Жамбыл облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 62 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 сәуірде № 4996 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жамбыл облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жамбыл облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының әкімі Н. Нуржигитов
Жамбыл облысы әкімдігінің
2023 жылғы 20 сәуірдегі № 62
қаулысына қосымша
Жамбыл облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Жамбыл облысы аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 284 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3680 болып тіркелген).
2. "Жамбыл облысы Жуалы ауданының кейбір ауылдық округтары аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 13 қарашадағы № 221 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3982 болып тіркелген).
3. "Жамбыл облысы аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 1 қазандағы № 216 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4345 болып тіркелген).
4. "Жамбыл облысы аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2020 жылғы 29 қазандағы № 252 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4782 болып тіркелген).
5. "Жамбыл облысы әкімдігінің 2020 жылғы 29 қазандағы "Жамбыл облысы аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" № 252 қаулысына өзгерістер және толықтыру енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2022 жылғы 16 қыркүйектегі № 213 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29728 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 20 апреля 2023 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 апреля 2023 года № 4996
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Жамбылской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жамбылской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской области Н. Нуржигитов
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
от 20 апреля 2023 года № 62
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Жамбылской области
1. Постановление акимата Жамбылской области от 29 декабря 2017 года № 284 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3680).
2. Постановление акимата Жамбылской области от 13 ноября 2018 года № 221 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории некоторых сельских округов Жуалынского района Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3982).
3. Постановление акимата Жамбылской области от 1 октября 2019 года № 216 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4345).
4. Постановление акимата Жамбылской области от 29 октября 2020 года № 252 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4782).
5. Постановление акимата Жамбылской области от 16 сентября 2022 года № 213 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Жамбылской области от 29 октября 2020 года № 252 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 29728).