Бурабай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7С-32/4 "Бурабай ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін анықтау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 қазандағы № 8С-9/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 24 қазанда № 8637-03 болып тіркелді
Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "Бурабай ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін анықтау туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7С-32/4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31531 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "санатының" сөзі тиісінше "санаттарының" сөзімен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бурабай аудандық мәслихатының төрағасы М.Нурпанова
Бурабай аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 20 қазандағы
№ 8С-9/1 шешіміне
қосымша
Бурабай аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 7С-32/4 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Бурабайскому району"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 20 октября 2023 года № 8С-9/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 октября 2023 года № 8637-03
Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Бурабайскому району" от 26 декабря 2022 года № 7С-32/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 31531) следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту решения на казахском языке внесены изменения, текст на русском языке не изменяется;
приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Бурабайского районного маслихата М.Нурпанова
Приложение к решению
Бурабайского районного
маслихата
от 20 октября 2023 года
№ 8С-9/1
Приложение 2 к решению
Бурабайского районного
маслихата

2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 7С-32/4 шешіміне
2-қосымша
Бурабай ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарын алушылар санаттарының тізбесі
Атауы
1
Мүгедектігі бар балалары бар немесе оларды тәрбиелеп отырған отбасылар
2
"Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен наградталған немесе бұрын "Батыр ана" атағын алған, сондай-ақ I және II дәрежелі "Ана даңқы" ордендерімен наградталған көпбалалы аналар, көпбалалы отбасылар
3
Бірінші және екінші топтардағы мүгедектігі бар адамдар
4
Кәмелетке толғанға дейiн ата-аналарынан айырылған жиырма тоғыз жасқа толмаған жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар жатады. Мұндай адамдардың жасы әскери қызметке шақырылған кезде мерзiмдi әскери қызметтен өту мерзiмiне ұзартылады

от 26 декабря 2022 года
№ 7С-32/4
Перечень категорий получателей жилищных сертификатов по Бурабайскому району
Наименование
1
Семьи, имеющие или воспитывающие детей с инвалидностью
2
Многодетные матери, награжденные подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившие ранее звание "Мать-героиня", а также награжденные орденами "Материнская слава" I и II степени, многодетные семьи
3
Лица с инвалидностью первой и второй групп
4
Дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, не достигшие двадцати девяти лет, потерявшие родителей до совершеннолетия. При призыве таких лиц на воинскую службу возраст продлевается на срок прохождения срочной воинской службы