Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің кейбір нормативтік қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Жоғары аудиторлық палатасының 2023 жылғы 23 тамыздағы № 16-НҚ нормативтік қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 8 қыркүйекте № 33394 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жоғары аудиторлық палатасы (бұдан әрі – Жоғары аудиторлық палата) "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің мынадай нормативтік қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Бизнесті жүргізу жеңілдігі бойынша өңірлер мен қалалар рейтингісін жүргізу жөніндегі әдістемені бекіту туралы" Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің 2021 жылғы 4 мамырдағы № 3-НҚ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22717 болып тіркелген) нормативтік қаулысы;
2) "Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің кейбір нормативтік қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Жоғары аудиторлық палатасының 2023 жылғы 24 ақпандағы № 8-НҚ нормативтік қаулысымен бекітілген Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін нормативтік қаулыларының тізбесінің 9-тармағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31979 болып тіркелген).
2. Жоғары аудиторлық палатаның Жоспарлау және даму департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы нормативтік қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы нормативтік қаулының Жоғары аудиторлық палатаның интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы нормативтік қаулының орындалуын бақылау Жоғары аудиторлық палатаның аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы нормативтік қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Жоғары аудиторлық палатасының Төрағасы
Н. Годунова

О признании утратившими силу некоторых нормативных постановлений Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
Нормативное постановление Высшей аудиторской палаты Республики Казахстан от 23 августа 2023 года № 16-НҚ. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 сентября 2023 года № 33394
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Высшая аудиторская палата Республики Казахстан (далее – Высшая аудиторская палата) ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие нормативные постановления Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета:
1) нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 4 мая 2021 года № 3-НҚ "Об утверждении Методики по проведению рейтинга регионов и городов по легкости ведения бизнеса" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 22717);
2) пункт 9 Перечня нормативных постановлений Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета, в которые вносятся изменения и дополнения, утвержденного нормативным постановлением Высшей аудиторской палаты Республики Казахстан от 24 февраля 2023 года № 8-НҚ "О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные постановления Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 31979).
2. Департаменту планирования и развития Высшей аудиторской палаты в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего нормативного постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего нормативного постановления на интернет-ресурсе Высшей аудиторской палаты.
3. Контроль за исполнением настоящего нормативного постановления возложить на руководителя аппарата Высшей аудиторской палаты.
4. Настоящее нормативное постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
Высшей аудиторской палаты
Республики Казахстан
Н. Годунова