Тасқарасу ауылдық округі Тасқарасу ауылының кейбір атауы жоқ көшелеріне атаулар беру туралы
Алматы облысы Ұйғыр ауданы Тасқарасу ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 23 мамырдағы № 05-07 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 23 мамырда № 6005-05 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Тасқарасу ауылдық округінің Тасқарасу ауылы халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2022 жылғы 30 наурыздағы қорытындысының негізінде ШЕШТІМ:
1. Тасқарасу ауылдық округінің Тасқарасу ауылының атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
атауы жоқ көшесіне – "Дінмұхамед Қонаев" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Бауыржан Момышұлы" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Мәншүк Мәметова" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Тоқаш Бокин" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Сәкен Сейфуллин" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Береке" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Отау" көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тасқарасу ауылдық округінің әкімі Ж. Альмахунов

О присвоении наименований некоторым безымянным улицам села Таскарасу Таскарасуского сельского округа
Решение акима Таскарасуского сельского округа Уйгурского района Алматинской области от 23 мая 2023 года № 05-07. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 мая 2023 года № 6005-05
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Таскарасу Таскрасуского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 30 марта 2022 года РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования безымянным улицам села Таскарасу Таскарасуского сельского округа:
безымянной улице – улица "Дінмұхамед Қонаев";
безымянной улице – улица "Бауыржан Момышұлы";
безымянной улице – улица "Мәншүк Мәметова";
безымянной улице – улица "Тоқаш Бокин";
безымянной улице – улица "Сәкен Сейфуллин";
безымянной улице – улица "Береке";
безымянной улице – улица "Отау".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Таскарасуского сельского округа Ж. Альмахунов