КазЦИК ауылдық округі КазЦИК ауылы көшелерін қайта атау туралы
Алматы облысы Іле ауданы КазЦИК ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 222 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 17 сәуірде № 5980-05 болып тіркелді
КазЦИК ауылдық округі КазЦИК ауылы көшелерін қайта атау туралы
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, КазЦИК ауылдық округі КазЦИК ауылы халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысы ономастикалық комиссиясының 2022 жылғы 24 қарашадағы қорытындысы негізінде ШЕШТІ:
1. КазЦИК ауылдық округінің келесі көшелері:
"Гаражная" көшесі "Қаратал" көшесіне, "4-көше" "Ақсу" көшесіне, "5-көше" "Бәйтерек" көшесіне, "6-көше" "Құлагер" көшесіне, "7-көше" "Хан тәңірі" көшесіне, "8-көше" "Мәңгілік Ел" көшесіне, "9-көше" "Сарыарқа" көшесіне, "10-көше" "Талды" көшесіне, "11-көше" "Қайнар" көшесіне, "13 квартал" "Көктерек" көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау әкімнің жетекшілік ететін орынбасары А.Италмасоваға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Б. Жумабаев

О переименовании улиц села КазЦИК КазЦИКовского сельского округа
Решение акима КазЦИКовского сельского округа Илийского района Алматинской области от 14 апреля 2023 года № 222. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 апреля 2023 года № 5980-05
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села КазЦИК КазЦИКовского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 24 ноября 2022 года РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы КазЦИКовского сельского округа:
улицу "Гаражная" в улицу "Қаратал", "4-улицу" в улицу "Ақсу", "5-улицу" в улицу "Бәйтерек", "6-улицу" в улицу "Құлагер", "7-улицу" в улицу "Хан тәңірі", "8-улицу" в улицу "Мәңгілік Ел", "9-улицу" в улицу "Сарыарқа", "10-улицу" в улицу "Талды", "11-улицу" в улицу "Қайнар", "13 квартал" в улицу "Көктерек".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима А.Италмасовой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Б. Жумабаев