Көкпекті аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 қазандағы № 7-6/1 шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 қазанда № 133-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Көкпекті аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көкпекті аудандық мәслихатының төрағасы
Т. Сарманов
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 11 қазандағы
№ 7-6/1 шешіміне
қосымша
Көкпекті аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Көкпекті аудандық мәслихатының "Көкпекті ауданы бойынша бағалау аймақтары шекараларын және жер салығының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2018 жылғы 20 маусымдағы № 23-6/4 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-15-117 болып тіркелген) шешімі.
2. Көкпекті аудандық мәслихатының "Көкпекті ауданының елді мекен жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (сызбасын) бекіту туралы" 2018 жылғы 20 маусымдағы № 23-6/3 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-15-116 болып тіркелген) шешімі.
3. Көкпекті аудандық мәслихатының "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын Көкпекті ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарлату туралы" 2018 жылғы 20 маусымдағы № 23-6/5 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-15-119 болып тіркелген) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Кокпектинского районного маслихата
Решение Кокпектинского районного маслихата области Абай от 11 октября 2023 года № 7-6/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 20 октября 2023 года № 133-18
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Кокпектинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кокпектинского районного маслихата
Т. Сарманов
Приложение к решению
Кокпектинского районного
маслихата
от 11 октября 2023 года
№ 7-6/1
Перечень утративших силу некоторых решений Кокпектинского районного маслихата
1. Решение Кокпектинского районного маслихата "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога по Кокпектинскому району" от 20 июня 2018 года № 23-6/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5-15-117).
2. Решение Кокпектинского районного маслихата "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель населенных пунктов Кокпектинского района" от 20 июня 2018 года № 23-6/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5-15-116).
3. Решение Кокпектинского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Кокпектинского района" от 20 июня 2018 года № 23-6/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5-15-119).