Ақмола облысы Зеренді ауданы Симферополь ауылдық округі Симферополь ауылының құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы Симферополь ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 17 наурыздағы № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 17 наурызда № 8525-03 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы қорытындысы негізінде және халықтың пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Ақмола облысы Зеренді ауданы Симферополь ауылдық округі Симферополь ауылының құрамдас бөліктері қайта аталсын:
Луначарский көшесі Жүсіпбек Қалин көшесіне;
Ленин көшесі Придон Байқанов көшесіне;
Школьная көшесі Жеңіс көшесіне;
Алматы көшесі Шонай көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Ауылдық округінің әкімі А.Сабитов

О переименовании составных частей села Симферополь Симферопольского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области
Решение акима Симферопольского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 17 марта 2023 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 марта 2023 года № 8525-03
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 22 декабря 2022 года и с учетом мнения населения, РЕШИЛ:
1. Переименовать составные части села Симферополь Симферопольского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области:
улицу Луначарского на улицу Жүсіпбек Қалин;
улицу Ленина на улицу Придон Байқанов;
улицу Школьная на улицу Жеңіс;
улицу Алматы на улицу Шонай.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа А.Сабитов