Әйтеке би ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 6 қарашадағы № 309 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 16 қарашада № 8443 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 529 бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес, Әйтеке би ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения по Айтекебийскому району
Постановление акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 6 ноября 2023 года № 309. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 ноября 2023 года № 8443
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Айтекебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Әйтеке би ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Әйтеке би ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би ауданының әкімі Д. Тугузбаев
2023 жылғы 6 қарашадағы
№ 309 әкімдік қаулысына
қосымша
Әйтеке би ауданы бойынша елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
р/с
Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймақ коэффициенті
1
2
3
Темірбек Жүргенов ауылдық округі
1
Темірбек Жүргенов ауылы

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающее месторасположение объекта налогообложения по Айтекебийскому району согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Айтекебийского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2024 года.
Аким Айтекебийского района Д. Тугузбаев
Приложение к постановлению
акимата от 6 ноября 2023 года
№ 309
Коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте по Айтекебийскому району
р/с
Месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Коэффициент зонирования
1
2
3
Сельский округ Темирбек Жургенова
1
село Темирбек Жургенова