Облыстық мәслихаттың 2019 жылғы 2 тамыздағы № 455 "Ақтөбе облысы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2023 жылғы 5 шілдедегі № 46 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 11 шілдеде № 8381 болып тіркелді
Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Облыстық мәслихаттың "Ақтөбе облысы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" 2019 жылғы 2 тамыздағы № 455 (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6330 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында 2-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 68-бабында айқындалған адамдардың санаттары;".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат төрағасының
міндетін атқарушы
Н. Махамбетов

О внесении изменения в решение областного маслихата от 2 августа 2019 года № 455 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Актюбинской области"
Решение Актюбинского областного маслихата от 5 июля 2023 года № 46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 июля 2023 года № 8381
Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Актюбинской области" от 2 августа 2019 года № 455 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6330) следующее изменение:
подпункт 1) пункта 2 приложения к указанному решению изложить в новой редакции:
"1) категории лиц, определенные статьей 68 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях";".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
председателя областного маслихата
Н. Махамбетов