Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 350 "Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 81 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 19 желтоқсанда № 8464 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 350 "Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4688 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2.Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың төрағасы Г. Суентаева
Облыстық мәслихаттың
2023 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 81 шешіміне қосымша
Облыстық мәслихаттың
2015 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 350 шешіміне қосымша
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының бағалау аймақтарының шекаралары
Бағалау аймақтардың нөмірі
Бағалау аймақтарының шекаралары
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
1
2
3
4
1
I
Астана ауданы

О внесении изменения в решение областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 350 "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Актобе Актюбинской области"
Решение Актюбинского областного маслихата от 13 декабря 2023 года № 81. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 декабря 2023 года № 8464
РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Актобе Актюбинской области" от 11 декабря 2015 года № 350 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4688) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата Г. Суентаева
Приложение к решению
областного маслихата
от 13 декабря 2023 года № 81
Приложение к решению
областного маслихата
от 11 декабря 2015 года № 350
Границы оценочных зон города Актобе Актюбинской области
Номер оценочной зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1
2
3
4
1
I
район Астана

Шекаралары Т.Рысқұлов көшесімен О.Кошевой көшесінің қиылысына дейін, О.Кошевой көшесімен М.Кутузов көшесінің қиылысына дейін, одан әрі М.Кутузов көшесімен Ватутин көшесінің қиылысына дейін, Ватутин көшесімен Тургенев көшесінің қиылысына дейін, Тургенев көшесімен Ә.Молдағұлова даңғылын темір жол бойымен және Ө.Сейітов көшесінің қиылысымен Әз Наурыз көшесіне дейін, Әз Наурыз көшесімен Бөкенбай батыр көшесінің қиылысына дейін, "Көктау" кафе-рестораны мен логистикалық орталық аумағын қоса алғанда, темір жол желісінің бойымен, одан әрі Бөкенбай батыр көшесімен Л.Красин көшесінің қиылысына дейін, Л.Красин көшесімен Мұқағали Мақатаев атындағы көшесіне дейін, Мұқағали Мақатаев атындағы көшесімен Мағжан Жұмабаев көшесіне дейін, Мағжан Жұмабаев көшесімен 12 "В,Г" шағын ауданына дейін, одан әрі 12 "В,Г" шағын ауданының солтүстік-шығысы бойымен және Темірқазық көшесімен Мұхтар Әуезов көшесінің қиылысына дейін, Мұхтар Әуезов көшесімен Мирас көшесінің қиылысына дейін, одан әрі Мирас көшесімен Берекет көшесінің қиылысына дейін, Берекет көшесімен Мұхтар Әуезов аиындағы көшесінің қиылысына дейін, Мұхтар Әуезов атындағы көшесімен Бөкенбай батыр көшесінің қиылысына дейін, Бөкенбай батыр көшесімен Сәнкібай батыр даңғылының қиылысына дейін, одан әрі Богословка тас жолымен Сазды өзені арнасының бойымен, ағаш материалдары қоймаларының, Автобазардың, Мал базарының, "Тобыл" құрылыс дүкенінің аумағын, сондай-ақ Таңшолпан тұрғын үй алабының аумағын қоса алғанда, одан әрі оңтүстік айналма жолмен Ақтөбе-Қобда тас жолына дейін, Ұлы Дала шағын ауданы мен оған іргелес аумақтарды, Жаңақоныс-2, Жаңақоныс тұрғын үй алаптарының жерлерін қоса алғанда, одан әрі Жіңішке өзенінің бойымен және Өтеген Тұрмағамбетов көшесімен Т.Рысқұлов көшесінің қиылысына дейін, № 2 бағалау аймағының бірінші тұрғын алабын қоспағанда.
2,0
2
Шекаралары Дальний тұйық көшесімен Н.Шайкенов көшесінің қиылысына дейін, Н.Шайкенов көшесімен Сайым Балмұқанов көшесінің қиылысына дейін, одан әрі Сайым Балмұқанов көшесімен және С.Жаманқұлов көшесімен Черепанов көшесінің қиылысына дейін, Черепанов көшесімен М.Арынов көшесінің қиылысына дейін, М.Арынов көшесімен Павлов көшесінің қиылысына дейін, Павлов көшесімен А.Пушкин көшесінің қиылысына дейін, одан әрі А.Пушкин көшесімен А.Иманов көшесінің қиылысына дейін, А.Иманов көшесімен Илецкая көшесінің қиылысына дейін, Илецкая көшесімен Орал көшесінің қиылысына дейін, одан әрі Орал көшесімен Мирас көшесінің қиылысына дейін, Мирас көшесімен Мұхтар Әуезов атындағы көшесінің қиылысына дейін, Мұхтар Әуезов атындағы көшесімен Темірқазық көшесінің қиылысына дейін, Темірқазық көшесімен 12 "В,Г" шағын ауданының солтүстік-шығысы бойымен Мағжан Жұмабаев көшесінің қиылысына дейін, Мағжан Жұмабаев көшесімен Мұқағали Мақатаев атындағы көшесінің қиылысына дейін, Мұқағали Мақатаев атындағы көшесімен Л.Красин көшесінің қиылысына дейін, одан әрі Л.Красин көшесімен Бөкенбай батыр көшесінің қиылысына дейін, Бөкенбай батыр көшесімен Әз Наурыз көшесінің қиылысына дейін, Әз Наурыз көшесімен көпірге дейін.
3

В границах по улице Т.Рыскулова до пересечения с улицей О.Кошевого, по улице О.Кошевого до пересечения с улицей М.Кутузова, далее по улице М.Кутузова до пересечения с улицей Ватутина, по улице Ватутина до пересечения с улицей Тургенева, по улице Тургенева, пересекая проспект А.Молдагуловой вдоль железной дороги и улицы О.Сеитова до улицы Әз Наурыз, по улице Әз Наурыз до пересечения с улицей Бокенбай батыра, включая территорию кафе-ресторана "Көктау" и логистический центр вдоль железнодорожной линии, далее по улице Бокенбай батыра до пересечения с улицей Л.Красина, по улице Л.Красина до улицы имени Мукагали Макатаева, по улице имени Мукагали Макатаева до улицы Магжана Жумабаева, по улице Магжана Жумабаева до 12 "В,Г" микрорайона, далее по северо-восточной стороне 12 "В,Г" микрорайона и улицы Темирказык до пересечения с улицей имени Мухтара Ауезова, по улице имени Мухтара Ауезова до пересечения с улицей Мирас, далее по улице Мирас до пересечения с улицей Берекет, по улице Берекет до пересечения с улицей имени Мухтара Ауезова, по улице имени Мухтара Ауезова до пересечения с улицей Бокенбай батыра, по улице Бокенбай батыра до пересечения с проспектом Санкибай батыра, далее по Богословской трассе вдоль русла реки Саздинка, включая территорию складов лесоматериалов, Авторынка, Мал базара, строительного магазина "Тобыл", а также территорию жилого массива Таңшолпан, далее по дороге южного обхода до трассы Актобе-Кобда, включая земли территории микрорайона Ұлы Дала и прилегающих к ним территорий, жилые массивы Жаңақоныс-2, Жанаконыс, далее вдоль русла реки Женишке и улице Өтегена Тұрмағамбетова до пересечения с улицей Т.Рыскулова, за исключением первого жилого массива оценочной зоны №2.
2,0
2
В границах переулка Дальний до пересечения с улицей Н.Шайкенова, по улице Н.Шайкенова до пересечения с улицей Сайыма Балмұқанова, далее по улице Сайыма Балмұқанова и улице С.Жаманкулова до пересечения с улицей Черепанова, по улице Черепанова до пересечения с улицей М.Арынова, по улице М.Арынова до пересечения с улицей Павлова, по улице Павлова до пересечения с улицей А.Пушкина, далее по улице А.Пушкина до пересечения с улицей А.Иманова, по улице А.Иманова до пересечения с улицей Илецкая, по улице Илецкая до пересечения с улицей Орал, далее по улице Орал до пересечения с улицей Мирас, по улице Мирас до пересечения с улицей имени Мухтара Ауезова, по улице имени Мухтара Ауезова до пересечения с улицей Темирказык, по улице Темирказык вдоль северо-восточной стороны 12 "В,Г" микрорайона до пересечения с улицей Магжана Жумабаева, по улице Магжана Жумабаева до пересечения с улицей имени Мукагали Макатаева, по улице имени Мукагали Макатаева до пересечения с улицей Л.Красина, далее по улице Л.Красина до пересечения с улицей Бокенбай батыра, по улице Бокенбай батыра до пересечения с улицей Әз Наурыз, по улице Әз Наурыз до моста.
3

Самал, Самал-2, Авиатор, Авиатор-2, Әуеқалашық тұрғын үй алаптары.
4
Алматы ауданы
Шекаралары 312 Атқыштар дивизиясы даңғылы 44А оданәрі Кеңес Нокин атындағы даңғылының қиылысына дейін, Кеңес Нокин атындағы даңғылынан Елек өзенінің су қорғау аймағы бойымен, Кеңес Нокин атындағы даңғылына іргелес бау-бақша ұжымдарының жерлерін қоса алғанда, Д.Қонаев көшесінің қиылысына дейін, Д.Қонаев көшесімен Шернияз Жарылғасұлы көшесінің қиылысына дейін, Шернияз Жарылғасұлы көшесімен Н.Некрасов көшесінің қиылысына дейін, Н.Некрасов көшесімен Саралжын көшесінің қиылысына дейін, Саралжын көшесімен Бершүгір көшесінің қиылысына дейін, Бершүгір көшесімен Н.Қобландин көшесінің қиылысына дейін, Н.Қобландин көшесімен Т.Ахтанов көшесінің қиылысына дейін, Т.Ахтанов көшесімен Ш.Уәлиханов көшесінің қиылысына дейін, Ш.Уәлиханов көшесімен Шернияз Жарылғасұлы көшесінің қиылысына дейін, Шернияз Жарылғасұлы көшесімен А.Матросов көшесінің қиылысына дейін, А.Матросов көшесімен Герцен көшесінің қиылысына дейін, Герцен көшесімен 8 наурыз көшесінің және Ломоносов көшесінің қиылысына дейін, Ақтөбе өндірістік технологиялар және басқару колледжінің, Ақтөбе көлік, коммуникация және жаңа технологиялар колледжінің, № 42 мектептің, "Балдәурен" балабақшасы, темір жол вокзалының аумақтарын қоса алғанда, Ломоносов көшесімен 312 Атқыштар дивизиясы даңғылының қиылысына дейін.
5
Шекаралары Зауыт көшесімен элеватор аумағының солтүстік бөлігі бойымен, "Актюбрентген-1" бау-бақша ұжымы аумағының оңтүстік жағына дейін, "Актюбрентген-1" бау-бақша ұжымы аумағының оңтүстік жағынан стадион және мектепке дейінгі ұйымның аумағын қоса алғанда, Ойыл көшесіне дейін, Ойыл көшесімен Атырау көшесінің қиылысына дейін, Атырау көшесімен Зауыт көшесінің қиылысына дейін.
6
Шекаралары Ақтөбе су қоймасының, Елек өзені, Қарғалы және Сазды өзендері су қорғау аймақтары, Кірпішті тұрғын үй алабы, "Казахвзрывпром" АҚ аумағын қоса алғанда, теннис корты, Ақжар-2, Ақжар, Ақжар-1 тұрғын үй алаптары, Ақжар плюс бау-бақша ұжымы, Қарғала өзенінің бойындағы бау-бақша ұжымдары, Көктем, Балауса, Жібек жолы, Сарайшық, Қарғалы тұрғын үй алаптары, аурухананың шығыс жағындағы Қарғалы өзенінің су қорғау аймағының бойымен "Ақтөбе-Орск" бағытындағы тас жолындағы жерлерді қоспағанда, Ипподром аумағын, Рауан, Қызылжар, Украинка тұрғын үй алаптарын, Есет батыр шағын ауданын қоса алғанда.
7
II
Астана ауданы
Шекаралары Чернышевский көшесінен Жеңіс даңғылының қиылысына дейін, Жеңіс даңғылымен "АЗФ-2" бау-бақша ұжымының оңтүстік жағын бойлай Тургенев көшесінің қиылысына дейін, Тургенев көшесімен Ватутин көшесінің қиылысына дейін, Ватутин көшесімен М.Кутузов көшесінің қиылысына дейін, М.Кутузов көшесімен О.Кошевой көшесінің қиылысына дейін, О.Кошевой көшесімен Т.Рысқұлов көшесінің қиылысына дейін, Т.Рысқұлов көшесімен Өтеген Тұрмағамбетов көшесінің қиылысына дейін, Өтеген Тұрмағамбетов көшесімен Сәнкібай батыр даңғылының қиылысына дейін, гараж кооперативі мен № 40 орта мектеп аумағын қоса алғанда, А.Чекалин көшесінің қиылысына дейін, А.Чекалин көшесімен КА-168/2 мекемесінің шығыс жағына дейін, КА-168/2 мекемесінің шығыс жағынан О.Кошевой көшесінің қиылысына дейін, О.Кошевой көшесімен Т.Рысқұлов көшесінің қиылысына дейін, Т.Рысқұлов көшесімен Чернышевский көшесінің қиылысына дейін.

Жилые массивы Самал, Самал-2, Авиатор, Авиатор-2, Авиагородок.
4
район Алматы
В границах по проспекту 312 Стрелковой дивизии 44А до пересечения с проспектом имени Кенеса Нокина, далее по проспекту имени Кенеса Нокина вдоль водоохранной зоны реки Илек, включая садоводческие коллективы, прилегающие к проспекту имени Кенеса Нокина до пересечения с улицей Д.Конаева, по улице Д.Конаева до пересечения с улицей Шернияза Жарылгас-улы, по улице Шернияза Жарылгас-улы до пересечения с улицей Н.Некрасова, по улице Н.Некрасова до пересечения с улицей Саралжын, по улице Саралжын до пересечения с улицей Берчогурской, по улице Берчогурской до пересечения с улицей Н.Кобландина, по улице Н.Кобландина до пересечения с улицей Т.Ахтанова, по улице Т.Ахтанова до пересечения с улицей Ш.Уалиханова, по улице Ш.Уалиханова до пересечения с улицей Шернияза Жарылгас-улы, по улице Шернияза Жарылгас-улы до пересечения с улицей А.Матросова, по улице А.Матросова до пересечения с улицей Герцена, по улице Герцена до пересечения с улицей 8 наурыз и улицей Ломоносова, включая территорию Актюбинского колледжа промышленных технологий и управления, Актюбинского колледжа транспорта, коммуникаций и новых технологий, школы № 42, детский сад "Балдаурен", железнодорожный вокзал, по улице Ломоносова до пересечения с проспектом 312 Стрелковой дивизии.
5
В границах по улице Заводская вдоль северной части территории элеватора до южной стороны территории садоводческого коллектива "Актюбрентген-1", от южной стороны территории садоводческого коллектива "Актюбрентген-1", включая стадион и территорию дошкольной организации до улицы Ойыл, по улице Ойыл до пересечения с улицей Атырау, по улице Атырау до пересечения с улицей Заводская.
6
В границах водоохранных зон Актюбинского водохранилища, рек Илек, Каргала и Сазда, жилой массив Кирпичный, включая территорию АО "Казахвзрывпром", теннисный корт, жилые массивы Ақжар-2, Акжар, Акжар-1, садоводческий коллектив Акжар плюс, садоводческие коллективы вдоль реки Каргала, жилые массивы Көктем, Балауса, Жібек жолы, Сарайшық, Каргалинское, исключая земли от восточной стороны больницы вдоль водоохранной зоны реки Каргала до трассы в направлении "Актобе-Орск", включая территории Ипподрома, жилые массивы Рауан, Кызылжар, Украинка, микрорайон Есет батыр.
7
II
район Астана
В границах от улицы Чернышевского до пересечения с проспектом Жеңіс, по проспекту Жеңіс вдоль южной стороны садоводческого коллектива "АЗФ-2" до пересечения с улицей Тургенева, по улице Тургенева до пересечения с улицей Ватутина, по улице Ватутина до пересечения с улицей М.Кутузова, по улице М.Кутузова до пересечения с улицей О.Кошевого, по улице О.Кошевого до пересечения с улицей Т.Рыскулова, по улице Т.Рыскулова до пересечения с улицей Өтегена Тұрмағамбетова, по улице Өтегена Тұрмағамбетова до пересечения с проспектом Санкибай батыра, далее включая территорию гаражного кооператива и средней школы № 40, до пересечения с улицей А.Чекалина, по улице А.Чекалина до восточной стороны учреждения КА-168/2, по восточной стороне учреждения КА-168/2 до пересечения с улицей О.Кошевого, по улице О.Кошевого до пересечения с улицей Т.Рыскулова, по улице Т.Рыскулова до пересечения с улицей Чернышевского.

1,75
8
Кадастрлық кварталдар - 129 және 147.
9
Алматы ауданы
Шекаралары Д.Қонаев көшесінен Кеңес Нокин атындағы даңғылымен, әрі қарай "Ақтөбе-Қандыағаш" тас жолының бойымен В.Ф.Зинченко көшесінің қиылысына дейін, В.Ф.Зинченко көшесімен, Лермонтов көшесімен Герцен көшесінің қиылысына дейін, Герцен көшесімен А.Матросов көшесінің қиылысына дейін, А.Матросов көшесімен Шернияз Жарылғасұлы көшесінің қиылысына дейін, Шернияз Жарылғасұлы көшесімен Ш.Уәлиханов көшесінің қиылысына дейін, Ш.Уәлиханов көшесімен Т.Ахтанов көшесінің қиылысына дейін, Т.Ахтанов көшесімен Н.Қобландин көшесінің қиылысына дейін, Н.Қобландин көшесімен Бершүгір көшесінің қиылысына дейін, Бершүгір көшесімен Саралжын көшесінің қиылысына дейін, Саралжын көшесімен Н.Некрасов көшесінің қиылысына дейін, Н.Некрасов көшесімен Шернияз Жарылғасұлы көшесінің қиылысына дейін, Шернияз Жарылғасұлы көшесімен Д.Қонаев көшесінің қиылысына дейін, Д.Қонаев көшесімен Кеңес Нокин атындағы даңғылының қиылысына дейін.
10
Жарық және Жарық-2 тұрғын үй алаптары, 41 разъездің аумағы.
11
Баянауыл, Аймекен тұрғын үй алаптары.
12
Кеңес Нокин атындағы тұрғын үй алабы.
13
III
Астана ауданы
Құрашасай, Қанағат, Сұлутөр, Жаңақоныс-4, Арман, Сазды, Сазды-2, Бауырластар, Бауырластар-2, Байқадам, Көкжиде тұрғын үй алаптары.
1,5
14
Кадастрлық квартал - 149 (әуежай ауданы).
15
Шекаралары Черепанов көшесінен С.Жаманқұлов көшесінің қиылысына дейін, С.Жаманқұлов көшесімен Сайым Балмұқанов көшесінің қиылысына дейін, одан әрі Сайым Балмұқанов көшесімен Н.Шайкенов көшесінің қиылысына дейін, Н.Шайкенов көшесімен Дальний тұйық көшесінің қиылысына дейін, Дальний тұйық көшесімен, "Көктау" мәдени-сауықтыру орталығының аумағын қоспағанда, темір жол желісі және Станционная көшесімен Черепанов көшесінің қиылысына дейін.
16
Алматы ауданы
Шекаралары Чернышевский көшесінен О.Кошевой көшесінің қиылысына дейін, О.Кошевой көшесінен Жіңішке өзені арнасы бойымен КА-168/2 мекемесінің аумағын қоса алғанда, солтүстік-батыс өнеркәсіптік ауданының аумағы, жобаланған Солтүстік көлік-логистикалық орталығы, индустриалдық өнеркәсіптік аймақ, солтүстік өнеркәсіптік ауданы, "СМП-555" кварталы, Қурайлы және Өрлеу тұрғын үй алаптары.
17
Кадастрлық квартал - 048.
18
Шекаралары В.Ф.Зинченко көшесінен темір жол бойымен "Ақтөбе-Қандыағаш" тас жолы бағытынан, № 406 әуе жөндеу зауытын, "Авиатор-1" гараж кооперативінің бір бөлігі аумақтарын қоса алғанда, Илецкая көшесіне дейін, Илецкая көшесімен А.Иманов көшесінің қиылысына дейін, А.Иманов көшесімен А.Пушкин көшесінің қиылысына дейін, А.Пушкин көшесімен Павлов көшесінің қиылысына дейін, Павлов көшесімен М.Арынов көшесінің қиылысына дейін, М.Арынов көшесімен М.Лермонтов көшесінің қиылысына дейін, одан әрі М.Лермонтов көшесімен В.Ф.Зинченко көшесінің қиылысына дейін.
19
IV
Алматы ауданы
Ақшат, Ақшат-2, Жайсаң, Пригородное, Садовое, Бекқұл баба тұрғын үй алаптары, Ақтасты көшесі.

1,75
8
Кадастровые квартала - 129 и 147.
9
район Алматы
В границах от улицы Д.Конаева по проспекту имени Кенеса Нокина, далее по трассе Актобе–Кандыагаш до пересечения с улицей В.Ф.Зинченко, по улице В.Ф.Зинченко, улице Лермонтова до пересечения с улицей Герцена, по улице Герцена до пересечения с улицей А.Матросова, по улице А.Матросова до пересечения с улицей Шернияза Жарылгас-улы, по улице Шернияза Жарылгас-улы до пересечения с улицей Ш.Уалиханова, по улице Ш.Уалиханова до пересечения с улицей Т.Ахтанова, по улице Т.Ахтанова до пересечения с улицей Н.Кобландина, по улице Н.Кобландина до пересечения с улицей Берчегурской, по улице Берчегурской до пересечения с улицей Саралжын, по улице Саралжын до пересечения с улицей Н.Некрасова, по улице Н.Некрасова до пересечения с улицей Шернияза Жарылгас-улы, по улице Шернияза Жарылгас-улы до пересечения с улицей Д.Конаева, по улице Д.Конаева до пересечения с проспектом имени Кенеса Нокина.
10
Жилые массивы Жарық и Жарық-2, территория 41 разъезда.
11
Жилые массивы Баянауыл, Аймекен.
12
Жилой массив имени Кенеса Нокина.
13
III
район Астана
Жилые массивы Курашасай, Қанағат, Сұлутөр, Жанаконыс-4, Арман, Сазда, Сазда-2, Бауырластар, Бауырластар-2, Байқадам, Көкжиде.
1,5
14
Кадастровый квартал - 149 (район аэропорта).
15
В границах от улицы Черепанова до пересечения с улицей С.Жаманкулова, по улице С.Жаманкулова до пересечения с улицей Сайыма Балмұқанова, далее по улице Сайыма Балмұқанова до пересечения с улицей Н.Шайкенова, по улице Н.Шайкенова до пересечения с переулком Дальний, далее по переулку Дальний, исключая территорию культурно-оздоровительного центра "Көктау" вдоль железнодорожной линии и улицы Станционная до пересечения с улицей Черепанова.
16
район Алматы
В границах от улицы Чернышевского до пересечения с улицей О.Кошевого, по улице О.Кошевого вдоль русла реки Жинишке, включая территорию учреждения КА-168/2, территорию северо-западного промышленного района, проектируемый Северный транспортно-логистический центр, индустриальную промышленную зону, северный промышленный район, квартал "СМП-555", жилые массивы Курайли и Орлеу.
17
Кадастровый квартал - 048.
18
В границах от улицы В.Ф.Зинченко вдоль железной дороги в направлении "Актобе-Кандыагаш", включая территорию авиационного ремонтного завода № 406, часть гаражного кооператива "Авиатор-1" до улицы Илецкая, по улице Илецкая до пересечения с улицей А.Иманова, по улице А.Иманова до пересечения с улицей А.Пушкина, по улице А.Пушкина до пересечения с улицей Павлова, по улице Павлова до пересечения с улицей М.Арынова, по улице М.Арынова до пересечения с улицей М.Лермонтова, далее по улице М.Лермонтова до пересечения с улицей В.Ф.Зинченко.
19
IV
район Алматы
Жилые массивы Акшат, Ақшат-2, Жайсаң, Пригородное, Садовое, Беққұл баба, улица Ақтасты.