Ақмола облысы Ақкөл ауданы Новорыбин ауылдық округінің Новорыбин ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы Новорыбин ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 14 наурыздағы № 3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 16 наурызда № 8522-03 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 23 маусымдағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ақмола облысы Ақкөл ауданы Новорыбин ауылдық округінің Новорыбин ауылының көшелері қайта аталсын:
Украин көшесі Бейбітшілік көшесіне;
Целинная көшесі Тың игерушілер көшесіне;
Старосельская көшесі Ескі ауыл көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Новорыбин ауылдық округінің әкімі Д.Шүленбеков

О переименовании улиц села Новорыбинка Новорыбинского сельского округа Аккольского района Акмолинской области
Решение акима Новорыбинского сельского округа Аккольского района Акмолинской области от 14 марта 2023 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 марта 2023 года № 8522-03
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 23 июня 2022 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Новорыбинка Новорыбинского сельского округа Аккольского района Акмолинской области:
улицу Украинская на улицу Бейбітшілік;
улицу Целинная на улицу Тың игерушілер;
улицу Старосельская на улицу Ескі ауыл.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Новорыбинского сельского округа Д.Шуленбеков