"Мәмілелер мониторингін жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 176 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2023 жылғы 3 шiлдедегi № 734 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 10 шiлдеде № 33045 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мәмілелер мониторингін жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 176 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10760 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мәмілелер мониторингін жүзеге асыру қағидаларында:
2-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Мәмілелер мониторингін Қазақстан Республикасының мемлекеттік кірістер органдары "Халықаралық іскерлік операциялары мәмілелер мониторингіне жататын тауарлар (жұмыстар, қызметтер) тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 19 наурыздағы № 194 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10680 болып тіркелген) сәйкес халықаралық іскерлік операциялар бойынша мәмілелерге қатысушылар кірістердің (шығыстардың) және (немесе) міндеттемелердің есепті қаржы жылындағы жалпы сомасы республикалық бюджет туралы заңда белгіленген және есепті қаржы жылының бірінші қаңтарында қолданыста болатын кемінде 250 000 айлық есептік көрсеткішті құрайтын тауарлар (жұмыстар, қызметтер) бойынша қолданылатын бағаларға бақылау жүргізу жолымен жүзеге асырады.";
1 және 2-қосымшалар осы бұйрыққа 1 және 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қазақстан Республикасы заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Қаржы министрі
Е. Жамаубаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Стратегиялық
жоспарлау және реформалар агенттігінің
Ұлттық статистика бюросы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Қаржы министрі
2023 жылғы 3 шілдедегі
№ 734 Бұйрыққа
1-қосымша
Мәмілелер мониторингін
жүзеге асыру қағидаларына
1-қосымша
Әкімшілік деректерді
жинауға арналған нысан
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті.
Әкімшілік деректер нысаны: https://kgd.gov.kz/ru/content/transfertnoe-cenoobrazovanie-1-1 интернет-ресурсында орналастырылған
Әкімшілік деректер нысанының атауы: "Тауарлар (жұмыстар, көрсетілетін қызметтер) экспорты" мәмілелер мониторингі бойынша есептілік.
Әкімшілік деректер нысанының индексі (нысан атауының әріптік-цифрлық қысқаша көрінісі): 1-Э ТЖҚ
Кезеңділігі: жыл сайын.
Есепті кезең: 20__ жыл.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Трансферттік баға белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-тармағына сәйкес бекітілген Тізбеге сәйкес кірістердің (шығыстардың) және (немесе) міндеттемелердің есепті қаржы жылындағы жалпы сомасы республикалық бюджет туралы заңда белгіленген және есепті қаржы жылының бірінші қаңтарында қолданыста болатын кемінде 250 000 айлық есептік көрсеткішті құрайтын тауарлар (жұмыстар, қызметтер) бойынша халықаралық іскерлік операцияларды жүзеге асыратын салық төлеушілер.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: жыл сайын, есепті жылдан кейінгі жылдың 15 мамырынан кешіктірмей.
Ескертпе: нысанды толтыру бойынша түсініктеме осы бұйрықпен бекітілген Мәмілелер мониторингін жүзеге асыру қағидаларында келтірілген.
"Тауарлар (жұмыстар, көрсетілетін қызметтер) экспорты" мәмілелер мониторингі бойынша есептілік
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Бизнес сәйкестендіру нөмірі
Жөнелтушінің (экспорттаушының) атауы
Салық кезеңі
Тауарларғаарналған декларацияның (өтініштің) күні
Тауарларғаарналған декларацияның (өтініштің) №
Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің тауар номенклатурасының коды
Тауардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) атауы
Тауардың (жұмыстың, көрсетілетін қызметтің) сапалық сипаттамалары
Тауарлар (жұмыстар, көрсетілетін қызметтер) нарығындағы беделі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Кестенің жалғасы
Тауарды жөнелту, жұмысты орындау, қызметті көрсету елі
Тасымалдау түрі
Тауарды (жұмысты, көрсетілетін қызметті) шығарушы ел
Тауарды (жұмысты, көрсетілетін қызметті) өндіруші
Тауарлық таңбасының (сауда маркасының, брендінің) болуы
ИНКОТЕРМС-ке сәйкес тауарды жеткізу шарты
Тауарды (жұмысты, көрсетілетін қызметті) тиеп жөнелту күні
Тауарды (жұмысты, көрсетілетін қызметті) тиеп жөнелту орны
Тауардың (жұмыстың, көрсетілетін қызметтің) межелі елі
Тауарды (жұмысты, көрсетілетін қызметті) жеткізу пункті
Сатып алушының атауы
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Кестенің жалғасы
Сатып алушының заңды мекенжайы
Сатып алушының тіркелген елі
Сауда жасаушы ел
Тараптардың (сатушы мен сатып алушының) өзара байланысы туралы ақпарат
Келісімшарттың (шарттың) күні
Келісімшарттың (шарттың) №
Шот-фактураның күні және №
Тауардың өлшем бірлігі
Тауарды өткізу көлемі
Құны (келісімшарттағы (шарттағы) валютада)
Мәміле бағасы (келісімшарттағы (шарттағы) валютада)
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
Кестенің жалғасы
Келісімшарт (шарт) валютасы
Теңге бағамы
Трансферттік баға белгілеу әдіснамасы
Мәміле бағасын белгілеуге ықпал ететін факторлар
Нарықтық бағаны айқындау үшін қолданылатын әдіс
Ақпарат көзі
Дифференциал (ашып жазумен)
Тауардың (жұмыстың, көрсетілетін қызметтің) нарықтық бағасы
Мәмілеге қатысушының (экспорттаушының) кәсіпкерлік қызметінің, қызмет саласының және нарық шарттарының сипаттамасы
Бизнестің стратегиясы
Тауардың (жұмыстың, көрсетілетін қызметтің) мәміле бағасының дұрыс қолданылуын негіздейтін басқа ақпарат
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
Кестенің жалғасы
Тауардың (жұмыстың, көрсетілетін қызметтің) мәміле бағасының нарықтық бағадан ауытқу шамасына ықпал ететін басқа ақпарат
Экспорттық нарықтардағы тауарлар (жұмыстар, көрсетілетін қызметтер) бағасының болжамы
Іскерлік операцияларды жүргізу стратегиясы
Бухгалтерлік есептің, оның ішінде қаржылық есептіліктің халықаралық стандарттар бойынша есептері,
Функционалдық талдау, тәуекелдерді, материалдық және материалдық емес активтерді талдау
Маржа, сауда брокерінің, трейдердің немесе агенттің комиссиялық (агенттік) сыйақысы не олардың сауда- делдалдық функцияларды орындағаны үшін өтемақысы
Белгіленім кезеңі
Ақпарат көзінен алынған баға
45
46
47
48
49
50
51
52
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Қаржы министрі
2023 жылғы 3 шілдедегі
№ 734 Бұйрыққа
2 қосымша
Мәмілелер мониторингін
жүзеге асыру қағидаларына
2-қосымша
Әкімшілік деректерді
жинауға арналған нысан
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті.
Әкімшілік деректердің нысаны: https://kgd.gov.kz/ru/content/transfertnoe-cenoobrazovanie-1-1 интернет-ресурсында орналастырылған
Әкімшілік деректер нысанының атауы: "Тауарлар (жұмыстар, көрсетілетін қызмет) импорты" мәмілелер мониторингі бойынша есептілік.
Әкімшілік деректер нысанының индексі (нысан атауының әріптік-сандық қысқаша көрінісі): 2 - И ТЖҚ
Кезеңділігі: жыл сайын.
Есепті кезең: 20__ жыл.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Трансферттік баға белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-тармағына сәйкес бекітілген Тізбеге сәйкес кірістердің (шығыстардың) және (немесе) міндеттемелердің есепті қаржы жылындағы жалпы сомасы республикалық бюджет туралы заңда белгіленген және есепті қаржы жылының бірінші қаңтарында қолданыста болатын кемінде 250 000 айлық есептік көрсеткішті құрайтын тауарлар (жұмыстар, қызметтер) бойынша халықаралық іскерлік операцияларды жүзеге асыратын салық төлеушілер.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: жыл сайын, есепті жылдан кейінгі жылдың 15 мамырынан кешіктірмей.
Ескертпе: нысанды толтыру бойынша түсініктеме осы бұйрықпен бекітілген Мәмілелер мониторингін жүзеге асыру қағидаларында келтірілген.
"Тауарлар (жұмыстар, көрсетілетін қызмет) импорты" мәмілелер мониторингі бойынша есептілік
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Бизнес сәйкестендіру нөмірі
Жөнелтушінің (экспорттаушының) атауы
Салық кезеңі
Тауарларғаарналған декларацияның (өтініштің) күні
Тауарларғаарналған декларацияның (өтініштің) №
Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің тауар номенклатурасының коды
Тауардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) атауы
Тауардың (жұмыстың, көрсетілетін қызметтің) сапалық сипаттамалары
Тауарлар (жұмыстар, көрсетілетін қызметтер) нарығындағы беделі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Кестенің жалғасы
Тауарды жөнелту, жұмысты орындау, қызметті көрсету елі
Тасымалдау түрі
Тауарды (жұмысты, көрсетілетін қызметті) шығарушы ел
Тауарды (жұмысты, көрсетілетін қызметті) өндіруші
Тауарлық таңбасының (сауда маркасының, брендінің) болуы
ИНКОТЕРМС-ке сәйкес тауарды жеткізу шарты
Тауарды (жұмысты, көрсетілетін қызметті) тиеп жөнелту күні
Тауарды (жұмысты, көрсетілетін қызметті) тиеп жөнелту орны
Тауардың (жұмыстың, көрсетілетін қызметтің) межелі елі
Тауарды (жұмысты, көрсетілетін қызметті) жеткізу пункті
Сатып алушының атауы
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Кестенің жалғасы
Сатып алушының заңды мекенжайы
Сатып алушының тіркелген елі
Сауда жасаушы ел
Тараптардың (сатушы мен сатып алушының) өзара байланысы туралы ақпарат
Келісімшарттың (шарттың) күні
Келісімшарттың (шарттың) №
Шот-фактураның күні және №
Тауардың өлшем бірлігі
Тауарды өткізу көлемі
Құны (келісімшарттағы (шарттағы) валютада)
Мәміле бағасы (келісімшарттағы (шарттағы) валютада)
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
Кестенің жалғасы
Келісімшарт (шарт) валютасы
Теңге бағамы
Трансферттік баға белгілеу әдіснамасы
Мәміле бағасын белгілеуге ықпал ететін факторлар
Нарықтық бағаны айқындау үшін қолданылатын әдіс
Ақпарат көзі
Дифференциал (ашып жазумен)
Тауардың (жұмыстың, көрсетілетін қызметтің) нарықтық бағасы
Мәмілеге қатысушының (экспорттаушының) кәсіпкерлік қызметінің, қызмет саласының және нарық шарттарының сипаттамасы
Бизнестің стратегиясы
Тауардың (жұмыстың, көрсетілетін қызметтің) мәміле бағасының дұрыс қолданылуын негіздейтін басқа ақпарат
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
Кестенің жалғасы
Тауардың (жұмыстың, көрсетілетін қызметтің) мәміле бағасының нарықтық бағадан ауытқу шамасына ықпал ететін басқа ақпарат
Экспорттық нарықтардағы тауарлар (жұмыстар, көрсетілетін қызметтер) бағасының болжамы
Іскерлік операцияларды жүргізу стратегиясы
Бухгалтерлік есептің, оның ішінде қаржылық есептіліктің халықаралық стандарттар бойынша есептері,
Функционалдық талдау, тәуекелдерді, материалдық және материалдық емес активтерді талдау
Маржа, сауда брокерінің, трейдердің немесе агенттің комиссиялық (агенттік) сыйақысы не олардың сауда- делдалдық функцияларды орындағаны үшін өтемақысы
Белгіленім кезеңі
Ақпарат көзінен алынған баға
45
46
47
48
49
50
51
52

О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 16 марта 2015 года № 176 "Об утверждении Правил осуществления мониторинга сделок"
Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 3 июля 2023 года № 734. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 июля 2023 года № 33045
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 16 марта 2015 года № 176 "Об утверждении Правил осуществления мониторинга сделок" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10760) следующие изменения:
в Правилах осуществления мониторинга сделок, утвержденных указанным приказом:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Мониторинг сделок осуществляется путем наблюдения органами государственных доходов Республики Казахстан за ценами, применяемыми участниками сделок по международным деловым операциям по товарам (работам, услугам) согласно приказу Министра финансов Республики Казахстан от 19 марта 2015 года № 194 "Об утверждении Перечня товаров (работ, услуг), международные деловые операции по которым подлежат мониторингу сделок" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10680) общая сумма доходов (расходов) и (или) обязательств по которым в отчетном финансовом году составляет не менее 250 000 месячного расчетного показателя, установленного законом о республиканском бюджете и действующего на первое января отчетного финансового года.";
приложения 1 и 2 изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему приказу.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
- Министр финансов
Республики Казахстан
Е. Жамаубаев
"СОГЛАСОВАН"
Бюро национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Заместитель Премьер-Министра
- Министр финансов
Республики Казахстан
от 3 июля 2023 года № 734
Приложение 1
к Правилам осуществления
мониторинга сделок
Форма,
предназначена для сбора
административных данных
Представляется: Комитет государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе:
https://kgd.gov.kz/ru/content/transfertnoe-cenoobrazovanie-1-1
Наименование формы административных данных:
Отчетность по мониторингу сделок "Экспорт товаров (работ, услуг)".
Индекс формы административных данных
(краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы): 1-Э ТРУ
Периодичность: ежегодная.
Отчетный период: 20__год.
Круг лиц, представляющих информацию: налогоплательщики, осуществляющие
международные деловые операции по товарам (работам, услугам) согласно Перечню,
утверждаемому в соответствии с пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан
"О трансфертном ценообразовании", общая сумма доходов (расходов) и (или)
обязательств по которым в отчетном финансовом году составляет не менее 250 000
месячного расчетного показателя, установленного законом о республиканском
бюджете и действующего на первое января отчетного финансового года.
Срок представления формы административных данных: ежегодно не позднее 15 мая
года, следующего за отчетным годом.
Примечание: пояснение по заполнению формы приведено в Правилах
осуществления мониторинга сделок, утвержденных настоящим приказом.
Отчетность по мониторингу сделок "Экспорт товаров (работ, услуг)"
Индивидуальный идентификационный номер
Бизнес идентификационный номер
Наименование отправителя (экспортера)
Налоговый период
Дата декларации на товары (заявления)
№ декларации на товары (заявления)
Код товарной номенклатуры внешне –экономической деятельности Евразийского экономического союза
Наименование товара (работы, услуги)
Качественные характеристики товара (работы, услуги)
Репутация на рынке товаров (работ, услуг)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Продолжение таблицы
Страна отправления товара, выполнения работы, оказания услуги
Вид транспортировки
Страна происхождения товара (работы, услуги)
Производитель товара (работы, услуги)
Наличие товарного знака (торговой марки, бренда)
Условия поставки товара согласно ИНКО ТЕРМС
Дата отгрузки товара (работы, услуги)
Место отгрузки товара (работы, услуги)
Страна назначения товара (работы, услуги)
Пункт доставки товара (работы, услуги)
Наименование покупателя
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Продолжение таблицы
Юридический адрес покупателя
Страна регистрации покупателя
Торгующая страна
Информация о взаимосвязанности сторон (продавца и покупателя)
Дата контракта (договора)
№ контракта (договора)
Дата и № счета-фактуры
Единица измерения товара
Объем реализации товара
Стоимость (в валюте контракта (договора)
Цена сделки (в валюте контракта (договора)
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
Продолжение таблицы
Валюта контракта (договора)
Курс тенге
Методология трансфертного ценообразования
Факторы, влияющие на установление цены сделки
Метод, применяемый для определения рыночной цены
Источник информации
Дифференциал (с расшифровкой)
Рыночная цена товара (работы, услуги)
Описание предпринимательской деятельности участника сделки (экспортера), отрасли деятельности и условий рынка
Стратегия бизнеса
Другая информация, обосновывающая правильность применения цены сделки товара (работы, услуги)
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
Продолжение таблицы
Другая информация, влияющая на величину отклонения цены сделки товара (работы, услуги) от рыночной цены
Прогноз цен на товары (работы, услуги) на экспортных рынках
Стратегия ведения деловых операций
Отчеты по международным стандартам бухгалтерского учета, в том числе финансовая отчетность
Функциональный анализ, анализ рисков, материальных и нематериальных активов
Маржа, комиссионное (агентское) вознаграждение торгового брокера, трейдера или агента либо компенсации за выполнение ими торгово-посреднических функций
Котировальный период
Цена из источника информации
45
46
47
48
49
50
51
52
Приложение 2 к приказу
Заместитель Премьер-Министра
- Министр финансов
Республики Казахстан
от 3 июля 2023 года № 734
Приложение 2
к Правилам осуществления
мониторинга сделок
Форма,
предназначена для сбора
административных данных
Представляется: Комитет государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе:
https://kgd.gov.kz/ru/content/transfertnoe-cenoobrazovanie-1-1
Наименование формы административных данных:
Отчетность по мониторингу сделок "Импорт товаров (работ, услуг)".
Индекс: 2-И ТРУ.
Периодичность: ежегодная.
Отчетный период: 20__ год.
Круг лиц, представляющих информацию: налогоплательщики, осуществляющие
международные деловые операции по товарам (работам, услугам) согласно Перечню,
утверждаемому в соответствии с пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан
"О трансфертном ценообразовании", общая сумма доходов (расходов) и (или)
обязательств по которым в отчетном финансовом году составляет не менее 250 000
месячного расчетного показателя, установленного законом о республиканском
бюджете и действующего на первое января отчетного финансового года.
Срок представления формы административных данных: ежегодно не позднее
15 мая года, следующего за отчетным годом.
Примечание: пояснение по заполнению формы приведено в Правилах осуществления
мониторинга сделок, утвержденных настоящим приказом.
Отчетность по мониторингу сделок "Импорт товаров (работ, услуг)"
Индивидуальный идентификационный номер
Бизнес идентификационный номер
Наименование отправителя (импортера)
Налоговый период
Дата декларации на товары (заявления)
№ декларации на товары (заявления)
Код товарной номенклатуры внешне-экономической деятельности Евразийского экономического союза
Наименование товара (работы, услуги)
Качественные характеристики товара (работы, услуги)
Репутация на рынке товаров (работ, услуг)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Продолжение таблицы
Страна отправления товара, выполнения работы, оказания услуги
Вид транспортировки
Страна происхождения товара (работы, услуги)
Производитель товара (работы, услуги)
Наличие товарного знака (торговой марки, бренда)
Условия поставки товара согласно ИНКО ТЕРМС
Дата отгрузки товара (работы, услуги)
Место отгрузки товара (работы, услуги)
Страна назначения товара (работы, услуги)
Пункт доставки товара (работы, услуги)
Наименование покупателя
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Продолжение таблицы
Юридический адрес покупателя
Страна регистрации отправителя
Торгующая страна
Информация о взаимосвязанности сторон (продавца и покупателя)
Дата контракта (договора)
№ контракта (договора)
Дата и № счета-фактуры
Единица измерения товара
Объем реализации товара
Стоимость (в валюте контракта (договора)
Цена сделки (в валюте контракта (договора)
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
Продолжение таблицы
Валюта контракта (договора)
Курс тенге
Методология трансфертного ценообразования
Факторы, влияющие на установление цены сделки
Метод, применяемый для определения рыночной цены
Источник информации
Дифференциал (с расшифровкой)
Рыночная цена товара (работы, услуги)
Описание предпринимательской деятельности участника сделки (экспортера), отрасли деятельности и условий рынка
Стратегия бизнеса
Другая информация, обосновывающая правильность применения цены сделки товара (работы, услуги)
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
Продолжение таблицы
Другая информация, влияющая на величину отклонения цены сделки товара (работы, услуги) от рыночной цены
Прогноз цен на товары (работы, услуги) на экспортных рынках
Стратегия ведения деловых операций
Отчеты по международным стандартам бухгалтерского учета, в том числе финансовая отчетность
Функциональный анализ, анализ рисков, материальных и нематериальных активов
Маржа, комиссионное (агентское) вознаграждение торгового брокера, трейдера или агента либо компенсации за выполнение ими торгово-посреднических функций
Котировальный период
Цена из источника информации
45
46
47
48
49
50
51
52