Жамбыл облысы Меркі ауданы Жамбыл ауылдық округінің Плодовоягодное ауылын Жеміс-жидек ауылына қайта атау туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2023 жылғы 1 шілдедегі № 125 бірлескен қаулысы және Жамбыл облыстық мәслихатының 2023 жылғы 1 шілдедегі № 4-6 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 5 шілдеде № 5062 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 11-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 30 қарашадағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облысының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жамбыл облысы Меркі ауданы Жамбыл ауылдық округінің Плодовоягодное ауылы Жеміс-жидек ауылына қайта аталсын.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының
әкімі Н. Нуржигитов
Жамбыл облыстық
мәслихатының төрағасы А. Нуралиев

О переименовании села Плодовоягодное в село Жеміс-жидек Жамбылского сельского округа Меркенского района Жамбылской области
Совместные постановление акимата Жамбылской области от 1 июля 2023 года № 125 и решение Жамбылского областного маслихата от 1 июля 2023 года № 4-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 июля 2023 года № 5062
В соответствии с подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 30 ноября 2022 года и с учетом мнения населения соответствующей территории акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать село Плодовоягодное Жамбылского сельского округа Меркенского района Жамбылской области в село Жеміс-жидек.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской
области Н. Нуржигитов
Председатель Жамбылского
областного маслихата А. Нуралиев