"Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2012 жылғы 3 қыркүйектегі № 315 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2023 жылғы 16 қазандағы № 276 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 18 қазанда № 8415 болып тіркелді
Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2012 жылғы 3 қыркүйектегі № 315 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3413 тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
2, 8, 9, 11, 12, 14-жолдар алып тасталсын;
10-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
10
"Кәусар" дүкені
Хромтау қаласы, М. Әуезов көшесі, 1-үй
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 8-1-жолмен толықтырылсын:
"
8-1
"Асыл" сауда үйі
Ж. Досмұхамедұлы көшесі, 25-үй
".
2. "Ақтөбе облысының дін істері басқарамасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі А. Шахаров

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Актюбинской области от 3 сентября 2012 года № 315 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения"
Постановление акимата Актюбинской области от 16 октября 2023 года № 276. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 октября 2023 года № 8415
Акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Актюбинской области от 3 сентября 2012 года № 315 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3413) следующие изменения и дополнение:
в приложении к указанному постановлению:
строки 2, 8, 9, 11, 12, 14 исключить;
строку 10 изложить в следующей редакции:
"
10
Магазин "Каусар"
город Хромтау,
улица М. Ауезова, дом 1
";
дополнить строкой, порядковый номер 8-1 следующего содержания:
"
8-1
Торговый дом "Асыл"
улица Ж. Досмухамедулы, дом 25
".
2. Государственному учреждению "Управление по делам религий Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Актюбинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Аким Актюбинской области А. Шахаров