Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 наурыздағы № 110 "Мұғалжар ауданы Қандыағаш қаласында барлық маршруттар үшін жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тарифін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 17 сәуірдегі № 122 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 сәуірде № 8329 болып тіркелді
Мұғалжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 наурыздағы № 110 "Мұғалжар ауданы Қандыағаш қаласында барлық маршруттар үшін жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тарифін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6026 болып тіркелген) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Мұғалжар ауданы Қандыағаш қаласында барлық маршруттар үшін жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға бір рет жол жүруге, 100 (жүз) теңге мөлшерде бірыңғай тариф белгіленсін.".
2. "Мұғалжар аудандық тұрғын - үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Мұғалжар ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар ауданы әкімінің м.а Б. Кулмагамбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Мұғалжар аудандық мәслихаты

О внесении изменения в постановление акимата Мугалжарского района от 27 марта 2019 года № 110 "Об установлении единого тарифа для всех маршрутов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Кандыагаш Мугалжарского района"
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 17 апреля 2023 года № 122. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 апреля 2023 года № 8329
Акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мугалжарского района от 27 марта 2019 года № 110 "Об установлении единого тарифа для всех маршрутов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Кандыагаш Мугалжарского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6026) следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
"1. Установить единый тариф для всех маршрутов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Кандыагаш Мугалжарского района, в размере 100 (сто) тенге за одну поездку.".
2. Государственному учреждению "Мугалжарский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Мугалжарского района после его официального опубликования.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И. о. акима Мугалжарского района Б. Кулмагамбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Мугалжарский районный маслихат