Жуалы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 2-13 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 4 мамырда № 5016 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жуалы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Жуалы аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 наурыздағы №26-12 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2165 болып тіркелген) шешімі;
2) "Жуалы аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 3 сәуірдегі №25-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3788 болып тіркелген) шешімі.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жуалы аудандық
мәслихатының төрағасы З. Бурлибаев

О признании утратившими силу некоторых решений Жуалынского районного маслихата
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 28 апреля 2023 года № 2-13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 мая 2023 года № 5016
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Жуалынского районного маслихата:
1) решение Жуалынского районного маслихата от 28 марта 2014 года №26-12 "Об утверждении Регламента Жуалынского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2165);
2) решение Жуалынского районного маслихата от 3 апреля 2018 года №25-4 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата маслихата Жуалынского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3788).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жуалынского
районного маслихата З. Бурлибаев