"2023 жылға арналған Ақмола облысы бойынша тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға бюджет қаражатының көлемдерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2023 жылғы 10 наурыздағы № А-3/82 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2023 жылғы 16 қарашадағы № А-11/518 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 16 қарашада № 8642-03 болып тіркелді
Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы әкімдігінің "2023 жылға арналған Ақмола облысы бойынша тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға бюджет қаражатының көлемдерін бекіту туралы" 2023 жылғы 10 наурыздағы № А-3/82 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8520-03 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 10 марта 2023 года № А-3/82 "Об утверждении объемов бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства по Акмолинской области на 2023 год"
Постановление акимата Акмолинской области от 16 ноября 2023 года № А-11/518. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 ноября 2023 года № 8642-03
Акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении объемов бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства по Акмолинской области на 2023 год" от 10 марта 2023 года № А-3/82 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8520-03) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Ақмола облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі М.Ахметжанов
Ақмола облысы әкімдігінің
2023 жылғы 16 қарашадағы
№ А-11/518 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің
2023 жылғы 10 наурыздағы
№ А-3/82 қаулысына
қосымша
2023 жылға арналған Ақмола облысы бойынша тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға бюджет қаражатының көлемдері
Субсидиялау бағыттары
Жергілікті бюджет есебінен, мың теңге
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен, мың теңге
Бірегей тұқымдар

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Акмолинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Акмолинской области М.Ахметжанов
Приложение к постановлению
акимата Акмолинской области
от 16 ноября 2023 года
№ А-11/518
Приложение к постановлению
акимата Акмолинской области
от 10 марта 2023 года
№ А-3/82
ОбъҰмы бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства по Акмолинской области на 2023 год
Направления субсидирования
За счет местного бюджета, тысяч тенге
За счет трансфертов из республиканского бюджета, тысяч тенге
Оригинальные семена