"Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылға арналған стипендиясын бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің 2023 жылғы 2 маусымдағы № 250 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің м.а. 2023 жылғы 6 желтоқсандағы № 614 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 7 желтоқсанда № 33735 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылға арналған стипендиясын бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің 2023 жылғы 2 маусымдағы № 250 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32683 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылға арналған стипендиясын министрліктер арасында бөлу осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім вице-министріне жүктелсін.
4. Осы  бұйрық алғашқы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ғылым және жоғары білім министрінің
міндетін атқарушысы
Т. Ешенкулов
Қазақстан Республикасының
Ғылым және жоғары білім
министрінің міндетін
атқарушысы
2023 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 614
Қазақстан Республикасының
Ғылым және жоғары білім
министрі
2023 жылғы 2 маусымдағы
№ 250 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылға арналған стипендиясын министрліктер арасында бөлу
Мемлекеттік орган
Стипендия
студенттерге
магистранттарға
1.
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі

"О внесении изменения в приказ Министра науки и высшего образования Республики Казахстан от 2 июня 2023 года № 250 "О распределении стипендии Президента Республики Казахстан на 2023 год"
Приказ и.о. Министра науки и высшего образования Республики Казахстан от 6 декабря 2023 года № 614. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 декабря 2023 года № 33735
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра науки и высшего образования Республики Казахстан от 2 июня 2023 года № 250 "О распределении стипендии Президента Республики Казахстан на 2023 год" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 32683) следующее изменение:
Распределение стипендии Президента Республики Казахстан между министерствами на 2023 год, утвержденное указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету высшего и послевузовского образования Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его размещение на интернет-ресурсе Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра науки и высшего образования Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
исполняющий обязанности
Министра науки
и высшего образования
Республики Казахстан
Т. Ешенкулов
Приложение к приказу
Министра науки
и высшего образования
Республики Казахстан
от "___"___ 2023 года №___
исполняющий обязанности
Министра науки
и высшего образования
Республики Казахстан
от 6 декабря 2023 года № 614
Приложение к приказу
Министра науки
и высшего образования
Республики Казахстан
от 2 июня 2023 года № 250
Распределение стипендии Президента Республики Казахстан между министерствами на 2023 год
Государственный орган
Стипендия
студентам
магистрантам
1.
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан