Курчатов қалалық маслихатының 2020 жылғы 1 шілдедегі № 43/333-VI "Курчатов қаласы бойынша бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды, оларды пайдалану тәртібін, олардың шекті толу нормаларын, оларды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды, пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекараларын айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 14/86-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 4 қаңтарда № 206-18 болып тіркелді.
Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Курчатов қалалық маслихатының "Курчатов қаласы бойынша бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды, оларды пайдалану тәртібін, олардың шекті толу нормаларын, оларды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды, пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекараларын айқындау туралы" 2020 жылғы 1 шілдедегі № 43/333-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7490 нөмірімен тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Курчатов қалалық мәслихатының төрайымы
Г. Хусайнова
Курчатов қалалық
мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 14/86-VIII шешіміне
қосымша
Курчатов қаласында пикет өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекаралары
Курчатов қаласының келесі объектілерінен кемінде 800 метр қашықтықта пикет өткізу шекаралары айқындалсын:
1. жаппай жерлеу орындарында;
2. теміржол, су, әуе және автомобиль көлігі объектілерінде;
3. мемлекеттің қорғаныс қабілетін, қауіпсіздігін және халықтың тыныс тіршілігін қамтамасыз ететін ұйымдарға;
4. қауіпті өндірістік объектілерге және пайдалануы арнайы қауіпсіздік техникасы қағидаларын сақтауды талап ететін өзге де объектілерге;
5. магистральдық теміржол желілерінде, магистральдық құбыржолдарда, ұлттық электр желісінде, магистральдық байланыс желілерінде тыйым салынады.

О внесении изменения в решение Курчатовского городского маслихата от 1 июля 2020 года № 43/333-VI "Об определении специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, порядка их использования, норм их предельной заполняемости, требований к их материально-техническому и организационному обеспечению, границ прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования по городу Курчатов"
Решение Курчатовского городского маслихата области Абай от 27 декабря 2023 года № 14/86-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 4 января 2024 года № 206-18.
Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчатовского городского маслихата "Об определении специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, порядка их использования, норм их предельной заполняемости, требований к их материально-техническому и организационному обеспечению, границ прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования по городу Курчатов" от 1 июля 2020 года № 43/333-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7490) следующее изменение:
приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Курчатовского городского маслихата
Г. Хусайнова
Приложение к решению
Курчатовского городского
маслихата
от 27 декабря 2023 года
№ 14/86-VIII
Границы прилегающих территорий в городе Курчатов, в которых запрещено проведение пикетирования
Определить границы проведения пикетирования на расстоянии не менее 800 метров от следующих объектов города Курчатов:
1. места массовых захоронений;
2. объекты железнодорожного, водного, воздушного и автомобильного транспорта;
3. организации, обеспечивающие обороноспособность, безопасность государства и жизнедеятельность населения;
4. опасные производственные объекты и иные объекты, эксплуатация которых требует соблюдения специальных правил техники безопасности;
5. магистральные железнодорожные сети, магистральные трубопроводы, национальная электрическая сеть, магистральные линии связи.