Жарқайың аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 6С-64/2 "Жарқайың ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 8С-18/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 15 желтоқсанда № 8670-03 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 маусымдағы № 8С-29/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 24.06.2024 № 8С-29/2 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының "Жарқайың ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 6С-64/2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8278 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
8 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Телекоммуникация желісіне қосылған телефон үшін абоненттік төлемақының өсуі бөлігінде байланыс қызметтер өтемақысы Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2023 жылғы 28 шілдедегі № 295/НҚ "Әлеуметтік қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифтерінің өсуін өтеу мөлшерін айқындау және қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33200 болып тіркелген) сәйкес жүргізіледі.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың аудандық мәслихаты
төрағасының міндетін атқарушы
Ч.Канафин

О внесении изменения в решение Жаркаинского районного маслихата от 11 декабря 2020 года № 6С-64/2 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Жаркаинском районе"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 13 декабря 2023 года № 8С-18/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 декабря 2023 года № 8670-03. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 24 июня 2024 года № 8С-29/2
Сноска. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 24.06.2024 № 8С-29/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Жаркаинском районе" от 11 декабря 2020 года № 6С-64/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8278) следующее изменение:
в приложении к указанному решению:
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Компенсация услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций производится в соответствии с приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 28 июля 2023 года № 295/НҚ "Об определении размера и утверждении Правил компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 33200).".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности председателя
Жаркаинского районного маслихата Ч.Канафин