Ақмола облысы Зеренді ауданы Ақкөл ауылдық округі Молодежное ауылының құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы Ақкөл ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 13 наурыздағы № 3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 13 наурызда № 8519-03 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы қорытындысы негізінде және халықтың пікірін ескере отырып, ШЕШТІ:
1. Ақмола облысы Зеренді ауданы Ақкөл ауылдық округі Молодежное ауылының құрамдас бөліктері қайта аталсын:
Комсомольская көшесі Дінмұхамед Қонаев көшесіне;
Целиная көшесі Еркін Әуелбеков көшесіне;
Советская көшесі Мәлік Ғабдуллин көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ж.Калабаев

О переименовании составных частей села Молодежное Аккольского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области
Решение акима Аккольского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 13 марта 2023 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 марта 2023 года № 8519-03
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 22 декабря 2022 года и с учетом мнения населения, РЕШИЛ:
1. Переименовать составные части села Молодежное Аккольского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области:
улицу Комсомольская на улицу Дінмұхамед Қонаев;
улицу Целинная на улицу Еркін Әуелбеков;
улицу Советская на улицу Мәлік Ғабдуллин.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Ж.Калабаев