекеттік тіркеуге жататын мүлікті, оның ішінде ортақ бірлескен мүлікті сатып алу фактісінің болмауы туралы анықтама (бұдан әрі – Анықтама) жасайды.

1) формы налоговой отчетности (декларации по индивидуальному подоходному налогу (форма 240.00), об активах и обязательствах физического лица (форма 250.00) и о доходах и имуществе физического лица (форма 270.00), в том числе в части наличия имущества и имущественных прав за пределами Республики Казахстан);
2) базы данных регистрирующих государственных органов (в пределах компетенции);
3) по жалобам и сведениям кредиторов.
12. Мониторинг финансового состояния банкрота проводится в течении 3 (трех) лет в следующей последовательности:
1 этап – в месяце, следующего за месяцем, в котором истекает полугодовой период со дня признания должника банкротом;
2 этап – по истечении 1 (одного) года со дня проведения первого этапа мониторинга финансового состояния банкрота;
3 этап – за 3 (три) месяца до завершения периода проведения мониторинга финансового состояния банкрота.
13. Факт приобретения банкротом имущества, подлежащего государственной регистрации, в том числе общего совместного имущества, подтверждается:
1) информацией о наличии имущества, в том числе зарегистрированного в иностранных государствах (согласно сведениям из форм налоговой отчетности (формы 240.00, 250.00, 270.00);
2) информацией регистрирующего государственного органа о регистрации на банкрота имущества, в том числе:
правоустанавливающих документов, связанных с имуществом и (или) активами банкрота (недвижимость, земельный участок, транспорт, доля в уставном капитале);
сведения о движении имущества и (или) активов (договора купли-продажи, дарения, залога, аренды);
сведения об интеллектуальной собственности (произведения искусства, творческие и научные разработки, ноу-хау);
сведения о ценных бумагах, акциях, облигациях.
При определении общего совместного имущества, учитываются сведения регистрирующих органов по банкроту с указанием формы собственности такого имущества.
14. Подразделение ДГД в сроки, указанные в пункте 12 настоящих Правил:
1) осуществляет сбор данных и документов, предусмотренных пунктом 11 настоящих Правил;
2) проводит анализ полученных данных и информации;
3) составляет один из следующих документов:
Заключение о приобретении банкротом имущества, подлежащего государственной регистрации, в том числе общего совместного имущества, после завершении процедуры внесудебного/судебного банкротства (далее – Заключение) по форме согласно приложению 4 к настоящим Правилам с соблюдением норм статьи 73 Административного процедурно-процессуального кодекса Республики Казахстан;
Справку об отсутствии факта приобретения банкротом имущества, подлежащего государственной регистрации, в том числе общего совместного имущества, после завершении процедуры внесудебного/судебного банкротства (далее – Справка) по форме согласно приложению 5 к настоящим Правилам.

15. Осы Қағидалардың 14-тармағының 3) тармақшасында көрсетілген құжаттарға осы Қағидалардың 12-тармағында көзделген мерзім аяқталғанға дейін кемінде күнтізбелік 2 (екі) күн бұрын МКД бөлімшесінің қызметкері және басшысы қол қояды.
16. Жасалған Қорытындылар мен Анықтамалар туралы ақпарат осы Қағидаларға 6-қосымшаға сәйкес соттан тыс/сот арқылы банкроттық рәсімі аяқталғаннан кейін банкроттың мемлекеттік тіркеуге жататын мүлікті, оның ішінде ортақ бірлескен мүлікті сатып алуы туралы қорытындылар және соттан тыс/сот арқылы банкроттық рәсімі аяқталғаннан кейін банкроттың мемлекеттік тіркеуге жататын мүлікті, оның ішінде ортақ бірлескен мүлікті сатып алу фактісінің болмауы туралы анықтамаларды есепке алу журналына енгізіледі.
Қорытынды 3 (үш) данада жасалады, бір данасы МКД бөлімшесінің номенклатуралық істерінде сақталады, екіншісі банкротқа, ал үшіншісі кредиторларға жасалған күннен бастап 3 (үш) жұмыс күні ішінде жолданады.
Анықтама 1 (бір) данада жасалады және ДГД бөлімшесінің номенклатуралық істерінде сақталады.
Борышкердің және банкроттың
қаржылық жағдайына
мониторинг жүргізу қағидалары
мен мерзімдеріне
1-қосымша
Нысан
Борышкердің кредиторлар алдындағы міндеттемелерін орындаудан жалтару белгілерінің болуы туралы қорытынды
№ ___________________ ______________ _______________
(есепке алу журналы) (жасалған күні) (жасалған орны)

15. Документы, указанные в подпункте 3) пункта 14 настоящих Правил, подписываются работником и руководителем подразделения ДГД не менее чем за 2 (два) календарных дня до истечения срока, предусмотренного пунктом 12 настоящих Правил.
16. Информация о составленных Заключениях и Справках заносится в Журнал учета Заключений о приобретении банкротом имущества, подлежащего государственной регистрации, в том числе общего совместного имущества, после завершении процедуры внесудебного/судебного банкротства и Справок об отсутствии факта приобретения банкротом имущества, подлежащего государственной регистрации, в том числе общего совместного имущества, после завершении процедуры внесудебного/судебного банкротства согласно приложению 6 к настоящим Правилам.
Заключение составляется в 3 (трех) экземплярах, один экземпляр хранится в номенклатурных делах подразделения ДГД, второй направляется банкроту, а третий кредиторам в течении 3 (трех) рабочих дней со дня составления.
Справка составляется в 1 (одном) экземпляре и хранится в номенклатурных делах подразделения ДГД.
Приложение 1
к Правилам и срокам
проведения мониторинга
финансового состояния должника и банкрота
Форма
Заключение о наличии признаков уклонения должника от исполнения обязательств перед кредиторами
№ _______________ ________________ ________________
(Журнала учета) (дата составления) (место составления)

2. Кредиторлар алдындағы міндеттемелерді орындаудан жалтару мақсатында борышкердің жеке мүддесінде жасалған іс-әрекеттерінің болуы туралы мәліметтер
Кредиторлар алдындағы міндеттемелерді орындаудан жалтару мақсатында борышкердің жеке мүддесінде жасалған іс-әрекеттері
Болған жағдайда тиісті ұяшық белгіленеді
Растайтын құжат
(атауы, күні, шығыс нөмірі)
мүліктің, оның ішінде шет мемлекеттерде тіркелгендердің болуы туралы ақпарат (салық есептілігі нысандарындағы мәліметтерге сәйкес (240.00, 250.00, 270.00 нысандары)) (соттан тыс немесе сот арқылы банкроттығы рәсімін қолдану туралы өтініш берген күнге)
банк шоттарында ақшаның болуы туралы мәліметтер (соттан тыс немесе сот арқылы банкроттығы рәсімін қолдану туралы өтініш берген күнге)
"Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 47-бабында көрсетілген негіздер бойынша тоқтатылған атқарушылық іс жүргізулерді қоспағанда, мүлікті, оның ішінде (соттан тыс немесе сот арқылы банкроттығы рәсімін қолдану туралы өтініш берген күнге) аяқталмаған атқарушылық іс жүргізулерді қайтару туралы борышкердің пайдасына орындалмаған сот шешімдерінің болуы
тіркеуші мемлекеттік органның борышкерге мүлікті тіркеу туралы ақпаратының болуы (соттан тыс немесе сот арқылы банкроттығы рәсімін қолдану туралы өтініш берген күнге)
МКО қызметкерінің пікірі (бар болса)
_____________________________
3. Қорытынды
Жоғарыда жазылғандардың негізінде, борышкердің әрекеттерінде, борышкердің кредиторлар алдындағы міндеттемелерін орындаудан жалтару белгілері анықталды осыған байланысты қабылданды.
(Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген, қабылданған шараларды сипаттау)
Қорытындының* қорытындысын растайтын құжаттардың тізбесі (аталған құжаттардың көшірмелерін қоса беру қажет):
Құжаттың атауы
Парақ саны
Қызметкер _________________ ________________________________
(МКО атауы) (Т.А.Ә., қолы, күні)
Басшы ____________________ ________________________________
(МКО атауы) (Т.А.Ә., қолы, күні)
Ескертпе:
Қорытынды* – Борышкердің кредиторлар алдындағы міндеттемелерін орындаудан жалтару белгілерінің болуы туралы қорытынды.
Аббревиатураларды ашып жазу:
Т.А.Ә. – тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда);
ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі;
БСН – бизнес-сәйкестендіру нөмірі;
КТТ – кредиторлар талаптарының тізілімі;
МКО – мемлекеттік кірістер органдары.
Борышкердің және банкроттың
қаржылық жағдайына
мониторинг жүргізу қағидалары
мен мерзімдеріне
2-қосымша
Нысан
Борышкердің кредиторлар алдындағы міндеттемелерін орындаудан жалтару белгілерінің болмауы туралы анықтама
№ ___________________ ______________ _______________
(есепке алу журналы) (жасалған күні) (жасалған орны)

2. Сведения о наличии действий должника, совершенных в личных интересах с целью уклонения от исполнения обязательств перед кредиторами
Действия должника, совершенных в личных интересах с целью уклонения от исполнения обязательств перед кредиторами
Отмечается соответствующая ячейка при наличии
Подтверждающий документ (наименование, дата, исходящий номер)
информация о наличии имущества и (или) активов, в том числе зарегистрированных в иностранных государствах (согласно сведениям из форм налоговой отчетности (формы 240.00, 250.00, 270.00)) (на дату подачи заявления о применении процедуры внесудебного или судебного банкротства)
сведения о наличии денег на банковских счетах (на дату подачи заявления о применении процедуры внесудебного или судебного банкротства)
наличие неисполненных судебных решений в пользу должника о возврате имущества и (или) активов, в том числе неоконченных исполнительных производств, за исключением исполнительных производств, прекращенных по основаниям, указанным в статье 47 Закона Республики Казахстан "Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей" (на дату подачи заявления о применении процедуры внесудебного или судебного банкротства)
наличие информации регистрирующего государственного органа о регистрации на должника имущества и (или) активов (на дату подачи заявления о применении процедуры внесудебного или судебного банкротства)
Комментарий работника ОГД (при наличии) _______________________
3. Заключение
На основании вышеизложенного, в действиях должника выявлены признаки
уклонения должника от исполнения обязательств перед кредиторами, в связи с чем
__________________________________________________________________
(описание принятых мер, предусмотренных законами Республики Казахстан)
Перечень документов, подтверждающих выводы
Заключения* (необходимо приложить копии перечисленных документов):
Наименование документа
Количество страниц
Работник ___________________ _________________________________
(наименование ОГД) (Ф.И.О., подпись, дата)
Руководитель _________________ _______________________________
(наименование ОГД) (Ф.И.О., подпись, дата)
Примечание:
*Заключение – Заключение о наличии признаков уклонения должника
от исполнения обязательств перед кредиторами.
Расшифровка аббревиатур:
Ф.И.О. – фамилия имя отчество (при его наличии);
БИН – бизнес идентификационный номер;
ИИН – индивидуальный идентификационный номер;
РТК – реестр требований кредиторов;
ОГД – орган государственных доходов.
Приложение 2
к Правилам и срокам
проведения мониторинга
финансового состояния
должника и банкрота
Форма
Справка об отсутствии признаков уклонения должника от исполнения обязательств перед кредиторами
№ ______________ _______________ ___________________
(Журнала учета) (дата составления) (место составления)

2. Кредиторлар алдындағы міндеттемелерді орындаудан жалтару мақсатында борышкердің жеке мүддесінде жасалған іс-әрекеттерінің болмауы туралы мәліметтер
МКО қызметкерінің пікірі (бар болса)
_____________________________
3. Қорытынды
Жоғарыда жазылғандардың негізінде борышкердің әрекеттерінде кредиторлар алдындағы міндеттемелерді орындаудан жалтару белгілері анықталған жоқ.
Анықтаманың* қорытындыларын растайтын құжаттардың тізбесі (тізімделген құжаттардың көшірмелерін қоса беру қажет):
Құжаттың атауы
Парақ саны
Қызметкер _________________ ________________________________
(МКО атауы)             (Т.А.Ә., қолы, күні)
Басшы ____________________ ________________________________
(МКО атауы)             (Т.А.Ә., қолы, күні)
Ескертпе:
Анықтама* – Борышкердің кредиторлар алдындағы міндеттемелерін орындаудан жалтару белгілерінің болмауы туралы анықтама
Аббревиатураларды ашып жазу:
Т.А.Ә. тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда);
ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі;
БСН – бизнес-сәйкестендіру нөмірі;
КТТ – кредиторлар талаптарының тізілімі;
МКО – мемлекеттік кірістер органдары.
Борышкердің және банкроттың
қаржылық жағдайына
мониторинг жүргізу қағидалары
мен мерзімдеріне
3-қосымша
Нысан
Борышкердің кредиторлар алдындағы міндеттемелерді орындаудан жалтару белгілерінің болуы туралы қорытындыларды және Борышкердің кредиторлар алдындағы міндеттемелерді орындаудан жалтару белгілерінің болмауы туралы анықтамаларды есепке алу журналы
Борышкердің Т.А.Ә.
ЖСН
Сот арқылы /соттан тыс банкроттық рәсімін қолдану туралы шешім қабылданған күн
Жасалған күні
Жасалған құжаттың (Қорытындының /Анықтаманың) тіркеу нөмірі
Қорытындыны сотқа жолдау күні
Қорытындыға шағымдану туралы мәліметтер
Қорытынды /Анықтама жасаған қызметкердің Т.А.Ә.
Қорытынды /Анықтама жасаған қызметкердің қолы
Қорытынды*
Анықтама**
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Ескертпе:
*Қорытынды – борышкердің кредиторлар алдындағы міндеттемелерін орындаудан жалтару белгілерінің болуы туралы қорытынды;
**Анықтама – Борышкердің кредиторлар алдындағы міндеттемелерін орындаудан жалтару белгілерінің болмауы туралы анықтама.
Аббревиатураларды ашып жазу:
Т.А.Ә. – тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда);
ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі.
Борышкердің және банкроттың
қаржылық жағдайына
мониторинг жүргізу қағидалары
мен мерзімдеріне
4-қосымша
Нысан
Соттан тыс/сот арқылы банкроттық рәсімі аяқталғаннан кейін банкроттың мемлекеттік тіркеуге жататын мүлікті, оның ішінде ортақ бірлескен мүлікті сатып алуы туралы қорытынды
№ ___________________ ______________ _______________
(есепке алу журналы) (жасалған күні) (жасалған орны)

2. Сведения об отсутствии действий должника, совершенных в личных интересах
с целью уклонения от исполнения обязательств перед кредиторами
Комментарии (при наличии) _____________________________________
3. Заключение
На основании вышеизложенного, в действиях должника не выявлены признаки
уклонения должника от исполнения обязательств перед кредиторами.
Перечень документов, подтверждающих выводы
Справки* (необходимо приложить копии перечисленных документов):
Наименование документа
Количество страниц
Работник ___________________ ________________________________
(наименование ОГД) (Ф.И.О., подпись, дата)
Руководитель_________________ _______________________________
(наименование ОГД) (Ф.И.О., подпись, дата)
Примечание:
*Справка – Справка об отсутствии признаков уклонения должника
от исполнения обязательств перед кредиторами.
Расшифровка аббревиатур:
Ф.И.О. – фамилия имя отчество (при его наличии);
БИН – бизнес идентификационный номер;
ИИН – индивидуальный идентификационный номер;
РТК – реестр требований кредиторов;
ОГД – орган государственных доходов.
Приложение 3
к Правилам и срокам
проведения мониторинга
финансового состояния
должника и банкрота
Форма
Журнал учета Заключений о наличии признаков уклонения должника от исполнения
обязательств перед кредиторами и Справок об отсутствии признаков уклонения
должника от исполнения обязательств перед кредиторами
Ф.И.О. должника
ИИН
Дата вступления решения о применении процедуры судебного/внесудебного банкротства
Дата составления
Регистрационный номер составленного документа (Заключения или Справки)
Дата направления Заключения в суд
Сведения об обжаловании Заключения
Ф.И.О. работника, составившего заключение или справку
Подпись работника, составившего заключение или справку
Заключения*
Справки**
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Примечание:
*Заключение – заключение о наличии признаков уклонения должника от исполнения
обязательств перед кредиторами;
**Справка – справка об отсутствии признаков уклонения должника от исполнения
обязательств перед кредиторами.
Расшифровка аббревиатур:
Ф.И.О. – фамилия имя отчество (при его наличии);
ИИН – индивидуальный идентификационный номер.
Приложение 4
к Правилам и срокам
проведения мониторинга
финансового состояния
должника и банкрота
Форма
Заключение о приобретении банкротом имущества, подлежащего государственной регистрации, в том числе общего совместного имущества, после завершении процедуры внесудебного/судебного банкротства
№ _______________ ________________ ________________
(Журнала учета) (дата составления) (место составления)

2. Рәсім аяқталғаннан кейін банкроттың қаржылық жағдайы туралы мәліметтер
Борышкер банкрот деп танылғаннан кейін сатып алынған банкроттың мүлкі мен активтері туралы ақпарат
Тиісті ұяшық белгіленеді (бар болса)
Растайтын құжат
(аты, күні, шығыс нөмірі)
мүлік және (немесе) активтер, оның ішінде шет мемлекеттерде тіркелген
банк шоттарындағы ақша
"Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 47-бабында көрсетілген негiздер бойынша тоқтатылған атқарушылық iс жүргiзудi қоспағанда, банкроттың пайдасына мүлiктi және (немесе) активтерді, оның iшiнде орындалмаған атқарушылық iс жүргiзудi қайтару туралы орындалмаған сот шешімдері
МКО қызметкерінің түсіндірмесі (бар болса) _____________________________
3. Қорытынды
Жоғарыда жазылғандардың негізінде банкрот соттан тыс/сот арқылы банкроттық рәсімін аяқтағаннан кейін мемлекеттік тіркеуге жататын мүлікті, оның ішінде ортақ бірлескен мүлікті сатып алды, осыған байланысты кредиторға Қорытындының бір данасы жолданады.
"Қазақстан Республикасы азаматтарының төлем қабілеттілігін қалпына келтіру және банкроттығы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 48-бабының 2-тармағына сәйкес кредиторлар уәкілетті органнан ақпаратты алған кезде сотқа борышкерді банкрот деп танудың күшін жою және Қазақстан Республикасының Азаматтық процестік кодексіне сәйкес банкроттық рәсімін қайта бастау туралы жүгінуге құқылы.
Қызметкер ____________________________________________________
(МКО атауы)             (Т.А.Ә., қолы, күні)
Басшы _________________ ______________________________________
(МКО атауы)             (Т.А.Ә., қолы, күні)
Ескертпе:
*Қорытынды – Соттан тыс/сот арқылы банкроттық рәсімі аяқталғаннан кейін банкроттың мемлекеттік тіркеуге жататын мүлікті, оның ішінде ортақ бірлескен мүлікті сатып алуы туралы қорытынды.
Аббревиатураларды ашып жазу:
Т.А.Ә. – тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда);
ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі;
БСН – бизнес-сәйкестендіру нөмірі;
МКО – мемлекеттік кірістер органдары.
Борышкердің және банкроттың
қаржылық жағдайына
мониторинг жүргізу қағидалары
мен мерзімдеріне
5-қосымша
Нысан
Соттан тыс/сот арқылы банкроттық рәсімі аяқталғаннан кейін банкроттың мемлекеттік тіркеуге жататын мүлікті, оның ішінде ортақ бірлескен мүлікті сатып алу фактісінің болмауы туралы анықтама
№ ___________________       ______________       _______________
(есепке алу журналы) (жасалған күні)       (жасалған орны)

2. Сведения о финансовом состоянии банкрота после завершения процедуры
Информация об имуществе и активах банкрота, приобретены после признания должника банкротом
Отмечается соответствующая ячейка (при наличии)
Подтверждающий документ (наименование, дата, исходящий номер)
имущество и (или) активы, в том числе зарегистрированные в иностранных государствах
деньги на банковских счетах
неисполненные судебные решения в пользу банкрота о возврате имущества и (или) активов, в том числе неоконченных исполнительных производств, за исключением исполнительных производств, прекращенных по основаниям, указанным в статье 47 Закона Республики Казахстан "Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей"
Комментарий работника ОГД (при наличии) _______________________
3. Заключение
На основании вышеизложенного, банкрот после завершения процедуры
внесудебного/судебного банкротства приобрел имущество, подлежащее
государственной регистрации, в том числе общее совместное имущество,
в связи с чем один экземпляр Заключения направляется кредитору.
Согласно пункту 2 статьи 48 Закона Республики Казахстан "О восстановлении
платежеспособности и банкротстве граждан Республики Казахстан" кредиторы
при получении информации от уполномоченного органа вправе обратиться в суд
об отмене признания должника банкротом и возобновлении процедуры банкротства
в соответствии с Гражданским процессуальным кодексом Республики Казахстан.
Работник ___________________ _________________________________
(наименование ОГД) (Ф.И.О., подпись, дата)
Руководитель _________________ _______________________________
(наименование ОГД) (Ф.И.О., подпись, дата)
Примечание:
*Заключение – Заключение о приобретении банкротом имущества, подлежащего
государственной регистрации, в том числе общего совместного имущества, после
завершении процедуры внесудебного/судебного банкротства.
Расшифровка аббревиатур:
Ф.И.О. – фамилия имя отчество (при его наличии);
ИИН – индивидуальный идентификационный номер;
ОГД – орган государственных доходов.
Приложение 5
к Правилам и срокам
проведения мониторинга
финансового состояния
должника и банкрота
Форма
Справка об отсутствии факта приобретения банкротом имущества, подлежащего государственной регистрации, в том числе общего совместного имущества, после завершении процедуры внесудебного/судебного банкротства
№ _______________ _________________ ___________________
(Журнала учета) (дата составления) (место составления)

2. Қорытынды:
Банкроттың соттан тыс/сот арқылы банкроттық рәсімі аяқталғаннан кейін банкроттың мемлекеттік тіркеуге жататын мүлікті, оның ішінде ортақ бірлескен мүлікті сатып алу фактісі анықталған жоқ.
Банкроттың қаржылық жағдайына мониторинг жүргізу кезінде зерделенген құжаттар тізбесі:
Құжаттың атауы
Қысқаша мазмұны
Қызметкер ____________________________________________________
(МКО атауы) (Т.А.Ә., қолы, күні)
Басшы _________________ ______________________________________
(МКО атауы)             (Т.А.Ә., қолы, күні)
Ескертпе:
*Анықтама – Соттан тыс/сот арқылы банкроттық рәсімі аяқталғаннан кейін банкроттың мемлекеттік тіркеуге жататын мүлікті, оның ішінде ортақ бірлескен мүлікті сатып алу фактісінің болмауы туралы анықтама.
Аббревиатураларды ашып жазу:
Т.А.Ә. – тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда);
ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі;
БСН – бизнес-сәйкестендіру нөмірі;
МКО – мемлекеттік кірістер органдары.
Борышкердің және банкроттың
қаржылық жағдайына
мониторинг жүргізу қағидалары
мен мерзімдеріне
6-қосымша
Нысан
Соттан тыс/сот арқылы банкроттық рәсімі аяқталғаннан кейін банкроттың мемлекеттік тіркеуге жататын мүлікті, оның ішінде ортақ бірлескен мүлікті сатып алуы туралы қорытындыларды және соттан тыс/сот арқылы банкроттық рәсімі аяқталғаннан кейін банкроттың мемлекеттік тіркеуге жататын мүлікті, оның ішінде ортақ бірлескен мүлікті сатып алу фактісінің болмауы туралы анықтамаларды есепке алу журналы
банкроттың Т.А.Ә.
ЖСН
Банкроттық рәсімінің аяқталу күні
Жасаған күні
Жасалған құжаттың тіркеу нөмірі
Қорытындыны кредиторға жіберген күні
Қорытындыдыларды немесе анықтамаларды жасаған қызметкердің Т.А.Ә.
Қорытындыдыларды немесе анықтамаларды жасаған қызметкердің қолы
Қорытынды *
Анықтама**
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Ескертпе:
*Қорытынды – Соттан тыс/сот арқылы банкроттық рәсімі аяқталғаннан кейін банкроттың мемлекеттік тіркеуге жататын мүлікті, оның ішінде ортақ бірлескен мүлікті сатып алуы туралы қорытынды;
**Анықтама – Соттан тыс/сот арқылы банкроттық рәсімі аяқталғаннан кейін банкроттың мемлекеттік тіркеуге жататын мүлікті, оның ішінде ортақ бірлескен мүлікті сатып алу фактісінің болмауы туралы анықтама.
Аббревиатураларды ашып жазу:
Т.А.Ә. – тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда);
ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі.

2. Вывод:
Факт приобретения банкротом имущества, подлежащего государственной
регистрации, в том числе общего совместного имущества, после завершения
процедуры внесудебного/судебного банкротства не выявлен.
Перечень документов, которые изучены в ходе мониторинга финансового состояния банкрота:
Наименование документа
Краткое содержание
Работник ___________________ ________________________________
(наименование ОГД) (Ф.И.О., подпись, дата)
Руководитель_________________ _______________________________
(наименование ОГД) (Ф.И.О., подпись, дата)
Примечание:
*Справка – Справка об отсутствии факта приобретения банкротом имущества,
подлежащего государственной регистрации, в том числе общего совместного
имущества, после завершении процедуры внесудебного/судебного банкротства.
Расшифровка аббревиатур:
Ф.И.О. – фамилия имя отчество (при его наличии);
ИИН – индивидуальный идентификационный номер;
ОГД – орган государственных доходов.
Приложение 6
к Правилам и срокам
проведения мониторинга
финансового состояния
должника и банкрота
Форма
Журнал учета Заключений о приобретении банкротом имущества, подлежащего государственной регистрации, в том числе общего совместного имущества, после завершении процедуры внесудебного/судебного банкротства и Справок об отсутствии факта приобретения банкротом имущества, подлежащего государственной регистрации, в том числе общего совместного имущества, после завершении процедуры внесудебного/судебного банкротства
Ф.И.О. банкрота
ИИН
Дата завершения процедуры банкротства
Дата составления
Регистрационный номер составленного документа
Дата направления Заключения кредитору
Ф.И.О. работника, составившего заключение или справку
Подпись работника, составившего заключение или справку
Заключения*
Справки**
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Примечание:
*Заключение – Заключение о приобретении банкротом имущества, подлежащего
государственной регистрации, в том числе общего совместного имущества,
после завершении процедуры внесудебного/судебного банкротства;
**Справка – Справка об отсутствии факта приобретения банкротом имущества,
подлежащего государственной регистрации, в том числе общего совместного
имущества, после завершении процедуры внесудебного/судебного банкротства.
Расшифровка аббревиатур:
Ф.И.О. – фамилия имя отчество (при его наличии);
ИИН – индивидуальный идентификационный номер.