2023 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаржы көлемдерін бекіту туралы
Абай облысының әкімдігінің 2023 жылғы 21 сәуірдегі № 80 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 25 сәуірде № 52-18 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығымен бекітілген 63-тармағына сәйкес, Абай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесі жаңа редакцияда – Абай облысы әкімдігінің 21.11.2023 № 203 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Бекітілсін:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес, 2023 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес, 2023 жылға арналған тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемдері.
2. "Абай облысы ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Абай облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Абай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы әкімі
Н. Уранхаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Абай облысы әкімдігі
2023 жылғы 21 сәуірдегі
№ 80 Қаулысына
1-қосымша
2023 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары

Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, а также объемов бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2023 год
Постановление акимата области Абай от 21 апреля 2023 года № 80. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 25 апреля 2023 года № 52-18.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 63 Приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20209), акимат области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления в редакции постановления акимата области Абай от 21.11.2023 № 203 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить:
1) перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2023 год, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2023 год, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции области Абай;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата области Абай после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Абай.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Абай
Н. Уранхаев
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
Приложение 1 к постановлению
Акимата области Абай
от 21 апреля 2023 года
№ 80
Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2023 год

Ескерту. 1-қосымшаға өзгерістер енгізілді – Абай облысы әкімдігінің 21.11.2023 № 203 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
р/с №
Субсидияланатын
тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштағы
әсер етуші заттардың құрамы (%)
Субсидиялар нормасы (теңге
Өлшем бірлігі (тонна, литр, килограмм)
Азот тыңайтқыштары
1.
Аммиак селитрасы
N-34,4
82 225,0
тонна
Б маркалы аммиак селитрасы
N-34,4
2.
Құрамында 33,5 % азоты бар аммиак-нитратты тыңайтқышы
N-33,5
136 250,0
тонна
3.
Сұйық азот тыңайтқышы, Б маркалы
NH4NO3-52
375 000,0
тонна
4.
Аммоний сульфаты
N-21, S-24
60 500,0
тонна
Түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21, S-24
Кристалды аммоний сульфаты
N-21, S-24
Түйіршіктелген В маркалы аммоний сульфаты минералды тыңайтқышы
N-21, S-24
Түйіршіктелген аммоний сульфаты В маркалы (аммоний сульфаты)
N-21, S-24
Аммоний сульфаты - жанама өнім (В маркасы)
N-21, S-24
Аммоний сульфаты SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-21, S-24
Аммоний сульфаты+BMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Аммоний сульфаты 21%N+24%S
N-21, S-24
20:2:0 туко қоспа (түйіршіктелген аммоний сульфаты)
N-20, Р-2, S-24
20:5:0 туко қоспа (түйіршіктелген аммоний сульфаты)
N-20, Р-5, S-24
5.
NS сульфонитраты 30: 7
N-30, S-7
188 000,0
тонна
6.
Карбамид
N 46,2
127 600,0
тонна
Карбамид Б маркалы
N 46,2
N 46
Карбамид, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-46,2
Карбамид+BMZ
N-46,2, B-0,018, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид+BCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид ЮТЕК
N-46,2
7.
КАС+сұйық тыңайтқышы
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
132 500,0
тонна
КАС-32 маркалы сұйық азот тыңайтқышы
N 32
Сұйық азот тыңайтқышы (КАС)
N аммонийлі кем емес-6,8, N нитратты кем емес-6,8, N амидті кем емес-13,5
КАС-32 маркалы сұйық азот тыңайтқышы
N-32
КАС-32 маркалы сұйық азот тыңайтқышы
N-32
КАС- 28 маркалы сұйық азот тыңайтқышы
N-28
КАС-30 маркалы сұйық азот тыңайтқышы
N-30
8.
Азот-әктас тыңайтқышы

Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата области Абай от 21.11.2023 № 203 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, %
Норма субсидий (тенге)
Единица измерения
(тонна, литр, килограмм)
Азотные удобрения
1.
Селитра аммиачная
N-34,4
82 225,0
тонна
Селитра аммиачная марки Б
N-34,4
2.
Удобрение аммиачно-нитратное с содержанием азота 33,5 %
N-33,5
136 250,0
тонна
3.
Нитрат аммония жидкий, марка Б
NH4NO3-52
375 000,0
тонна
4.
Сульфат аммония
N-21, S-24
60 500,0
тонна
Сульфат аммония гранулированный
N-21, S-24
Сульфат аммония кристаллический
N-21, S-24
Минеральное удобрение сульфат аммония гранулированный марки В
N-21, S-24
Сульфат аммония гранулированный марки В (аммоний сернокислый)
N-21, S-24
Сульфат аммония – побочный продукт (марки В)
N-21, S-24
Сульфат аммония, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-21, S-24
Сульфат аммония+BMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Сульфат аммония 21%N+24%S
N-21, S-24
Тукосмесь 20:2:0 (сульфат аммония гранулированный)
N-20, Р-2, S-24
Тукосмесь 20:5:0 (сульфат аммония гранулированный)
N-20, Р-5, S-24
5.
Сульфонитрат NS 30:7
N-30, S-7
188 000,0
тонна
6.
Карбамид
N 46,2
127 600,0
тонна
Карбамид марки Б
N 46,2
N 46
Карбамид, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-46,2
Карбамид+BMZ
N-46,2, B-0,018, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид+BCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид ЮТЕК
N-46,2
7.
Жидкое удобрение КАС+
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
132 500,0
тонна
Удобрение жидкое азотное марки КАС-32
N 32
Удобрения жидкие азотные (КАС)
N аммонийный не менее-6,8, N нитратный не менее-6,8, N амидный не менее -13,5
Удобрения жидкие азотные (КАС)
N-32
Удобрения жидкие азотные КАС
N-32
Удобрение жидкое азотное марки КАС- 28
N-28
Удобрение жидкое азотное марки КАС-30
N-30
8.
Удобрение азотно-известняковое

86 500,0
тонна
N-12, P-52
12-52 маркалы аммофос
N12, P 52
12-52 маркалы аммофос
Аммофоc 12:52, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
Аммофос 12:52+Zn
N-12, P-52, Zn-0,21
Аммофос 12:52+ВMZ
N-12, P-52, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,06
Аммофос плюс
N-10, P-48, MgO-2, S-2
Туко қоспа маркалы: 10:46:0
N-10, P-46
Аммофос, 12:39 маркалы
N 12, P 39
Аммофос, 11:42 маркалы
N-11, P-42
Аммофос, 10:39 маркалы
N-10, P-39
Аммофос, 10:36 маркалы
N-10, P-36
Аммофос, 10:33 маркалы
N-10, P-33
Калийлі тыңайтқыштар
13.
Хлорлы калий
K2О-60
103 250,0
тонна
Хлорлы калий, SiB маркалы (модификацияланған
минералды тыңайтқыш)
K2O-60
Хлорлы калий
K2O-45
Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш: 0-0-61 (KCl)
K2O-61%
14.
Калий сульфаты
K2O-50
250 750,0
тонна
Күкірт қышқылды калий, SiB маркалы (модификацияланған
минералды тыңайтқыш)
K2O-50
Күкірт қышқылды калий (калий сульфаты) тазартылған
K2O-53, SO3-45
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2O-52, SO3-45
Калий сульфаты
(Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3-45
Калий сульфаты
K2O-51, SO3-45
K2O-52, SO3-45
K2O-51, SO4-46
Минералды тыңайтқыш
күкірт қышқылды калий (калий сульфаты) тазартылған
K2О-53, S-18
Калий сульфаты
K2О-53, S-18
Еритін калий сульфаты
K2O-51,5, SO4-56
Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш: 0-0-51 (SOP)–––––––
K2O-51%, SO3-47%
15.
KMg (Fertim KMG 55:5) маркалы, ФЕРТИ (КМУВЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқыштары
K2O-55, MgO-5

86 500,0
тонна
N-12, P-52
Аммофос марки 12-52
N 12, P 52
Аммофос марки 12-52
Аммофоc 12:52, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
Аммофос 12:52+Zn
N-12, P-52, Zn-0,21
Аммофос 12:52+ВMZ
N-12, P-52, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,06
Аммофос плюс
N-10, P-48, MgO-2, S-2
Тукосмесь марки: 10:46:0
N-10, P-46
Аммофос, марки 12:39
N 12, P 39
Аммофос, марки 11:42
N-11, P-42
Аммофос, марки 10:39
N-10, P-39
Аммофос марки 10:36
N-10, P-36
Аммофос марки 10:33
N-10, P-33
Калийлі тыңайтқыштар
13.
Калий хлористый
K2О-60
103 250,0
тонна
Хлористый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-60
Калий хлористый
K2O-45
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-61 (KCl)
K2O-61%
14.
Сульфат калия
K2O-50
250 750,0
тонна
Сернокислый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-50
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, SO3-45
Сульфат калия (Krista SOP)
K2O-52, SO3-45
Сульфат калия (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3-45
Сульфат калия
K2O-51, SO3-45
K2O-52, SO3-45
K2O-51, SO4-46
Минеральное удобрение калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2О-53, S-18
Сульфат калия
K2О-53, S-18
Сульфат калия растворимый
K2O-51,5, SO4-56
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-51 (SOP)
K2O-51%, SO3-47%
15.
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки KMg (Fertim KMg 55:5)
K2O-55, MgO-5

163 250,0
тонна
Күрделі тыңайтқыштар
16.
Фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
Р-26%, К-5%
25 750,0
тонна
17.
С 12 маркалы күкірт бар карбамид агрохимикаты
N-33, S-12
224 150,0
тонна
С 7,5 маркалы күкірт бар карбамид агрохимикаты
N-35, S-7
С 4 маркалы күкірт бар карбамид агрохимикаты
N-40, S-4
18.
11-37 маркалы кешенді сұйық тыңайтқыштар (КСТ)
N-11, Р-37
135 750,0
тонна
Сұйық кешенді тыңайтқыш
N-11, Р-37
10-34 маркалы кешенді сұйық тыңайтқыштар (КСТ)
N-10, Р-34
19.
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы, 15:15:15 маркалы
N-15, P-15, K-15
146 428,57
тонна
15:15:15 маркалы нитроаммофоска
N-15, P-15, K-15
NPK 15-15-15 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 15:15:15 маркалы
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска), 15:15:15 маркалы
N 15 P 15 K 15
16:16:16 нитроаммофоска, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N 15 P 15 K 15
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 16:16:16 маркалы
N 16 P 16 K 16
NPK 16-16-16 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
16:16:16 нитроаммофоска, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска
17:17:17 маркалы
N-17, P-17, K-17
Жақсартылған түйіршікті метрикалық құрамды нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16
16:16:16 маркалы жақсартылған түйіршікті метрикалық құрамды нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 7:7:7 маркалы
N-7, P-7, K-7
8:24:24 маркалы жақсартылған түйіршікті метрикалық  құрамды нитроаммофоска
N-8, P-24, K-24
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, NPK маркалы-қосу 9-20-20
N-9, P-20, K-20
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 9-25-25 диаммофоска маркалы
N-9, P-25, K-25
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 10:20:20 маркалы
N-10, P-20, K-20
17:0,1:28 маркалы жақсартылған түйіршікті метрикалық
құрамды нитроаммофоска
N-17, P-0,1, K-28
21:0,1:21 маркалы жақсартылған түйіршікті метрикалық
құрамды нитроаммофоска
N-21, P-0,1, K-21
15:24:16 маркалы жақсартылған түйіршікті метрикалық  құрамды нитроаммофоска
N-15, P-24, K-16
NPK 16-16-8 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-8
Диаммофоска 10-26-26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-
калийлі тыңайтқыш,
NPK-1 маркалы (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
Диаммофоска 10-26-26, NPK-1 (диаммофоска)маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N 10 P 26 K 26
Диаммофоска 10-26-26, NPK-1 (диаммофоска) маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-
калийлі тыңайтқыш, 10-26-26 маркалы
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-
калийлі тыңайтқыш (диаммофоска), 10:26:26 маркалы
N 10 P 26 K 26
Нитроаммофоска
10:26:26 маркалы
N 10 P 26 K 26
Аралас минералды тыңайтқыштар, Фертим маркалы FertiM NPK 10:26:26

163 250,0
тонна
Күрделі тыңайтқыштар
16.
Фосфорно-калийные удобрения
Р-26%, К-5%
25 750,0
тонна
17.
Агрохимикат карбамид с серой марки С 12
N-33, S-12
224 150,0
тонна
Агрохимикат карбамид с серой марки С 7,5
N-35, S-7
Агрохимикат карбамид с серой марки С 4
N-40, S-4
18.
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ) марки 11-37
N-11, Р-37
135 750,0
тонна
Жидкое комплексное удобрение (ЖКУ)
N-11, Р-37
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ) марки 10-34
N-10, Р-34
19.
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
146 428,57
тонна
Нитроаммофоска марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 15:15:15
N 15 P 15 K 15
Нитроаммофоска 15:15:15, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N 15 P 15 K 15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 16:16:16
N 16 P 16 K 16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска марки 17:17:17
N-17, P-17, K-17
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 7:7:7
N-7, P-7, K-7
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N-8, P-24, K-24
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-плюс 9-20-20
N-9, P-20, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска
9-25-25
N-9, P-25, K-25
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N-10, P-20, K-20
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 21:0,1:21
N-21, P-0,1, K-21
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N-15, P-24, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-8
N-16, P-16, K-8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26, NPK-1 (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки: диаммофоска 10-26-26, NPK-1 (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Нитроаммофоска марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Смешанные минеральные удобрения ФЕРТИМ марки FertiM NPK 10:26:26

N-10, P2O5-26, К2О-26
Азотты-фосфорлы-
калийлі тыңайтқыш, 10:20:20 маркалы
N 10 P 20 K 20
Азотты-фосфорлы-
калийлі тыңайтқыш, 12:32:12 маркалы
N-12 P-32 K-12
Азотты-фосфорлы-
калийлі тыңайтқыш, 13:19:19 маркалы
N-13, P-19, K-19
Азотты-фосфорлы-
калийлі тыңайтқыш,
8-20-30 маркалы
N-8, P-20, K-30
Азотты-фосфорлы-
калийлі тыңайтқыш, 8:20:30 маркалы
Азотты-фосфорлы-
калийлі тыңайтқыш, 8:19:29 маркалы
N-8, P-19, K-29
NPK 13-13-24 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска маркалы: 19:4:19
N-19, P-4, K-19
Нитроаммофоска маркалы: 21:1:21
N-21, P-1, K-21
Нитроаммофоска: 23:13:8 маркалы
N-23, P-13, K-8
20.
Нитроаммофоска NPK,
16:16:16+В мркасы
N-16, P-16, K-16, B-0,03
145 089,0
тонна
Нитроаммофоска NPK, 16:16:16+Zn маркалы
N-16, P-16, K-16, Zn-0,21
16:16:16+BCMZ маркалы нитроаммофоска NPK
N-16, P-16, K-16, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
16:16:16+BCMZ маркалы нитроаммофоска NPK
N-16, P-16, K-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Нитроаммофоска (азофоска),
NPK 20:10:10+S+Zn маркалы
N 20, P 10, K 10, Zn-0,21
NPK(S) 8-20-30(2) маркалы
азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-20, K-30, S-2
NPKS-8 маркалы
азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-20, K-30, S-2
NPK 20-10-10+S маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P-10, K-10, S-4
NPК(S) 15-15-15(10) маркалы құрамында күкірті бар азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15, S-10
NPK 27-6-6+S маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P-6, K-6, S-2,6
NPК(S)13-17-17(6) маркалы құрамында күкірті бар азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-13, P-17, K-17, S-6
NPК(S) 13-17-17(6)+0,15В+0,6Zn маркалы құрамында күкірті бар азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Нитроаммофоска, 10:26:26 маркалы
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, диаммофоска NPK 10:26:26+B маркалы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, диаммофоска NPK 10:26:26+Zn маркалы
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ маркалы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ маркалы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10:10+S+B маркалы
N 20, P 10, K 10, S-4, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10:10+S+BMZ маркалы
N-20, P-10, K-10, S-4, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10:10+S+BСMZ маркалы
N-20, P-10, K-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Жақсартылған түйіршікті метрикалық
құрамды нитроаммофоска

N-10, P2O5-26, К2О-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N 10 P 20 K 20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 12:32:12
N-12 P-32 K-12
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8-20-30
N-8, P-20, K-30
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:20:30
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:19:29
N-8, P-19, K-29
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 13-13-24
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска марки: 19:4:19
N-19, P-4, K-19
Нитроаммофоска марки: 21:1:21
N-21, P-1, K-21
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8
20.
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+В
N-16, P-16, K-16, B-0,03
145 089,0
тонна
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+Zn
N-16, P-16, K-16, Zn-0,21
Нитроаммофоска NPK марки: 16:16:16+BMZ
N-16, P-16, K-16, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска NPK марки: 16:16:16+BCMZ
N- 16, P-16, K-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+Zn
N 20, P 10, K 10, Zn-0,21
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее, марки NPK(S) 8-20-30(2)
N-8, P-20, K-30, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPKS-8
N-8, P-20, K-30, S-2
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 20-10-10+S
N-20, P-10, K-10, S-4
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее, марки NPК(S) 15-15-15(10)
N-15, P-15, K-15, S-10
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 27-6-6+S
N-27, P-6, K-6, S-2,6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее, марки NPК(S)13-17-17(6)
N-13, P-17, K-17, S-6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее, марки NPК(S) 13-17-17(6)+0,15В+0,6Zn
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
Нитроаммофоска марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Нитроаммофоска, марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+B
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+Zn
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+B
N 20, P 10, K 10, S-4, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BMZ
N-20, P-10, K-10, S-4, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BCMZ
N-20, P-10, K-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава

N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
16:16:16 маркалы
жақсартылған түйіршікті метрикалық
құрамды нитроаммофоска
8:24:24 маркалы жақсартылған түйіршікті метрикалық
құрамды нитроаммофоска
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
17:0,1:28 маркалы жақсартылған түйіршікті метрикалық
құрамды нитроаммофоска
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
21:0,1:21 маркалы жақсартылған түйіршікті метрикалық құрамды нитроаммофоска
N-21, P-0,1, K-21, S-2, Ca-1, Mg-0,6
15:24:16 маркалы жақсартылған түйіршікті метрикалық құрамды нитроаммофоска
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
14:14:23 маркалы Нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
21.
NP+S=20:20+14 маркалы
Құрамында күкірті бар азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш,
N-20, P-20, S-14
75 000,0
тонна
20:20 маркалы құрамында күкірті бар күрделі азот-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
20:20 маркалы құрамында күкірті бар күрделі азот-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P-20, S-8-14
Құрамында азот-фосфор күкірті бар тыңайтқыш, SiB маркасы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-14
Фертим (КМУ Фертим) NPS (N-20, P-20 +S-14) маркалы кешенді минералды тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
Құрамында күкірті бар азот-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P2О5-20 + S-14
NP+S=16:20+12 маркалы құрамында күкірті бар азот-фосфорлы тыңайтқыш
N-16, P-20, S-12
Cульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос марки 16:20:12
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16, P-16, S-10
22.
Құрамында күкірті бар күрделі азот-фосфорлы тыңайтқыш,
20:20+В маркалы
N-20, P-20, S-14, B-0,03
204 250,0
тонна
20:20+ВMZ маркалы Құрамында күкірті бар күрделі азот-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
20:20+Zn маркалы Құрамында күкірті бар күрделі азот-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14, Zn-0,21
20:20+BCMZ маркалы Құрамында күкірті бар күрделі азот-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
23.
Азот-фосфор-күкірт құрамында А, Б, В, ұнтақ маркалы тыңайтқыш (NPK-тыңайтқыш) бар
NH4 кем емес-6%; Р2О5-11,0; SO3-15.0; СаО-14,0; MgO-0,25
124 327,0
тонна
24.
Моноаммонийфосфат арнайы
суда еритін, А маркалы
N-12, P2О5-61
475 000,0
тонна
Моноаммонийфосфат
P2О5-61, N 12
Моноаммонийфосфат тазартылған
N-12%, P2O-61%
Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш: 12-61-0 (MAP)
N-12%, P2O-61%
25.
Монофосфат калий агрохимикаты
P 52 K 34
700 000,0
тонна
Монокалийфосфат
P2O-52, K20-34
Монокалийфосфат (МКР)
P2O-52, K20-34,4
Монофосфат калийлі Haifa агрохимикаты
P2O5-52, K20-34
Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш:
0-52-34 (MKP)
P2O5-52%, K2O–34%
26.
Фертим (КМУ Фертим) маркалы NPS (N-9, P-14 + S-10)
N-9, P-14, S-10
190 000,0
тонна
Микротыңайтқыштар
27.
Микроэлементтері бар "Биобарс-М" биоайтқышы күрделі аралас

N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава, марки 16:16:16
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава, марки 8:24:24
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава, марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава, марки 21:0,1:21
N-21, P-0,1, K-21, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава, марки 15:24:16
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
21.
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
75 000,0
тонна
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20
N-20, P-20, S-8-14
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модицированное минеральное удобрение)
N-20, P-20, S-14
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-20, P-20 +S-14)
N-20, P-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее
N-20, P2О5-20 + S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Cульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос марки 16:20:12
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16, P-16, S-10
22.
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+В
N-20, P-20, S-14, B-0,03
204 250,0
тонна
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+ВMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+Zn
N-20, P-20, S-14, Zn-0,21
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+BCMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
23.
Азот-фосфор-сера содержащее удобрение (NPS-удобрение) марки А, Б, В, порошковидное
NH4 – не менее 6%; Р2О5-11,0; SO3-15.0; СаО-14,0; MgO-0,25
124 327,0
тонна
24.
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый, марки А
N-12, P2О5-61
475 000,0
тонна
Моноаммонийфосфат
P2О5-61, N 12
Моноаммонийфосфат очищенный
N-12%, P2O-61%
Комплексное удобрение Growfert марки: 12-61-0 (MAP)
N-12%, P2O5-61%
25.
Агрохимикат монофосфат калия
P 52 K 34
700 000,0
тонна
Монокалийфосфат
P2O-52, K20-34
Монокалийфосфат (МКР)
P2O-52, K20-34,4
Haifa Монофосфат калия
P2O5-52, K20-34
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-52-34 (MKP)
P2O5-52%, K2O–34%
26.
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-9, P-14 + S-10)
N-9, P-14, S-10
190 000,0
тонна
Микротыңайтқыштар
27.
Биоудобрение "Биобарс-М" с микроэлементами сложно-смешанное

N–2-5%; P2O5–0,66–1,6%; К2О–2–5%; S–0,65–1,65%, B-0,10; Fe2O3-0,15; Co-0,02; Mn-0,15; Cu-0,10; Mo-0,01; Zn-0,10
2 232,14
литр
28.
YaraLiva Calcinit тыңайтқышы (кальций нитраты)
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
187 500,00
тонна
YaraLivaТМ CALCINIT кальцийнитраты
YaraLivaТМ Сalcinit кальций нитраты
Концентрацияланған кальций нитраты (Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7, CaO-33; Ca-23,5
Сұйық кальций нитраты
Са(NО3)2-51
Haifa кальций селитрасы
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш: 15-0-0 + 27 CaO (CN)
N-15%, CaO-27%
"Г" маркалы түйіршіктелген кальций нитраты
N-26,8%, CaO-31%
"Е" маркалы түйіршіктелген кальций нитраты
N-15,5%, CaO-26,5%
Abocol CN кальций селитрасы
N-15,5, N-NO3-14,4, CaO-26,5
29.
Kristalon Special 18-18-18
минералды тыңайтқышы
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
420 000,00
тонна
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36 минералды тыңайтқышы
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13
минералды тыңайтқышы
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Cucumber 14-11-31 минералды тыңайтқышы
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002

N–2-5 %; P2O5–0,66–1,6%; К2О–2–5%; S–0,65–1,65%, B-0,10; Fe2O3-0,15; Co-0,02; Mn-0,15; Cu-0,10; Mo-0,01; Zn-0,10
2 232,14
литр
28.
Удобрение YaraLiva Calcinit (нитрат кальция)
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
187 500,00
тонна
Нитрат кальция YaraLivaТМ CALCINIT
YaraLiva CALCINIT (кальциевая селитра)
Нитрат кальция концентрированный (Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7, CaO-33; Ca-23,5
Нитрат кальция жидкий
Са(NО3)2-51
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Комплексное удобрение Growfert марки: 15-0-0 + 27 CaO (CN)
N-15%, CaO-27%
Селитра кальциевая гранулированная, марки "Г"
N-26,8%, CaO-31%
Селитра кальциевая гранулированная, марки "Е"
N-15,5%, CaO-26,5%
Кальциевая селитра Abocol CN
N-15,5, N-NO3-14,4, CaO-26,5
29.
Минеральное удобрение Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
420 000,00
тонна
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002

N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Ti-0,02%
3 150,00
литр
65.
"Картоп үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%, Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
3 150,00
литр
66.
"Қызылша үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,02%, Na2O-3,0%

N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Ti-0,02%
3 150,00
литр
65.
Удобрение Ультрамаг Комби, марки "Для картофеля"
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%, Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
3 150,00
литр
66.
Удобрение Ультрамаг Комби, марки "Для свеклы"
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,02%, Na2O-3,0%

3 150,00
литр
67.
Суда еритін NPK тыңайтқыш, маркасы 6:14:35+2MgO+MЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
566 940,00
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқыш, маркасы 6:14:35+2MgO+MЭ
Суда еритін NPK тыңайтқыш, маркасы 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыш, маркасы 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқыш, маркасы 13:40:13+MЭ
N-13, P-40, K-13+МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқыш, маркасы 13:40:13+MЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыш, маркасы 15:15:30+1,5MgO+МЭ

3 150,00
литр
67.
Водорастворимое NPK удобрение, марки 6:14:35+2MgO+MЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
566 940,00
тонна
Водорастворимое NPK удобрение, марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение, марки 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение, марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение, марки 13:40:13+MЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 15:15:30+1,5MgO+МЭ

N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыш, маркасы 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыш, маркасы 18:18:18+3MgO+МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқыш, маркасы 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыш, маркасы 20:20:20+МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқыш, маркасы 3:11:38+3MgO+МЭ
N-3, P-11, K-38+3MgO+MЭ
68.
Фертигрейн Старт

N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05,
Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки: 18:18:18 +3MgO+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение, марки 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки: 20:20:20+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение, марки: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38+3MgO+MЭ
68.
Фертигрейн Старт

Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE) тыңайтқышы
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4) тыңайтқышы
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)

УдобрениеМастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE)
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO-3%,SO3-6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р205-20%; К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)

Аминосит 33% (Aminosit 33%) тыңайтқышы
бос аминқышқылдары 33, жалпы N-9,8, органикалық заттар-48
4 196,50
литр
118.
"Нутривант Плюс дәнді" тыңайтқышы
N-19; Р-19; К-19, MgO-2, Fe-0,05, Zn-0,2, B-0,1, Mn-0,2 , Cu-0,2, Mo-0,002
2 678,50
килограмм
N-6; Р-23; К-35, MgO-1, Fe-0,05, Zn-0,2, B-0,1, Mn-0,2 , Cu-0,25, Mo-0,002
"Нутривант Плюс майлы" тыңайтқышы
P-20; K-33, MgO-1, S-7,5, Zn-0,02, B-0,15, Mn-0,5, Mo-0,001

Удобрение Аминосит 33% (Aminosit 33%)
свободные аминокислоты 33, общий N-9,8, органическое вещество-48
4 196,50
литр
118.
Удобрение "Нутривант Плюс зерново"
N-19; Р-19; К-19, MgO-2, Fe-0,05, Zn-0,2, B-0,1, Mn-0,2 , Cu-0,2, Mo-0,002
2 678,50
килограмм
N-6; Р-23; К-35, MgO-1, Fe-0,05, Zn-0,2, B-0,1, Mn-0,2 , Cu-0,25, Mo-0,002
Удобрение "Нутривант Плюс масличный"
P-20; K-33, MgO-1, S-7,5, Zn-0,02, B-0,15, Mn-0,5, Mo-0,001

Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы маркасы: 13-6-26+8 CaO
N-13%, P2O5-6%, K2O–26%, CaO-8%, B–0,01%, Cu –0,01%, Fe–0,02%, Mn–0,01%, Mo–0,005%, Zn-0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы маркасы: 15-5-30+2MgO
N-15%, P2O5-5%, K2O–30%, MgO-2%, B–0,01%, Cu–0,01%, Fe–0,02%, Mn-0,01%, Mo–0,005%, Zn-0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы маркасы: 15-30-15
N-15%, P2O5-30%, K2O–15%, B–0,01%, Cu–0,01%, Fe–0,02%, Mn–0,01%, Mo–0,005%, Zn-0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы маркасы: 16-8-24+2MgO;
N-16%, P2O5-8%, K2O–24%, MgO-2%, B–0,01%, Cu –0,01%, Fe–0,02%, Mn–0,01%, Mo–0,005%, Zn-0,01%

Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 13-6-26+8 CaO
N-13%, P2O5-6%, K2O–26%, CaO-8%, B–0,01%, Cu–0,01%, Fe–0,02%, Mn–0,01%, Mo–0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-5-30+2MgO
N-15%, P2O5-5%, K2O–30%, MgO-2%, B–0,01%, Cu –0,01%, Fe–0,02%, Mn–0,01%, Mo–0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-30-15
N-15%, P2O5-30%, K2O–15%, B–0,01%, Cu–0,01%,
Fe–0,02%, Mn–0,01%, Mo–0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 16-8-24+2MgO;
N-16%, P2O5-8%, K2O–24%, MgO-2%, B–0,01%, Cu–0,01%, Fe–0,02%, Mn–0,01%, Mo–0,005%,
Zn-0,01%

Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы маркасы: 18-18-18+1MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O–18%, MgO-1%, B–0,01%, Cu–0,01%, Fe–0,02%, Mn–0,01%, Mo–0,005%, Zn-0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы маркасы: 20-10-20
N-20%, P2O5-10%, K2O–20%, B–0,01%, Cu–0,01%, Fe–0,02%, Mn–0,01%, Mo–0,005%, Zn-0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы маркасы: 20-20-20
N-20%, P2O5-20%, K2O–20%, B–0,01%, Cu–0,01%, Fe–0,02%, Mn–0,01%, Mo–0,005%, Zn-0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы маркасы:
8-20-30
N-8%, P2O5-20%, K2O–30%, B–0,01%, Cu–0,01%, Fe–0,02%, Mn–0,01%, Mo–0,005%, Zn-0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы маркасы
3-5-55

Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 18-18-18+1MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O–18%, MgO-1%, B–0,01%, Cu–0,01%, Fe–0,02%, Mn–0,01%, Mo–0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-10-20
N-20%, P2O5-10%, K2O–20%, B–0,01%, Cu–0,01%, Fe–0,02%, Mn–0,01%, Mo–0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-20-20
N-20%, P2O5-20%, K2O–20%, B–0,01%, Cu–0,01%, Fe–0,02%, Mn–0,01%, Mo–0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 8-20-30
N-8%, P2O5-20%, K2O–30%, B–0,01%, Cu–0,01%, Fe–0,02%, Mn–0,01%,
Mo–0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-5-55

3 000,00
литр
189.
Волски Моно-Сера" маркалы, "Волски Моноформы" сұйық микротыңайтқышы
N-2, SO3-72, MgO-2,3
1 410,72
литр
190.
"Волски Моно-Бор" маркалы, "Волски Моноформы" сұйық микротыңайтқышы
B-10
2 352,68
литр
191.
"Волски Моно-Цинк" маркалы, "Волски Моноформы" сұйық микротыңайтқышы
Zn-6,1, N-5
1 651,79
литр
192.
"Волски Моно-Темір" маркалы, "Волски Моноформы" сұйық микротыңайтқышы
Fe-7,7%, N-5%
2 150,00
литр
193.
"Микромак" маркалы, "Волски Микрокомплекс" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu:0,61-3,55, Zn:0,52-3,11, В:0,18-0,61, Mn:0,18-0,49, Fe:0,19-0,49, Mo:0,27-1,14, Со:0,18-0,31, Se:0,004-0,012, Cr:0,031-0,194, Ni:0,008-0,015, Li:0,044-0,129, V:0,034-0,158, N:0,3-4,4, P2О5:0,2-0,6, K2О:0,84-5,9, SО3:1,0-5,0, MgО:0,34-2,08
1 772,32
литр
194.
"Микроэл" маркалы, "Волски Микрокомплекс" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu:0,6, Zn: 1,3, В:0,15, Mn: 0,31, Fe:0,3, Mo: 0,2, Со:0,08, Se:0,009, Cr:0,001, Ni:0,006, Li:0,04, N:0,4, K2О: 0,03, SО3:5,7, MgО: 1,32
1 776,79
литр
195.
"Экомак" маркалы, "Волски Микрокомплекс" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu-0,97, Zn-0,98, B-0,35, Mn-0,58, Fe-0,35, Mo-0,09, N-2,4, P2O5-0,61, K2O-1,77, SO3-4,9, MgO-0,97, Co-0,18
2 000,00
литр
196.
"Страда N" маркалы, "Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu:0,06, Zn:0,13, В:0,016, Mn:0,05, Fe:0,03, Mo:0,05, Со:0,001, Se:0,001, N:27, P2О5:2, K2О:3, SО3:1,26, MgО: 0,15
839,29
литр
197.
"Страда Р" маркалы, "Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu:0,07, Zn:0,16, В:0,02, Mn:0,05, Fe:0,07, Mo:0,05, Со:0,01, Se:0,002, N:5, P2О5:20, K2О:5, SО3:0,8, МgО:0,18
1 763,40
литр
198.
"Страда К" маркалы, "Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu:0,005, Zn:0,005, В:0,009, Mn:0,019, Fe:0,02, Mo:0,001, Со:0,001, Se:0,001, N:4, P2О5:5, K2О:12, SО3:3,5
950,90
литр
199.
Boron 150 тыңайтқышы
Бороэтаноламин-98-100, соның ішінде В-10,6-11%
2 101,50
литр
200.
Нановит Супер
N-10,0%, К2О–5,0%; MgO–2,46%; SO3-0,35%, Cu-0,37%; В-0,37%, Fe–0,07%; Mn-0,04%; Zn-0,21%, Мо-0,002%; аминқышқылдар–2,86%; органикалық қышқылдар–2,30%; моносахаридтер-0,00403%,
1 600,00
литр
201.
Нановит Макро
N–11,1 %; P2O5-4,03%; К2О-6,47%; SO3–0,02 %; Cu–0,01%;В–0,02%; Fe–0,02 %; Mn-0,01 %; Zn–0,01%; аминқышқылдар–3,0%; органикалық қышқылдар–0,7%; полисахаридтер–0,00388 %; фитогормондар–0,00044%.
1 450,00
литр
202.
Нановит Микро
N–3,98 %; MgO–4,53%; SO3–3,91%; Cu–0,51%; В–0,51%; Fe–0,60%; Mn-0,94%; Zn–0,50%; Мо-0,002%; аминқышқылдар–5,19 %; органикалық қышқылдар– 5,30%; полисахаридтер–0,00379%; фитогормондар–0,00043%; гумин қышқылдары–0,25 %, фульвоқышқылдары–0,045 %

3 000,00
литр
189.
Жидкое микроудобрение "Волски Моноформы", марки "Волски Моно-Сера"
N-2, SO3-72, MgO-2,3
1 410,72
литр
190.
Жидкое микроудобрение "Волски Моноформы", марки "Волски Моно-Бор"
B-10
2 352,68
литр
191.
Жидкое микроудобрение "Волски Моноформы", марки "Волски Моно-Цинк"
Zn-6,1, N-5
1 651,79
литр
192.
Жидкое микроудобрение "Волски Моноформы", марки "Волски Моно-Железо"
Fe-7,7%, N-5%
2 150,00
литр
193.
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс", марки "Микромак"
Cu:0,61-3,55, Zn:0,52-3,11, В:0,18-0,61, Mn:0,18-0,49, Fe:0,19-0,49, Mo:0,27-1,14, Со:0,18-0,31, Se: 0,004-0,012, Cr: 0,031-0,194, Ni:0,008-0,015, Li:0,044-0,129, V:0,034-0,158, N:0,3-4,4, P2О5:0,2-0,6, K2О:0,84-5,9, SО3:1,0-5,0, MgО:0,34-2,08
1 772,32
литр
194.
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс", марки "Микроэл"
Cu: 0,6, Zn: 1,3, В: 0,15, Mn: 0,31, Fe: 0,3, Mo: 0,2, Со: 0,08, Se:0,009, Cr:0,001, Ni: 0,006, Li: 0,04, N: 0,4, K2О: 0,03, SО3:5,7, MgО: 1,32
1 776,79
литр
195.
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс", марки "Экомак"
Cu-0,97, Zn-0,98, B-0,35, Mn-0,58, Fe-0,35, Mo-0,09, N-2,4, P2O5-0,61, K2O-1,77, SO3-4,9, MgO-0,97, Co-0,18
2 000,00
литр
196.
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда", марки "Страда N"
Cu:0,06, Zn:0,13, В:0,016, Mn:0,05, Fe:0,03, Mo:0,05, Со:0,001, Se:0,001, N:27, P2О5:2, K2О:3, SО3:1,26, MgО: 0,15
839,29
литр
197.
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки, "Страда Р"
Cu:0,07, Zn:0,16, В:0,02, Mn:0,05, Fe:0,07, Mo:0,05, Со:0,01, Se:0,002, N:5, P2О5:20, K2О:5, SО3:0,8, МgО:0,18
1 763,40
литр
198.
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки, "Страда К"
Cu:0,005, Zn:0,005, В:0,009, Mn:0,019, Fe:0,02, Mo:0,001, Со:0,001, Se:0,001, N:4, P2О5:5, K2О:12, SО3:3,5
950,90
литр
199.
Удобрение Boron 150
Бороэтаноламин-98-100, в том числе В-10,6-11%
2 101,50
литр
200.
Нановит Супер
N-10,0%, К2О – 5,0%; MgO – 2,46%; SO3-0,35%, Cu-0,37%; В-0,37%, Fe – 0,07%; Mn- 0,04%; Zn-0,21%, Мо - 0,002%; аминокислоты – 2,86%; органические кислоты – 2,30%; моносахариды-0,00403%, фитогормоны – 0,00046%
1 600,00
литр
201.
Нановит Макро
N–11,1 %; P2O5-4,03%; К2О-6,47%; SO3–0,02 %; Cu–0,01 %; В–0,02 %; Fe–0,02 %; Mn-0,01 %; Zn–0,01 %; аминокислоты–3,0 %; органические кислоты–0,7 %; полисахариды–0,00388 %; фитогормоны–0,00044 %
1 450,00
литр
202.
Нановит Микро
N–3,98%; MgO–4,53%; SO3–3,91 %; Cu–0,51 %; В–0,51%; Fe–0,60%; Mn-0,94%; Zn–0,50%; Мо-0,002%; аминокислоты–5,19%; органические кислоты–5,30%; полисахариды–0,00379%; фитогормоны–0,00043%; гуминовые кислоты–0,25%, фульвокислоты–0,045%

1 450,00
литр
203.
Нановит Моно Бор
В-10,95%; аминқышқылдар–1,5%; моносахаридтер–0,00368%; фитогормондар–0,00042%
1 675,00
литр
204.
Нановит Моно Марганец
Mn-10,84%; N-2,66%;SO3-4,41%; аминқышқылдар–1,39 %; органикалық қышқылдар–7,20%; моносахаридтер–0,00329 %; фитогормондар–0,00038 %
1 375,00
литр
205.
Нановит Моно Мыс
N–5,40 %; SO3–2,66%; Cu–5,65%; аминқышқылдар–2,68 %; органикалық қышқылдар–6,20%; моносахаридтер–0,00397%; фитогормондар–0,00045%
1 375,00
литр
206.
Нановит Моно Мырыш
Zn–7,67 %; N–5,41%; SО3–3,61 %; аминқышқылдар–2,78 %; органикалық қышқылдар–8,35%; моносахаридтер–0,00385%; фитогормондар–0,00044%
1 450,00
литр
207.
Кальций Нановиті
N–8,86 %, MgO–0,71 %; SO3–0,77%; СаО–15,0 %;Cu-0,02%; В–0,04%; Fe–0,21%; Mn-0,11%; Zn–0,02% ; аминқышқылдар–0,78%; органикалық қышқылдар–0,10%; полисахаридтер–0,00347%; фитогормондар–0,0004%
1 375,00
литр
208.
Фосфор Нановиті
N–4,53 %, Р2О5–30,00%; В–0,51 %; Zn–0,51%; SO3–0,25%; аминқышқылдар–0,08 %; органикалық қышқылдар–4,5%; полисахаридтер–0,00365%; фитогормондар–0,00042%
2 050,00
литр
209.
Молибден Нановиті
N–3,34%, SO3–0,25%; В–0,50% л; Мо–3,00%; Zn–0,50%; аминқышқылдар–4,26%; органикалық қышқылдар–16,5%; полисахаридтер–0,00417%; фитогормондар–0,00048%
1 900,00
литр
210.
НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7%, MgO–0,1%; SO3–0,08%; Cu-0,015%; В–0,01%; Fe–0,01%; Mn-0,02%; Мо–0,006%; Zn–0,02%; Р2 О5–1,0%; К2О–1,1%, Si-0,004%; Co–0,004%; аминқышқылдар–35,0%; моносахаридтер–0,1%; фитогормондар–0,012%
3 100,00
литр
211.
3:18:18 маркалы
Нановит Терра
N–3,0%, Р2 О5–18,0%; К2О–18,0%; MgO–0,015%; SO3–0,015%; В–0,022%; Cu–0,038%; Fe–0,07%; Mn–0,030%; Мо–0,015%; Zn–0,015 %; Si–0,015%; Co–0,0015%
1 412,50
литр
5:20:5 маркалы
Нановит Терра
N–5,0%, Р2 О5–20,0%; К2О–5,0%; MgO–0,010%; SO3–0,010%; В–0,020%; Cu–0,040%; Fe–0,070%; Mn–0,035 %; Мо–0,010%; Zn–0,010%;, Si–0,010%; Co–0,001%
9:18:9 маркалы
Нановит Терра
N–9,0%, Р2 О5–18,0%; К2О–9,0%; MgO–0,012%; SO3–0,012%; В–0,018%; Cu–0,035%; Fe–0,065%; Mn–0,028%; Мо–0,012%; Zn–0,012%;, Si–0,012%; Co–0,0012%
212.
"SunnyMix бидай" тыңайтқышы
N-4% P2O5-40% K2O-5,48% B-4,5% Zn-14,6% Mo-0,5% MgO-6,56% Mn-21,1% Fe-14% S-7,95 Cu-7,6%, органикалық қышқылдар-25 грамм/литр, аминқышқылдар-25 грамм/литр, өсімдіктердің өсуі мен иммунитетін стимуляторлар-10 грамм/литр
1 850,00
литр
213.
SunnyMix B тыңайтқышы
N-4,05% B-10,2%
1 850,00
литр
214.
"SunnyMix универсалды" тыңайтқышы"
N-2,33% P2O5-20,3% K2O-13,7% B-5,1% Zn-5,6% Mo-0,06% Co-0,01% MgO-8,2% Mn-8,13% Fe-1,0% Cu-1,6%, органикалық қышқылдар -25 грамм/литр, аминқышқылдар-25 грамм/литр, өсімдіктердің өсуі мен иммунитетін стимуляторлар-10 грамм/литр

1 450,00
литр
203.
Нановит Моно Бор
В-10,95%; аминокислоты–1,5%; моносахариды–0,00368%; фитогормоны–0,00042%
1 675,00
литр
204.
Нановит Моно Марганец
Mn-10,84%; N-2,66%; SO3-4,41%; аминокислоты–1,39%; органические кислоты–7,20%; моносахариды–0,00329%; фитогормоны–0,00038%
1 375,00
литр
205.
Нановит Моно Медь
N–5,40%; SO3–2,66%; Cu–5,65%; аминокислоты–2,68 %; органические кислоты–6,20%; моносахариды–0,00397 %; фитогормоны–0,00045%
1 375,00
литр
206.
Нановит Моно Цинк
Zn–7,67%; N–5,41%; SО3–3,61%; аминокислоты–2,78%; органические кислоты–8,35%; моносахариды–0,00385%; фитогормоны–0,00044%
1 450,00
литр
207.
Нановит Кальциевый
N–8,86%, MgO–0,71%; SO3–0,77%; СаО–15,0%; Cu-0,02%; В–0,04%; Fe–0,21%; Mn-0,11 %; Zn–0,02 % ; аминокислоты–0,78 %; органические кислоты–0,10%; полисахариды–0,00347%; фитогормоны 0,0004%
1 375,00
литр
208.
Нановит Фосфорный
N–4,53%, Р2О5–30,00%; В–0,51%; Zn–0,51%; SO3–0,25%; аминокислоты–0,08%; органические кислоты–4,5%; полисахариды–0,00365%; фитогормоны–0,00042%
2 050,00
литр
209.
Нановит Молибденовый
N–3,34%, SO3–0,25%; В–0,50%; Мо–3,00%; Zn–0,50%; аминокислоты–4,26%; органические кислоты–16,5%; полисахариды–0,00417%; фитогормоны–0,00048%
1 900,00
литр
210.
НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7%, MgO–0,1%; SO3–0,08%; Cu-0,015%; В–0,01%; Fe–0,01%; Mn-0,02%; Мо–0,006%; Zn–0,02%; Р2 О5 –1,0%; К2О–1,1%, Si-0,004 %; Co–0,004%; аминокислоты–35,0%; моносахариды–0,1%; фитогормоны–0,012%
3 100,00
литр
211.
НАНОВИТ ТЕРРА марки 3:18:18
N–3,0%, Р2 О5–18,0%; К2О–18,0%; MgO–0,015%; SO3–0,015%; В–0,022%; Cu–0,038%; Fe–0,07%; Mn–0,030%; Мо–0,015%; Zn–0,015%;, Si–0,015%; Co–0,0015%
1 412,50
литр
НАНОВИТ ТЕРРА марки 5:20:5
N–5,0%, Р2 О5–20,0%; К2О–5,0%; MgO–0,010%; SO3–0,010%; В–0,020%; Cu–0,040%; Fe–0,070%; Mn–0,035%; Мо–0,010%; Zn–0,010%; Si–0,010%; Co–0,001%
НАНОВИТ ТЕРРА марки 9:18:9
N–9,0%, Р2 О5–18,0%; К2О–9,0%; MgO–0,012%; SO3–0,012%; В–0,018%; Cu–0,035%; Fe–0,065%; Mn–0,028%; Мо–0,012%; Zn–0,012%; Si–0,012%; Co–0,0012%
212.
Удобрение "SunnyMix пшеница"
N-4% P2O5-40% K2O-5,48% B-4,5% Zn-14,6% Mo-0,5% MgO-6,56% Mn-21,1% Fe-14% S-7,95 Cu-7,6%, органические кислоты-25г/л, аминокислоты -25г/л, стимуляторы роста и иммунитета растений - 10г/л
1 850,00
литр
213.
Удобрение SunnyMix B
N-4,05% B-10,2%
1 850,00
литр
214.
Удобрение "SunnyMix универсальный"
N-2,33% P2O5-20,3% K2O-13,7% B-5,1% Zn-5,6% Mo-0,06% Co-0,01% MgO-8,2% Mn-8,13% Fe-1,0% Cu-1,6%, органические кислоты-25г/л, аминокислоты-25г/л, стимуляторы роста и иммунитета растений-10г/л

Гумин заттарының тұздары-80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%. Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
4 375,00
килограмм
236.
БМ маркалы Лигногумат
Гумин заттарының тұздары–40,0-45,0%, K2O-5,0-19,0%, S-1,5%. Fe-0,005-0,1%, Mn-0,005-0,06%, Cu-0,005-0,06%, Zn-0,005-0,06%, Mo-0,003-0,008%, Se-0-0,002%, B-0,01-0,15%, Co-0,005-0,06%, N-0,1-16,0%, P-0,1-24,0%
1 250,00
литр
237.
ВМ- NPK маркалы Лигногумат

Соли гуминовых веществ-80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%. Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
4 375,00
килограмм
236.
Лигногумат марки БМ
Соли гуминовых веществ–80,0-90,0%, K2O-5,0-19,0%, S-3,0%. Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
1 250,00
литр
237.
Лигногумат марки ВМ- NPK

Гумин заттарының тұздары–40,0-45,0%, K2O-5,0-19,0%, S-1,5%. Fe-0,005-0,1%, Mn-0,005-0,06%, Cu-0,005-0,06%, Zn-0,005-0,06%, Mo-0,003-0,008%, Se-0-0,002%, B-0,01-0,15%, Co-0,005-0,06%, N-0,1-16,0%, P-0,1-24,0%
238.
Б Супер Био маркалы Лигногумат
Гумин заттарының тұздары–80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%
1 400,00
литр
239.
Poly-Feed 5.1.1. суда еритін NPK тыңайтқышы, Формуласы: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15

Соли гуминовых веществ–40,0-45,0%, K2O-5,0-19,0%, S-1,5%. Fe-0,005-0,1%, Mn-0,005-0,06%, Cu-0,005-0,06%, Zn-0,005-0,06%, Mo-0,003-0,008%, Se-0-0,002%, B-0,01-0,15%, Co-0,005-0,06%, N-0,1-16,0%, P-0,1-24,0%
238.
Лигногумат марки Б СУПЕР БИО
Соли гуминовых веществ–80,0-90,0%, K2O-9,0%,
S-3,0%
1 400,00
литр
239.
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15

700 000,00
тонна
Poly-Feed 5.1.1. суда еритін NPK тыңайтқышы, Формуласы: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
Poly-Feed 5.1.1. суда еритін NPK тыңайтқышы, Формуласы: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы,Формуласы: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы, Формуласы: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы, Формуласы: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы, Формуласы: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы, Формуласы: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы, Формуласы: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы, Формуласы: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23
Poly-Feed 6.0.1. суда еритін NPK тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формуласы: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
Poly-Feed 6.0.1. суда еритін NPK тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формуласы: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO2
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
Poly-Feed 6.0.1. суда еритін NPK тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формуласы: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
Poly-Feed 6.0.1. суда еритін NPK тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формуласы: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
Poly-Feed 6.0.1. суда еритін NPK тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формуласы: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
Poly-Feed 6.0.1. суда еритін NPK тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формуласы: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
Poly-Feed 9.0.1. еритін NPK тыңайтқышы, Аммоний Нитраты бар тотықтырғыш
N-17, P2O5-10, K2O-27
Poly-Feed 10.0.1 суда еритін NPK тыңайтқышы, Аммоний нитратымен. Формуласы Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, P2O5-9, K2O-20
240.
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
900 000,00
тонна
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 18-18-18+ME

700 000,00
тонна
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO2
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
Pастворимые NPK удобрения Poly-Feed 9.0.1. Окислитель с Нитратом Аммония
N-17, P2O5-10, K2O-27
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 10.0.1 с Нитратом Аммония. Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, P2O5-9, K2O-20
240.
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
900 000,00
тонна
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME

2 425,00
литр
"Контур Старт" маркалы
"Контур" агрохимикаты
Fe-0,04; Zn-0,015; Mn-0,04; Cu-0,015; MgO-0,5; Mo-0,001;гумин қышқылдары-7; фульвоқышқылдар-3; янтарь қышқылы-3, арахид қышқылы-0,0001
"Контур Рост" маркалы
"Контур" агрохимикаты
Fe-0,04; Zn-0,015; Mn-0,04; Cu-0,015; MgO-0,5; Mo-0,001; гумин қышқылдары-7;фульвоқышқылдар-3; янтарь қышқылы-4, арахид қышқылы-6,6
"Контур Антистресс" маркалы
"Контур" агрохимикаты

2 425,00
литр
Агрохимикат "Контур", марки "Контур Старт"
Fe-0,04; Zn-0,015; Mn-0,04; Cu-0,015; MgO-0,5; Mo-0,001; гуминовые кислоты-7; фульвокислоты-3; янтарная кислота-3; арахидоновая кислота-0,0001
Агрохимикат "Контур", марки "Контур Рост"
Fe-0,04; Zn-0,015; Mn-0,04; Cu-0,015; MgO-0,5; Mo-0,001; гуминовые кислоты-7; фульвокислоты-3; янтарная кислота-4; аминокислоты-6,6
Агрохимикат "Контур", марки "Контур Антистресс"

N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
Ростолон тыңайтқышы маркасы: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
Ростолон тыңайтқышы маркасы: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
Ростолон тыңайтқышы маркасы:14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4

N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
Удобрение Ростолон марки: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
Удобрение Ростолон марки: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
Удобрение Ростолон марки: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4

Ростолон тыңайтқышы маркасы: 14-5-15
N-14, P2O5-5, K2O-15, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
Ростолон тыңайтқышы маркасы:17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9
Ростолон тыңайтқышы маркасы:20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20
307.
Бигус
N-0,271, K-0,054, Mg-0,015, Ca-0,076, Cu-000,214, Fe-0,443, Mn-0,00457, Zn-0,0022, В-0,000667, Мо-0,000410

Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
N-14, P2O5-5, K2O-15, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
Удобрение Ростолон марки: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9
Удобрение Ростолон марки: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20
307.
Бигус
N-0,271, K-0,054, Mg-0,015, Ca-0,076, Cu-000,214, Fe-0,443, Mn 0,00457, Zn-0,0022, В-0,000667, Мо-0,000410

714,29
литр
308.
AryAmin F&V / АРИАМИН F&V
N-6, C-23, аминқышқылдары-10,5
4 050,00
литр
AryAmin С / АРИАМИН С
N-6, C-18, MgO-1, Mn-0,5, Zn-0,5, аминқышқылдары-7,5
309.
Vitalrootтыңайтқышы
Фосфор қышқылы (75%) оның ішінде Фосфор (Р2О5) -11,9-14,1(%), монокалий фосфаты, оның ішінде калий (К2О)-14,56 3,9-6,1(%), теңіз балдырларының сығындысы Ascophyllum nodosum GA142 - оның ішінде бос аминқышқылдары-25,0%, су-50,43%
5 325,00
литр
310.
Starflorтыңайтқышы
MgSO4-30,10%, Na2MoO4-0,06%, GA142-20%
4 400,00
литр
311.
Tonivitтыңайтқышы
P2O5-13, K2O-5, GA142-25
5 325,00
литр
312.
Humasporinтыңайтқышы
N органикалық-0,25, гумин қышқылдары-9,6, гидроксикарбон қышқылдары-2,4, бактериялық штаммдардың мұздатылған кептірілген қоспасы
2 785,72
литр
313.
Reasil Forte Carb-K-Aminoтыңайтқышы
K2O агент-16, P2O5 агент-6, гидроксикарбон қышқылдары-20, амин қышқылдары-4
3 093,75
литр
314.
Reasil Forte Carb-N-Humicтыңайтқышы
N жалпы-20, оның ішінде органикалық-2, оның ішінде мочевина-18, гумин қышқылдары (гуматтар)-6, гидроксикарбон қышқылдары-2, амин қышқылдары-6
1 417,23
литр
315.
Reasil Forte КомбоАктивтыңайтқышы
N жалпы-8, оның ішінде органикалық-2, оның ішінде мочевина-6, агенті бар Си-3,5, агенті бар Mn-3,5, агенті бар Zn-0,25, гидроксикарбон қышқылдары-18, амин қышқылдары-8
2 576,79
литр
316.
Reasil Forte Семя Старттыңайтқышы
N Жалпы-6, N органикалық - 2, n мочевина-4, Р2О5-2,5, К2О-2,5, MgO-2,5, B-2, Co-0,10, Cu-1, Fe-1,2, Mn-1,2, Mo-0,25, Zn-1,2, гидроксикарбон қышқылдары-20, аминқышқылдары-8
2 400,00
литр
317.
Reasil micro Amino Znтыңайтқышы
N жалпы-15, оның ішінде органикалық-2, оның ішінде мочевина-1, оның ішінде нитрат-12, Zn агент-12, гидроксикарбон қышқылдары-18, амин қышқылдары-8
2 576,79
литр
318.
Reasil micro Hydro Mixтыңайтқышы
N жалпы-12, оның ішінде органикалық-2, моковинский-10, агенті бар MgO-4, B бороэтаноломин-2, агенті бар тұз-0,1, агенті бар cu-0,8, агенті бар Fe-5, агенті бар Mn-2,5
3 865,18
литр
319.
Reasil micro Amino B/Mo Humicтыңайтқышы
N жалпы-10, оның ішінде органикалық-1,5, B бороэтаноламин-12, агенті бар Мо-1, гумин қышқылдары (гуматтар) - 4, гидроксикарбон қышқылдары-4, амин қышқылдары-4
3 092,15
литр
320.
Топырақ құнарлылығын қалпына келтіру үшін Reasil® Soil Conditioner тыңайтқышы
N органикалық құрғақ зат-1,5, Р2О5 құрғақ зат-1,5, К2О құрғақ зат-1,5, құрғақ зат үшін жалпы органикалық заттар -75-80, жалпы гумин сығындысы (ЖГС) құрғақ затқа-90-95, табиғи гумин қышқылдары ЖГС-54-56, гумин қышқылдары (калий тұздары)-40, ЖГС-4-6 табиғи фульвоқышқылдары
1 079,47
литр
321.
Органикалық егіншілік үшін
Reasil® Soil Conditioner тыңайтқышы

714,29
литр
308.
AryAmin F&V / АРИАМИН F&V
N-6, C-23, аминокислоты-10,5
4 050,00
литр
AryAmin С/АРИАМИН С
N-6, C-18, MgO-1, Mn-0,5, Zn-0,5, аминокислоты-7,5
309.
Удобрение Vitalroot
Фосфорная кислота (75%) в т.ч. Фосфор (Р2О5)-11,9-14,1(%), монокалийфосфат, в т.ч. Калий (К2О)-14,56 3,9-6,1(%), Экстракт морских водорослей Ascophyllum nodosum GA142- в т.ч. Свободные аминокислоты - 25,0%, вода-50,43%
5 325,00
литр
310.
Удобрение Starflor
MgSO4-30,10%, Na2MoO4-0,06%, GA142-20%
4 400,00
литр
311.
Удобрение Tonivit
P2O5-13, K2O-5, GA142-25
5 325,00
литр
312.
Удобрение Humasporin
N органический-0,25, гуминовые кислоты-9,6, гидроксикарбоновые кислоты-2,4, сублимированная смесь бактериальных штаммов
2 785,72
литр
313.
Удобрение Reasil Forte Carb-K-Amino
K2O с агентом-16, P2O5 с агентом-6, гидроксикарбоновые кислоты-20, аминокислоты-4
3 093,75
литр
314.
Удобрение Reasil Forte Carb-N-Humic
N общий-20, в т.ч. органический-2, в т.ч. мочевинный-18, гуминовые кислоты (гуматы)-6, гидроксикарбоновые кислоты-2, аминокислоты-6
1 417,23
литр
315.
Удобрение Reasil Forte КомбоАктив
N общий-8, в том числе органический-2, в том числе Мочевинный-6, Сu с агентом-3,5, Mn с агентом-3,5, Zn с агентом-0,25, гидроксикарбоновые кислоты-18, аминокислоты-8
2 576,79
литр
316.
Удобрение Reasil Forte Семя Старт
N общий-6, N органический-2, N мочевинный-4, Р2О5-2,5, К2О-2,5, MgO-2,5, B-2, Co-0,10, Cu-1, Fe-1,2, Mn-1,2, Mo-0,25, Zn-1,2, гидроксикарбоновые кислоты-20, аминокислоты-8
2 400,00
литр
317.
Удобрение Reasil micro Amino Zn
N общий-15, в том числе органический-2, в том числе мочевинный-1, в том числе нитратный-12, Zn с агентом -12, гидроксикарбоновые кислоты-18, аминокислоты-8
2 576,79
литр
318.
Удобрение Reasil micro Hydro Mix
N общий-12, в том числе органический-2, мочевинный-10, MgO с агентом-4, B бороэтаноломин-2, Cо с агентом-0,1, Cu с агентом-0,8, Fe с агентом-5, Mn с агентом-2,5
3 865,18
литр
319.
Удобрение Reasil micro Amino B/Mo Humic
N общий-10, в том числе органический-1,5, B бороэтаноломин-12, Мо с агентом-1, гуминовые кислоты (гуматы)-4, гидроксикарбоновые кислоты-4, аминокислоты-4
3 092,15
литр
320.
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для восстановления плодородия почв
N органический на сухое вещество-1,5, Р2О5 на сухое вещество-1,5, К2О на сухое вещество-1,5, общее органическое вещество на сухое вещество-75-80, общий гуминовый экстракт (ОГЭ) на сухое вещество-90-95, гуминовые кислоты природные от ОГЭ-54-56, гуминовые кислоты (калиевые соли) от ОГЭ-40, фульвокислоты природные от ОГЭ-4-6
1 079,47
литр
321.
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для органического земледелия

N органикалық құрғақ зат-1,2-1,7, құрғақ зат үшін жалпы органикалық заттар- 80-85, жалпы гумин сығындысы (ЖГС) С. О. в-90-95, табиғи гумин қышқылдары ЖГС-95-96, табиғи фульвоқышқылдары ЖГС-4-5, гидроксикарбон қышқылдары-16, амин қышқылдары-8
696,43
литр
322.
Микроэлементтері бар
Гумат K/Na тыңайтқышы
N жалпы-3,5, N органикалық-0,25, N мочевина-3,25, Р2О5-0,5, К2О-2,5, MgO-0,1, B-0,1, Co-0,01, Cu-0,05, Fe-0,12, Mn-0,1, Mo-1, Zn-0,12, гумин қышқылдары-7, гидроксикарбон қышқылдары-0,6, амин қышқылдары-2,4

N органический на сухое вещество-1,2-1,7, общее органическое вещество на сухое вещество-80-85, общий гуминовый экстракт (ОГЭ) на сухое органическое вещество-90-95, гуминовые кислоты природные от ОГЭ - 95-96, фульвокислоты природные от ОГЭ - 4-5, гидроксикарбоновые кислоты-16, аминокислоты-8
696,43
литр
322.
Удобрение К-Гумат-Na с микроэлементами
N общий-3,5, N органический-0,25, N мочевинный-3,25, Р2О5-0,5, К2О-2,5, MgO-0,1, B-0,1, Co-0,01, Cu-0,05, Fe-0,12, Mn-0,1, Mo-1, Zn-0,12, гуминовые кислоты-7, гидроксикарбоновые кислоты-0,6, аминокислоты-2,4

3 396,00
литр
421.
Микрополидок микротыңайтқышы маркасы: Микрополидок Бор
В-15%, N-5%, Mg-0,15%, Mo-0,35%, глутамин қышқылы-0,002 грамм/литр
3 500,00
литр
422.
Микрополидок микротыңайтқышы маркасы: Микрополидок Плюс
N-20%, Р2О5-12%, К2О-10%, S-0,15%, Fe-0,11%, Мо -0,5 грамм/литр, Cu-0,21 грамм/литр, Zn-0,02%, Mn-0,06%, Mg-0,11%, В-0,01%, Со-0,002%, глутамин қышқылы-0,002 грамм/литр, L-аланин-0,014 грамм/литр
3 302,50
литр
423.
Микрополидок микротыңайтқышы маркасы: Микрополидок Мырыш
N-15%, Zn-12%, S-4%, Mg-1,6%, L-аланин-0,014 грамм/литр, глутамин қышқылы-0,002 грамм/литр
3 333,50
литр
424.
RADIX CAL 5
CaO-14%, MgO-2,80%, B-0,14%, Mo-0,07%, Co-0,007%
1 562,50
литр
425.
RADIX CAL
CaO-14, MgO-2,80, B-0,14, Mo-0,07, Co-0,007
426.
RADIX TIM FORTE+
N-3,72%, P2O5-11,08%, K2O-4,08%, Zn-0,50%, Mn-0,20%, B-0,20%, Mo-0,02%, Fe-0,09%, бос аминқышқылдар-5,76%
4 107,00
литр
427.
FOLCROP STIM
N-8,06%, органикалық зат + стимуляторлар-13,40%, бос аминқышқылдар-5,76%
5 803,50
литр
428.
FOLCROP B-Mo
N-6,40%, B-0,38%, Mo-0,21%, бос аминқышқылдар-0,21%
2 232,00
литр
429.
FOLCROP COMBI
B-0,38%, Cu-0,15%, Fe-5,10%, Mn-2,50%, Mo-0,10%, Zn-0,21%
1 785,50
литр
430.
FRUITBOOSTER+
N-3,46%, K2O-1,96%, В-1,15%, Mo-0,11%, бос аминқышқылдар-11,55%, балдырлар сығындысы -9,47%
4 643,00
литр
431.
FORCROP K35
К2О-35%
2 678,50
литр
432.
FORCROP GOLDEN 10-14-4
N-10,36%, Р2О5-14,24%, K2O-3,88%, MgO-0,38%, В-0,14%, Mn-0,97%, Zn-0,67%, бос аминқышқылдар-10,61%
2 321,50
литр
433.
FORCROP KAMIN
K2O-36%, бос қышқылдар-10,61%
1 964,50
литр
434.
PROTEC Al
Cu-2,24%, Fe-2,56%, Mn-0,96%, Zn-0,64%
2 589,50
литр
435.
Микроэлементтері бар кешенді гумин-минералды "Гумимакс-П" Әмбебап Тыңайтқышы
гумин және фульв қышқылдары-2%, органикалық қышқылдар-14%, аминқышқылдар-0,15%, N-3,5%, P2O5-3,5%, K2O-5%, микроэлементтер-0,5%
1 562,50
литр
436.
Samppi тыңайтқышы
Сұйық (азот қышқылды калий RNO3, 6% + лимон қышқылы С6H8O7, 5% кальций Дигидроортофосфаты Са (H2PO4)2, 5%+ Этилендиаментетра-сірке қышқылы динатрий тұзы 2 су(EDTA) Na2-EDTA * 2 H2O, 3,5 %+ марганец (II) хлориді тетрагидрат MnCl2 * 4H2O, 3,2% + натрий нитраты NaNO3, 2%+ темір хлориді гексагидраты FECL3 * 6H2O, 2%+бор қышқылы H3BO3, 1 + мыс (II) нитраты тригидраты cu (No3)2* 3H2O, 0,2%+ аммоний молибдаты тетрагидраты (NH4)6Mo7O24*4H2O, 0,2%)
6 435,00
литр
437.
"Биограно форте" кешенді тыңайтқышы
Органикалық зат-2,14; К-0,65; Mg-0,03, Na-0,01, P-0,002, Bacillus , Trichoderma және басқа да өсуді ынталандыратын бактериялар, колонияқұрайтын бірліктер / миллилитр кемінде 2*10
1 138,40
литр
438.
Б маркалы Цитогумат
N-1,43%, K2O-6,2%, Na-5,2%, P2O5-238 мг/кг, SO3-681 мг/кг, CaO-939 мг/кг, Fe-253 мг/кг, Mg-78 мг/кг, B-71 мг/кг, Со-0,7 мг/кг, Mn-25 мг/кг, Zn-71 мг/кг, Мо-28 мг/кг, Cu-96 мг/га, Al-76 мг/га, Ва-5,5 мг/кг, Ni-1,3 мг/кг

3 396,00
литр
421.
Микроудобрение Микрополидок марки: Микрополидок Бор
В-15%, N-5%, Mg-0,15%, Mo-0,35%, глутаминовая кислота-0,002 г/л
3 500,00
литр
422.
Микроудобрение Микрополидок марки: Микрополидок Плюс
N-20%, Р2О5-12%, К2О-10%, S-0,15%, Fe-0,11%, Мо-0,5 г/л, Cu-0,21 г/л, Zn-0,02%, Mn-0,06%, Mg-0,11%, В-0,01%, Со-0,002%, глутаминовая кислота-0,002 г/л, L-аланин-0,014 г/л
3 302,50
литр
423.
Микроудобрение Микрополидок марки: Микрополидок Цинк
N-15%, Zn-12%, S-4%, Mg-1,6%, L-аланин-0,014 г/л, глутаминовая кислота-0,002 г/л
3 333,50
литр
424.
RADIX CAL 5
CaO-14%, MgO-2,80%, B-0,14%, Mo-0,07%, Co-0,007%
1 562,50
литр
425.
RADIX CAL
CaO-14, MgO-2,80, B-0,14, Mo-0,07, Co-0,007
426.
RADIX TIM FORTE+
N-3,72%, P2O5-11,08%, K2O-4,08%, Zn-0,50%, Mn-0,20%, B-0,20%, Mo-0,02%, Fe-0,09%, свободные аминокислоты-5,76%
4 107,00
литр
427.
FOLCROP STIM
N-8,06%, органическое вещество+стимуляторы-13,40%, свободные аминокислоты-5,76%
5 803,50
литр
428.
FOLCROP B-Mo
N-6,40%, B-0,38%, Mo-0,21%, свободные аминокислоты-0,21%
2 232,00
литр
429.
FOLCROP COMBI
B-0,38%, Cu-0,15%, Fe-5,10%, Mn-2,50%, Mo-0,10%, Zn-0,21%
1 785,50
литр
430.
FRUITBOOSTER+
N-3,46%, K2O-1,96%, В-1,15%, Mo-0,11%, свободные аминокислоты-11,55%, экстракт водорослей-9,47%
4 643,00
литр
431.
FORCROP K35
К2О-35%
2 678,50
литр
432.
FORCROP GOLDEN 10-14-4
N-10,36%, Р2О5-14,24%, K2O-3,88%, MgO-0,38%, В-0,14%, Mn-0,97%, Zn-0,67%, свободные аминокислоты-10,61%
2 321,50
литр
433.
FORCROP KAMIN
K2O-36%, свободные кислоты-10,61%
1 964,50
литр
434.
PROTEC Al
Cu-2,24%, Fe-2,56%, Mn-0,96%, Zn-0,64%
2 589,50
литр
435.
УДОБРЕНИЕ УНИВЕРСАЛЬНОЕ "ГУМИМАКС-П" комплексное гумино-минеральное с микроэлементами
гуминовые и фульвовые кислоты-2%, органические кислоты-14%, аминокислоты-0,15%, N-3,5%, P2O5-3,5%, K2O-5%, микроэлементы-0,5%
1 562,50
литр
436.
Удобрение SAMPPI
Жидкость (калий азотнокислый KNO3, 6%+ Лимонная кислота С6H8O7, 5% Дигидроортофосфат кальция Са(H2PO4)2, 5%+ Этилендиаментетра-уксусной кислоты динатриевая соль 2 водная (ЭДТА) Na2-EDTA * 2 H2O, 3,5 %+ марганец (II) хлорид тетрагидрат MnCl2 * 4H2O, 3,2% + натрия нитрат NaNO3, 2%+ железа хлорид гексагидрат FeCl3 * 6H2O, 2%+борная кислота H3BO3, 1 + Меди (II) нитрат тригидрат Cu(NO3)2* 3H2O, 0,2%+ Молибдат аммония тетрагидрат (NH4)6Mo7O24*4H2O, 0,2%)
6 435,00
литр
437.
Комплексное удобрение "Биограно форте"
органическое вещество-2,14; К-0,65; Mg-0,03, Na-0,01, P-0,002, Bacillus spp.. Trichoderma spp и другие ростостимулирующие бактерии, КОЕ/мл не менее 2*10
1 138,40
литр
438.
Цитогумат марки Б
N-1,43%, K2O-6,2%, Na-5,2%, P2O5-238 мг/кг, SO3-681 мг/кг, CaO-939 мг/кг, Fe-253 мг/кг, Mg-78 мг/кг, B-71 мг/кг, Со-0,7 мг/кг, Mn-25 мг/кг, Zn-71 мг/кг, Мо-28 мг/кг, Cu-96 мг/га, Al-76 мг/га, Ва-5,5 мг/кг, Ni-1,3 мг/кг

1 500,00
килограмм
Тыңайтқыштар Полиферт (POLYFERT) маркасы: 15-7-30
N-15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu (EDTA)-0,012%, B-0,045%,Mo-0,056%
478.
Folicare 10-5-40 кешенді тыңайтқышы
N-10%; P-5%; K-40%; Mg-0,9%; MgO-1,5%; S-4%; SO3-10,2%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
802 500,00
тонна
Folicare 18-18-18
N-18%; P-18%; K-18%; Mg-0,9%; MgO-1,5%; S-2,9%; SO3-0,3%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%

1 500,00
килограмм
Удобрения Полиферт (POLYFERT) марки: 15-7-30
N-15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu (EDTA)-0,012%, B- 0,045%,Mo-0,056%
478.
Комплексное удобрение Folicare 10-5-40
N-10%; P-5%; K-40%; Mg-0,9%; MgO-1,5%; S-4%; SO3-10,2%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
802 500,00
тонна
Folicare 18-18-18
N-18%; P-18%; K-18%; Mg-0,9%; MgO-1,5%; S-2,9%; SO3-0,3%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%

Folicare 12-46-8
N-12%; P-46%; K-8%; Mg-0,8%; MgO-1,4%; S-2,1%; SO3-5,3%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
479.
PHYLEN
Жалпы азот (N) 17,5%, Органикалық азот (N) 0,5% амидті азот (N) 7%, формальдегид 10%, магний оксиді (MgO) 2,5%, күкірт оксиді (SO3) 5%, Органикалық көміртегі (С) 9%
1 785,71
литр
480.
PHOSFIK PK
Фосфор ангидриді (P2O5) 30% калий оксиді 20%
3 727,65
литр
481.
MULTICARE рН
Жалпы азот (N) 3% мочевина азоты (N) 3% фосфор ангидриді (P2O5) 21% минералды және органикалық тотықтырғыштар, РН индикаторы
1 522,30
литр
482.
"PROFIT-NPK" сұйық тыңайтқышы
P2O5-25, N-10, K2O-10
2 053,57
литр
483.
"Profit-S" сұйық тыңайтқышы
SO3-36%, NH2-4,8%
2 053,57
литр
484.
"Profit-Micro" сұйық тыңайтқышы
N-2%, P-2%, K-2,5%, Mg-3%, S-6-7%, B-0,28%, Fe-0,32%, Mn-0,16%, Cu-0,06%, Zn-0,04%, Mo-0,03%
2 053,57
литр
485.
"Profit-B" сұйық тыңайтқышы
B-11%, N-6%
2 053,57
литр
486.
"Profit-Zn" сұйық тыңайтқышы
Zn-15%, S-7%, NH2-4,5%
2 053,57
литр
487.
QadamFerti Aminoleaf сұйық тыңайтқышы
Бос аминқышқылдары-30%; жалпы Азот (N)–6%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5)-1%; суда еритін калий оксиді (К2О)-1%
2 452,15
литр
488.
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Жалпы Азот (N)-10%, оның ішінде аммоний азоты (NH4)-10%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 52%; суда еритін калий оксиді (К2О)-10%; темір (Fe) хелатталған түрінде (EDTA)-0,02%; Марганец (Mn) жылы хелат түрінде (EDTA)-0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA)-0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (EDTA)-0,002%; суда еритін Бор (В)-0,01%;
999,77
килограмм
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Жалпы Азот (N)-20%, оның ішінде нитрат азоты (NO3)-2%, амид азоты (NH2)-14%, аммоний азоты (NH4)-4%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5)-20%; суда еритін калий оксиді (К2О)-20%; темір (Fe) хелат түрінде (EDTA)-0,02%; марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA)-0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA)-0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (EDTA)-0,002%; суда еритін Бор (В)-0,01%;
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Жалпы Азот (N)–25%, оның ішінде амид азоты (NH2)–12%, аммоний азоты (NH4) –13%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5)–5%; суда еритін калий оксиді (К2О)-5%; темір (Fe) хелат түрінде (EDTA)-0,02%; марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA)-0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA)-0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (EDTA)-0,002%; суда еритін Бор (В)-0,01%;
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Жалпы Азот (N)-10%, оның ішінде нитрат азоты (NO3)-4%, амид азоты (NH2)-4%, аммоний азоты (NH4)-2%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5)-10%; суда еритін калий оксиді (К2О)-40%; Темір (Fe) хелат түрінде (EDTA)-0,02%; марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA)-0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA)-0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (EDTA)-0,002%; суда еритін Бор (В)-0,01%;

Folicare 12-46-8
N-12%; P-46%; K-8%; Mg-0,8%; MgO-1,4%; S-2,1%; SO3-5,3%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
479.
PHYLEN
Общий азот (N) 17,5%, Органический азот (N) 0,5% Амидный азот (N) 7%, формальдегид 10%, оксид магния (MgO) 2,5%, оксид серы (SO3) 5%, углерод органический (С) 9%
1 785,71
литр
480.
PHOSFIK PK
Фосфорный ангидрид (P2O5) 30% Оксид калия 20%
3 727,65
литр
481.
MULTICARE рН
Общий азот (N) 3% Азот мочевины (N) 3% Фосфорный ангидрид (P2O5) 21% Минеральные и органические окислители, индикатор pH
1 522,30
литр
482.
Удобрение жидкое "PROFIT-NPK"
P2O5-25, N-10, K2O-10
2 053,57
литр
483.
Удобрение жидкое "Profit-S"
SO3-36%, NH2-4,8%
2 053,57
литр
484.
Удобрение жидкое "Profit-Micro"
N-2%, P-2%, K-2,5%, Mg-3%, S-6-7%, B-0,28%, Fe-0,32%, Mn-0,16%, Cu-0,06%, Zn-0,04%, Mo-0,03%
2 053,57
литр
485.
Удобрение жидкое "Profit-B"
B-11%, N-6%
2 053,57
литр
486.
Удобрение жидкое "Profit-Zn"
Zn-15%, S-7%, NH2-4,5%
2 053,57
литр
487.
Удобрение QadamFerti Aminoleaf
Свободные Аминокислоты–30%; Общий Азот (N)–6%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) –1%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О)–1%
2 452,15
литр
488.
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Общий Азот (N)–10%, в том числе Аммонийный Азот (NH4)–10%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) –52%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О)–10%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA)–0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA)–0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA)–0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В)–0,01%;
999,77
килограмм
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Общий Азот (N)–20%, в том числе Нитратный Азот (NO3)–2%, Амидный Азот (NH2)–14%, Аммонийный Азот (NH4)–4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) –20%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О)–20%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA)–0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA)–0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA)–0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В)–0,01%;
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Общий Азот (N) – 25%, в том числе Амидный Азот (NH2)–12%, Аммонийный Азот (NH4)–13%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) –5%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О)–5%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA)–0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA)–0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA)–0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В)–0,01%;
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Общий Азот (N)–10%, в том числе Нитратный Азот (NO3)–4%, Амидный Азот (NH2)–4%, Аммонийный Азот (NH4)–2%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) –10%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 40%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA)–0,002%; Водорастворимый Бор (В)–0,01%;

489.
QadamFerti Boromax тыңайтқышы
Бос Аминқышқылдары-2%; Жалпы Азот (N)-3,2%; Суда Еритін Бор (В)–6%
1 888,46
литр
490.
QadamFerti pH Control тыңайтқышы
Жалпы Азот (N)-3%, оның ішінде амидті азот (NH2)-3%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5)-15%; иондық емес баз-25%
2 140,72
литр
491.
QadamFerti Silimax тыңайтқышы
Суда еритін калий оксиді (К2О)-15%; суда еритін калий диоксиді (SiO2)-10%
2 258,75
литр
492.
QadamFerti Start тыңайтқышы
Бос аминқышқылдары-4%; жалпы Азот (N)-4%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5)-8%; суда еритін калий оксиді (К2О)-3%; полисахаридтер-15%; темір (Fe) хелат түрінде (EDDHA) -0,1%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA)-0,02%; суда еритін Бор (В)-0,03%, Цитокининдер-0,05%
2 025,72
килограмм
493.
QadamFerti Unileaf тыңайтқышы
Бос аминқышқылдары-4%; жалпы Азот (N)-4%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5)-6%; суда еритін калий оксиді (К2О)-2%; полисахаридтер-12%; темір (Fe) хелат түрінде (EDTA)-0,4%; марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA)-0,2%; мырыш (Zn) хелатталған түрінде (EDTA)-0,2%
1 577,86
килограмм
494.
"Zargreen Natural Liquid Fertilizer" органикалық тыңайтқышы
N-3, P2O5-2, K2O-2,5, аминқышқылдары-40, L-6 бос аминқышқылдары, органикалық көміртегі-11, органикалық заттар-30
3 350,00
литр
495.
"БиоЛип" кешенді тыңайтқышы
Органикалық заттар (көмірсулар,амин қышқылдары)-кемінде 5, Калий-0,028, магний оксиді-0,002, фосфор-0,015
1 562,00
литр
496.
"Биомикол+" кешенді тыңайтқышы
Органикалық заттар (көмірсулар,амин қышқылдары)-кемінде 4,5, Калий-0,8, магний оксиді-0,03, азот(жалпы)-0,45
1 138,40
литр
497.
"AGRI-FOLIAR минералды тыңайтқышы
N-5,2%; B-0,102%; SO2-3,6%; Mn-0,512%; Zn- 0,816%; Mo-0,022%; Cu-0,100%; Fe-0,110%
2250,00
литр

489.
Удобрение QadamFerti Boromax
Свободные Аминокислоты–2%; Общий Азот (N)–3,2%; Водорастворимый Бор (В)–6%
1 888,46
литр
490.
Удобрение QadamFerti pH Control
Общий Азот (N)–3%, в том числе Амидный азот (NH2) – 3%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 15%; Не-ионный ПАВ – 25%
2 140,72
литр
491.
Удобрение QadamFerti Silimax
Водорастворимый Оксид Калия (К2О)–15%; Водорастворимый Диоксид Калия (SiO2)–10%
2 258,75
литр
492.
Удобрение QadamFerti Start
Свободные аминокислоты–4%; Общий Азот (N)–4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5)–8%; Водорастворимые Оксид Калия (К2О)–3%; Полисахариды–15%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDDHA)–0,1%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA)–0,02%; Водорастворимый Бор (В)–0,03%, Цитокинины–0,05%
2 025,72
килограмм
493.
Удобрение QadamFerti Unileaf
Свободные Аминокислоты–4%; Общий Азот (N)–4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5)–6%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О)–2%; Полисахариды–12%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA)–0,4%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA)–0,2%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA)–0,2%
1 577,86
килограмм
494.
Органоминеральноеудобрение "Zargreen Natural Liquid Fertilizer"
N-3, P2O5-2, K2O-2,5, Аминокислоты-40, свободные аминокислоты L-6, органический углерод-11, органическое вещество-30
3 350,00
литр
495.
Комплексное удобрение "БиоЛип"
Органические вещества (углеводы,аминокислоты)-не менее 5, Калий-0,028, оксид магния-0,002, фосфор-0,015
1 562,00
литр
496.
Комплексное удобрение "Биомикол+"
Органические вещества (углеводы,аминокислоты)-не менее 4,5, Калий-0,8, оксид магния-0,03, азот(общий)-0,45
1 138,40
литр
497.
"Минеральное удобрение AGRI-FOLIAR
N-5,2%; B-0,102%; SO2-3,6%; Mn-0,512%; Zn- 0,816%; Mo-0,022%; Cu-0,100%; Fe-0,110%
2250,00
литр