"Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің мемлекеттік бағалы қағаздар шығару шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын айқындау туралы" Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 23 сәуірдегі № 113-712 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 12 қазандағы № 113-2191 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2023 жылғы 13 қазанда № 1356-01 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 50-бабына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің мемлекеттік бағалы қағаздар шығару шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын айқындау туралы" Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 23 сәуірдегі № 113-712 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1262 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Астана қаласының Қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Астана қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау "Астана қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Д. З. Ешкеевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі Ж. Қасымбек

О признании утратившим силу постановление акимата города Нур-Султан от 23 апреля 2020 года № 113-712 "Об определении условий, объема и целевого назначения выпуска государственных ценных бумаг акиматом города Нур-Султан"
Постановление акимата города Астаны от 12 октября 2023 года № 113-2191. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 13 октября 2023 года № 1356-01
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан, статьей 50 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Нур-Султан от 23 апреля 2020 года № 113-712 "Об определении условий, объема и целевого назначения выпуска государственных ценных бумаг акиматом города Нур-Султан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1262).
2. Руководителю Государственного учреждения "Управление финансов города Астаны" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Астаны;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Астаны после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя Государственного учреждения "Аппарат акима города Астаны" Ешкеева Д.З.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны Ж. Қасымбек