Абай облысы Аягөз ауданы Аягөз қаласының көшелерін қайта атау туралы
Абай облысы Аягөз ауданы Аягөз қаласы әкімінің 2023 жылғы 16 қаңтардағы № 1 шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 16 қаңтарда № 3 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Аягөз қаласы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы және 2022 жылғы 18 қазандағы қорытындылары негізінде, ШЕШТІМ:
1. Абай облысы Аягөз ауданы Аягөз қаласының келесі көшелері:
Водосточная көшесін Ағайынды Махмуд Садық Байсалбаевтар көшесіне;
Ақтөбе көшесін Сәду Отарбайұлы көшесіне;
Пролетарская көшесін Берікқали Түгелбаев көшесіне;
Школьная көшесін Кәкімбай Қайсаров көшесіне;
Апрошкин көшесін Рамазан Нашанов көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
М. Мырзыкешов

О переименовании улиц города Аягоз Аягозского района области Абай
Решение акима города Аягоз Аягозского района области Абай от 16 января 2023 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 16 января 2023 года № 3
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения города Аягоз и на основании заключений областной ономастической комиссии от 27 декабря 2021 года и 18 октября 2022 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы города Аягоз Аягозского района области Абай:
улицу Водосточная на улицу Ағайынды Махмуд Садық Байсалбаевтар;
улицу Ақтөбе на улицу Сәду Отарбайұлы;
улицу Пролетарская на улицу Берікқали Түгелбаев;
улицу Школьная на улицу имени Кәкімбай Қайсаров;
улицу Апрошкина на улицу Рамазан Нашанов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
М. Мырзыкешов