"Ақмола облысы бойынша балаларға қосымша білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2021 жылғы 28 қазандағы № А-10/547 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2023 жылғы 1 наурыздағы № А-2/69 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 2 наурызда № 8517-03 болып тіркелді
Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақмола облысы бойынша балаларға қосымша білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2021 жылғы 28 қазандағы №А-10/547 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25014 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.";
көрсетілген қаулымен бекітілген Ақмола облысы бойынша балаларға қосымша білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 28 октября 2021 года № А-10/547 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дополнительное образование детей по Акмолинской области"
Постановление акимата Акмолинской области от 1 марта 2023 года № А-2/69. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 марта 2023 года № 8517-03
Акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении государственного образовательного заказа на дополнительное образование детей по Акмолинской области" от 28 октября 2021 года № А-10/547 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25014) следующие изменения:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Акмолинской области.";
государственный образовательный заказ на дополнительное образование детей по Акмолинской области, утвержденный указанным постановлением изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев
Ақмола облысы әкімдігінің
2023 жылғы 1 наурыздағы
№ А-2/69 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің
2021 жылғы 28 қазандағы
№А-10/547 қаулысымен
бекітілген
Ақмола облысы бойынша балаларға қосымша білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысы
Қосымша білім беру бағыты
Білім алушылардың және (немесе) тәрбиеленушілердің саны
Бір білім алушыға және (немесе) тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
Ерекше білім беруді қажет ететін бір білім алушыға және (немесе) тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
қала
ауыл
қала
ауыл
1
Ғылыми-техникалық

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2023 года.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 1 марта 2023 года
№ А-2/69
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 28 октября 2021 года
№ А-10/547
Государственный образовательный заказ на дополнительное образование детей по Акмолинской области
Направление дополнительного образования
Количество обучающихся и (или) воспитанников
Средняя стоимость расходов на одного обучающегося и (или) воспитанника в месяц (тенге)
Средняя стоимость расходов на одного обучающегося и (или) воспитанника c особыми образовательными потребностями в месяц (тенге)
город
село
город
село
1
Научно-техническое