"Жамбыл облысы бойынша әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) және қала маңындағы жолаушылар қатынасының тізбесін бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 40-12 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2023 жылғы 28 қарашадағы № 9-8 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 4 желтоқсанда № 5123 болып тіркелді
Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Жамбыл облысы бойынша әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) және қала маңындағы жолаушылар қатынасының тізбесін бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 40-12 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2807 болып тіркелген) шешіміне төмендегідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасымен бекітілген Жамбыл облысы бойынша әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) және қала маңындағы жолаушылар қатынасының тізбесіндегі 3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"
3.
Шу-Шығанақ-Қашқантеңіз
".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облыстық
мәслихатының төрағасы А. Нуралиев

О внесении изменения в решение Жамбылского областного маслихата от 25 сентября 2015 года № 40-12 "Об утверждении перечня социально значимых пассажирских межрайонных (междугородных внутриобластных) и пригородных сообщений по Жамбылской области"
Решение Жамбылского областного маслихата от 28 ноября 2023 года № 9-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 4 декабря 2023 года № 5123
Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. В решения Жамбылского областного маслихата от 25 сентября 2015 года № 40-12 "Об утверждении перечня социально значимых пассажирских межрайонных (междугородных внутриобластных) и пригородных сообщений по Жамбылской области" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2807) внести следующее изменение:
пункт 3 в перечне социально значимых пассажирских межрайонных (междугородных внутриобластных) и пригородных сообщений по Жамбылской области утвержденный приложением указанного решения изложить в следующей редакции:
"
3.
Шу-Шыганак-Кашкантениз
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жамбылского
областного маслихата А. Нуралиев