Шортанды ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 сәуірдегі № 8С-2/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 12 сәуірде № 8533-03 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365-бабының 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шортанды ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Шортандинскому району
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 6 апреля 2023 года № 8С-2/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 апреля 2023 года № 8533-03
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Шортандинскому району согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шортанды аудандық мәслихатының төрайымы Г.Садвокасова
Шортанды аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 6 сәуірдегі
№ 8С-2/3 шешіміне
қосымша
Шортанды ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілердің түрлері
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жинақталу жылдық нормасы, м3
1
Жайлы және жайлы емес үй иелігі
1 тұрғын

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Шортандинского районного маслихата Г.Садвокасова
Приложение к решению
Шортандинского районного
маслихата
от 6 апреля 2023 года
№ 8С-2/3
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Шортандинскому району
Виды объектов накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель