Междуреченск ауылдық округінің көшелерін қайта атау туралы
Алматы облысы Іле ауданы Междуреченск ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 13 сәуірдегі № 01-38/118 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 14 сәуірде № 5979-05 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Междуреченск ауылдық округі халқының пікірін ескере отырып және 2022 жылы 24 қарашадағы Алматы облысының ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, Междуреченск ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Междуреченск ауылдық округінің келесі көшелері қайта аталсын:
1) Междуреченск ауылындағы "Новая" көшесін "Арай" көшесіне, "Молодежная" көшесін "Береке" көшесіне;
2) Екпінді ауылындағы "Комсомольская" көшесін "Сарыарқа" көшесіне, "Ленин" көшесін "Нұрлы жол" көшесіне, "Калинин" көшесін "Жетісу" көшесіне, "Новая" көшесін "Медеу" көшесіне;
3) Жауғашты ауылындағы "Тенистая" көшесін "Төле би" көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Междуреченск ауылдық округінің әкімі С. Абдибеков

О переименовании улиц Междуреченского сельского округа
Решение акима Междуреченского сельского округа Илийского района Алматинской области от 13 апреля 2023 года № 01-38/118. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 апреля 2023 года № 5979-05
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республике Казахстан", с учетом мнения населения Междуреченского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 24 ноября 2022 года, аким Междуреченского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы Междуреченского сельского округа:
1) в селе Междуреченское улицу "Новая" в улицу "Арай", улицу "Молодежная" в улицу "Береке";
2) в селе Екпінді улицу "Комсомольская" в улицу "Сарыарқа", улицу "Ленин" в улицу "Нұрлы жол", улицу "Калинин" в улицу "Жетісу", улицу "Новая" в улицу "Медеу";
3) в селе Жауғашты улицу "Тенистая" в улицу "Төле би".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Междуреченского сельского округа С. Абдибеков