Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Абай облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 337 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 желтоқсанда № 192-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексінің 18 - бабының 2) тармақшасына, 139 – бабының 9 - тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі бақсару туралы" Заңының 31 – бабының 2 - тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 – бабына сәйкес, Бородулиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2 - қосымшаларына сәйкес, азаматтық қызметшілері болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі айқындалсын.
2. Осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес Бородулиха ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. "Абай облысы Бородулиха ауданының экономика және бюджетті жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Абай облысының Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Бородулиха ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау ауданы әкімнің орынбасары Е.Ж. Селихановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
А. Ибраев
КЕЛІСІЛДІ:
Бородулиха аудандық
мәслихатының төрағасы
Бородулиха ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 337 Каулысына
1 қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
1. Коммуналдық мемлекеттік мекеменің басшысы және басшысының орынбасары, бөлімше меңгерушісі.
2. Мамандар: әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультант, мүгедектігі бар адамдарға күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер, әлеуметтік жұмыс жөніндегі ассистент, медициналық-әлеуметтік мекемелердің (ұйымдардың) әдіскері.
Бородулиха ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 337 Каулысына
2 қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
1. Коммуналдық мемлекеттік мекеменің және коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның басшысы және басшысының орынбасары.

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата Бородулихинского района области Абай от 15 декабря 2023 года № 337. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 20 декабря 2023 года № 192-18
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Бородулихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу некоторые постановления акимата Бородулихинского района согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Отдел экономики и бюджетного планирования Бородулихинского района области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции области Абай;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Бородулихинского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Селиханова Е.Ж.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
А. Ибраев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель
Бородулихинского районного маслихата
Приложение 1 к постановлению
акимата Бородулихинского
района
от 15 декабря 2023 года
№ 337
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
1. Руководитель и заместитель руководителя коммунального государственного учреждения, заведующий отделением
2. Специалисты: консультант по социальной работе, социальный работник по уходу за престарелыми и лицами с инвалидностью, ассистент по социальной работе, методист медико-социальных учреждений (организаций).
Приложение 2 к постановлению
акимата Бородулихинского
района
от 15 декабря 2023 года
№ 337
Перечень должностей специалистов в области культуры являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
1. Руководитель и заместитель руководителя коммунального государственного учреждения и коммунального государственного казенного предприятия.

2. Мамандар: кітапханашы, мәдени ұйымдастырушы (негізгі қызметтер), барлық атаулардың методисті (негізгі қызметтер), музыкалық жетекші, режиссер, көркемдік жетекші, дыбыс инженері, аккомпаниатор, мұғалім.
Бородулиха ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 337 Каулысына
3 қосымша
Абай облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің қаулыларының тізбесі
1. "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн айқындау туралы" Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 78 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-8-154 болып тіркелген);
2. "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн айқындау туралы" Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 78 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 23 қазандағы № 289 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6228 болып тіркелген);
3. "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн айқындау туралы" Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 78 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 17 ақпандағы № 39 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6735 болып тіркелген);
4. "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн айқындау туралы" Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 78 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 411 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7987 болып тіркелген).

2. Специалисты: библиотекарь, культорганизатор (основных служб), методист всех наименований (основных служб), музыкальный руководитель, режиссер, художественный руководитель, звукорежиссер, аккомпаниатор, учитель.
Приложение 3 к постановлению
акимата Бородулихинского
района
от 15 декабря 2023 года
№ 337
Перечень постановлений акимата Бородулихинского района области Абай
1. Постановление акимата Бородулихинского района "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" от 16 апреля 2018 года № 78 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 5-8-154);
2. Постановление акимата Бородулихинского района "О внесении изменения в постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 16 апреля 2018 года № 78 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" от 23 октября 2019 года № 289 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 6228);
3. Постановление акимата Бородулихинского района "О внесении изменения в постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 16 апреля 2018 года № 78 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" от 17 февраля 2020 года № 39 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 6735);
4. Постановление акимата Бородулихинского района "О внесении изменений в постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 16 апреля 2018 года № 78 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" от 14 декабря 2020 года № 411 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 7987);